Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 29.04.2023

Zajebiście że dolatują paki, zamówie sobie w takim razem bromka w prochu bez obaw


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 30.04.2023

ProducentRC zajebiście, że na granicy mogą Ci rakiete przestrzelić XD już lecę zamawiać


Beeniepatu no właśnie tu nie NFZ a niemieckie slużby, które dzialają, zdaje mi się, konkretniej niż polskie.


Ja nie wiem, jakbym zamówił u hurtownika 10 tysięcy szklanych butelek do win z importu i z tą paczką stało by się coś po drodze (np. w tym wypadku uszkodzenie, u Wargod2633 zatrzymanie), a dystrybutor by się nie odzywał na moje zgłoszenia, czyli miał totalnie wyjebane na moje zamówienie, to musiałby mi zrobić zwrot kasy i butelek, żebym w ogóle nie zaczął tego załatwiać prawnie. Dalej Wargod, designerhuj się nie odzywa? Podejrzewam, że tak, bo dałbyś raczej znać. 


Macie bardzo krótkotrwałą pamięć, musicie być wydymani tysiąc razy, aby iluzja przestała być rzeczywistością.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - wwojtuss - 30.04.2023

daberhere masz fote zawartosci paczki albo cos?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 30.04.2023

PUDZILLA ten NFZ to byla przenosnia. Sa mistrzami w sprawnej obsludze i zarzadzaniu kolejkami. Takze ktoz inny moglby lepiej zarzadzac...


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 30.04.2023

(30.04.2023, 11:40)wwojtuss napisał(a): daberhere masz fote zawartosci paczki albo cos?

1 raz w ciemno wzielem 25€ wybierasz 5 odczynnikow jak bralem bylo 8 chyba teraz wiecej,moj wybor padl jak na zdj. 

(Mam nadzieje ze dodala sie fota bo mam problemy z dodawaniem gdziekolwiek załącznikow)



https://ibb.co/f9S9wvd


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 30.04.2023

Jak czytam te posty to mam wrażenie ze w dwóch różnych sklepach zakupy robimy ALBO ktoś chce cos uzyskac u V albo juz to mam i z tego wynikają te zacne komentarze. JEST CHUJNIA I TYLE O TYM V.

Nie,  nie było z nim kontaktu. Zero odzewu po ostatnim moim mejlu, łudziłem sie ze może coś bedzie z tej paczki i pytam co Pan o tym myśli a gość zorientował sie że paczka ujebana z doświadczenia pewnie wie 🤣 no i zamknol się w sobie hehe.To nie byl zakup za kwote  która się zazwyczaj wydaje na pierwszy  zakupach u nowego V. Także.mam nadzieje tylko ze nie będzie przypału

Oczywiście możecie się pewnych kwestiach ze mna nie zgadzać lub mieć inbe doświadczenia. Kto chce niech kupuje.

(30.04.2023, 18:49)daberhere napisał(a): 1 raz w ciemno wzielem 25€ wybierasz 5 odczynnikow jak bralem bylo 8 chyba teraz wiecej,moj wybor padl jak na zdj. 

(Mam nadzieje ze dodala sie fota bo mam problemy z dodawaniem gdziekolwiek załącznikow)

https://ibb.co/f9S9wvd

Morda sama sie cieszy.😃


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 30.04.2023

Wargod2633 Napiszę do sklepu w Twojej sprawie i spróbuję pomóc ją jakoś rozwiązać na Twoją korzyść.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 30.04.2023

(30.04.2023, 20:59)Wargod2633 napisał(a): Jak czytam te posty to mam wrażenie ze w dwóch różnych sklepach zakupy robimy ALBO ktoś chce cos uzyskac u V albo juz to mam i z tego wynikają te zacne komentarze. JEST CHUJNIA I TYLE O TYM V.

Nie,  nie było z nim kontaktu. Zero odzewu po ostatnim moim mejlu, łudziłem sie ze może coś bedzie z tej paczki i pytam co Pan o tym myśli a gość zorientował sie że paczka ujebana z doświadczenia pewnie wie 🤣 no i zamknol się w sobie hehe.To nie byl zakup za kwote  która się zazwyczaj wydaje na pierwszy  zakupach u nowego V. Także.mam nadzieje tylko ze nie będzie przypału

Oczywiście możecie się pewnych kwestiach ze mna nie zgadzać lub mieć inbe doświadczenia. Kto chce niech kupuje.


Morda sama sie cieszy.😃

Ale ja sam nie dostalem do teraz zadnego info procz trackingu czas +/-10 dni takze dla mnie kontaktu nawet nie oceniam ze sklepem ale mialem na adres wkoncu doszlo nr trackingowy wklepywalem we wszystkie str z track nl ,w koncu poczta polska wskoczyla mozna bylo sledzic tym samym nr trackingowym.
Po prostu dostalem zaplacilem 31.50 z dostawa i po tescie wiem ze starczy na dlugoCzekalem i wkoncu przyszlo  opisuje tylko jak bylo w moim przypadku


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 01.05.2023

daberhere czyli nie zamawiałeś opcją kurier?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 01.05.2023

U mnie dostałem informację z aplikacji DHLa ze leci paczka z NL i tak juz zostało status sie zawiesił,  ona caly czas jedzie do granicy szybciej j na koniu bym ja podrzucił . następnego dnia kopie i znalazłem ze tego samego dnia wieczorem przekroczyla. Niemcy skrupulatni i nic im nie umknie 😬No coś musiało byc ze się przyjebali.

Albo te opakowania faktycznie przypalowe.

Czlowiek chce wiedzieć z czym ma do czynienia w trosce o swoje zdrowie na wlasny uzytek bez afiszowania się. Zamawia z legalnego sklepu placi podatek  No komu jeszcze sie cos nie podoba. Jak mnie patrol odwiedzi i jeszcze postawia zarzuty to jebne na zawał 😏

A jak słyszą Polak To Łoo Panie 🤣