Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- W膮tek: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wargod2633 - 28.04.2023

Ok, widze ze nie ma co sie podnieca膰 czekam na spokojnie聽jeszcze tydzien, no i porzadki 馃槒 dzi臋ki ch艂opaki, zdam relacje co i jak.


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - PUDZILLA - 28.04.2023

Wargod2633聽mowiles ze miejsce docelowe to DE? otoz funcaps przestal wysylac do jiemiec juz pol roku temu, chemicalplanet z poltorej roku temu, teraz nikt nie wysyla rc do niemiec (chyba ze jeszcze tych legalnych, ledwo klepi膮cych, o ile juz wszystkiego nie pobanowali), holendrzy boj膮 sie wysy艂a膰 za granic臋, co z tego wynika? Ot贸偶 co jaki艣 czas vendorzy otwieraj膮 i zamykaj膮 si臋 na wysy艂ki po za sw贸j kraj gdzie to legalne, a bo tu problem z przewoznikami, w koncu z kurierow robi sie diler贸w, a tu hospitalizacje albo zgony przez towar zza granicy (przyklad therealrc i analogi etazenu), robi si臋 gor膮co, to s艂u偶by gasz膮 po偶ar, kminisz? A paczka In Transit mo偶e oznacza膰 to, 偶e zosta艂a zatrzymana do kontroli przez s艂u偶by, kt贸re wiedz膮 od kogo to wychodzi, predator jak wysy艂a艂 to nie do艣膰, 偶e takie samo pakowanie wiecznie, to z tego samego miejsca XD! Nie chc臋 Ci臋 straszy膰, ale z logicznego punktu widzenia s膮 dwie opcj臋, jedn膮 ju偶 wymieni艂em, a druga jest taka, 偶e twoj膮 paczk膮 graj膮 w baseball na sortowni i nie zd膮偶yli jej przeskanowa膰, 偶e na tej sortowni ju偶 jest, tak wiem, brzmi surrealistycznie, ale pracowa艂em na sortowni dpd, i tam sie uprawia wrestling z paczkami Podobno kultowa


w dojczach bardzo szybko reguluj膮 luki w prawie narkotykowym, oraz konsekwentnie dzia艂aj膮 w tych sprawach, temu r贸wnie偶 wielu vendor贸w na swoich stronach ma dzia艂 SHIPPING TO GERMANY w kt贸rym s膮 dwa trzy produkty

b膮d藕 gotowy na wszystko


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - horsii - 28.04.2023

@up 100% true. szykujcie si臋 na 2聽rodzaje 3-cmc na sklepie. xD


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wargod2633 - 28.04.2023

No to pieknie...聽 Ten tez jak mu napisalem ze paczka utkn臋艂a, to sie nie odzywa od 2 dni jak tu byc spokojnym

Wiem 偶e to naiwne ale nie jest tak ze zatrzymuj膮 to jest monit o tym ze celni zatrzymali ?

Straszyc nie musisz,聽caly chodze obsrany od kiedy przekroczyla granice i utkn臋艂a 馃槒

A pod nosem mam ziomeczka z kraj贸wka ogolnie ze wszystkim to zachcia艂o sie eksperyment贸w jprdl...


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - PUDZILLA - 28.04.2023

Wargod2633聽zale偶y od wielu czynnik贸w, jakby艣 zam贸wi艂 kilo materia艂贸w do stworzenia IED to by mog艂a taka informacja si臋 pojawi膰, a mo偶e specjalnie jest in transit, bo jeszcze jej nie sprawdzili, by ruszy膰 za pare dni i na gor膮cym przy odbiorze hapsn膮膰. Wiesz to DPD, paczka mo偶e le偶e膰 nawet pod ta艣moci膮giem. Ja mia艂em pare lat temu (od preda niestety)聽d艂uuugo in transit w dojczach, z 10 dni chyba, a po roku dosta艂em wezwanie na psy. Takie info o tym, wracaj膮c, na 99% ma InPost, ale pewny do ko艅ca nie jestem, prosz臋 kogokolwiek, kto ma wi臋cej wiedzy odemnie w tym temacie o wypowiedzenie si臋.

Beeniepatu聽co艣 wiedzia艂 b臋dzie


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wargod2633 - 28.04.2023

Na stronie z trackiem znalazlem to ******************* m膮dry jeste艣, 偶e podajesz takie szczeg贸艂y swojej paczki? Smile聽 **************


Wyslano ******szczeg贸艂y wysy艂ki******* o 4 rano a dotarla do niemiec przed 17

A tu dhl post


Caly czas idzie, to co oni sie tam zastanawiaj膮, zapukali by juz w drzwi.聽Chocia偶 spokojny leb bym mia艂.

Mysle 偶e to wiecej niz pewne. Skoro holandua odnotowa艂a iz paczka dotarla do de.聽A Niemcy udaj膮 ze jej nie ma, samo mowi za siebie.


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wargod2633 - 28.04.2023

Jprdl sam na siebie bata krece ostatnio...


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - olancucki - 28.04.2023

Moja ju偶 jest bezpieczna i czeka na poczcie. XD jutro ja sobie odbior臋 przed prac膮, ale zajebi艣cie.
Wargod2633
Daj zna膰 jak u Ciebie.


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Beeniepatu - 28.04.2023

Wargod2633聽trafiona paczka nigdy nie bedzie miala statusu takiego, zebys od razu wiedzial, ze wpadla. Moze wisiec pod wieloma zupelnie niezwiazanymi z problemem statusami. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Takie sytuacje to ryzyko, ktore musisz zaakceptowac, jesli bawisz sie w taki sposob.

Co do chodzenia obsranym, to mozesz spokojnie trzymac higiene w ryzach. Twoje tematy, ktore zostaly powiniete (o ile), nie sa jedyne. Zeby zbadac co to faktycznie jest, musisz poczekac w kolejce. A ta zarzadza NFZ, lub insze cos 馃槑


RE: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - daberhere - 29.04.2023

锟糐est go艂膮b od Designer-Chems聽dolecial (5x0.6gsample) 3fma czesa beret tak samo jak i reszta odczynnikow polecam!