Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 01.05.2023

(01.05.2023, 00:27)PUDZILLA napisał(a): daberhere czyli nie zamawiałeś opcją kurier?

Wybralem opcje druga z czterach pamietam ze 7.50 ojro i tracking.
Paczka mijajac moje miasto,doleciala do wawy i spowrotem co do trackingu nie skomentuje.Czekalem spokoknie dlatego sample pack na 1 raz  poszedl.Ale wzzystko cacy. 

Opak moze przypalowe ale tak twardych samar nie widzialem dawno.Jak u niektorych najtansze najciensze.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 01.05.2023

(01.05.2023, 00:41)IWargod2633 napisał(a): U mnie dostałem informację z aplikacji DHLa ze leci paczka z NL i tak juz zostało status sie zawiesił,  ona caly czas jedzie do granicy szybciej j na koniu bym ja podrzucił . następnego dnia kopie i znalazłem ze tego samego dnia wieczorem przekroczyla. Niemcy skrupulatni i nic im nie umknie 😬No coś musiało byc ze się przyjebali.

Albo te opakowania faktycznie przypalowe.

Czlowiek chce wiedzieć z czym ma do czynienia w trosce o swoje zdrowie na wlasny uzytek bez afiszowania się. Zamawia z legalnego sklepu placi podatek  No komu jeszcze sie cos nie podoba. Jak mnie patrol odwiedzi i jeszcze postawia zarzuty to jebne na zawał 😏

A jak słyszą Polak To Łoo Panie 🤣

Hi,

What you need to know?
English please


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 02.05.2023

(01.05.2023, 23:12)Designer-Chems napisał(a): Hi,

What you need to know?
English please

Hi. On April ****szczegóły****, I placed an order by express with tracking.  It has not arrived to this day, but you know it and you do not reply to e-mails, no help, no interest.  Just to hug the money.  Everything is explained in the e-mail with screenshots.  All in English.

We can handle it here on the forum, do you need an order number, anything?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 03.05.2023

Greetings.Hi Designer-Chems  Website is close,is there any info how long? Smile


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 04.05.2023

Designer-Chems I would like to hear Your response to why You are not interesting about safety of Your clients packs. Why You dont try to help them when They have some problem ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 05.05.2023

Designer-Chems  My #2 order was placed now we patiently waiting Smile greetings


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 06.05.2023

Dzięki za interwencje w mojej sprawie, z V dogadaliśmy się o reship. Reship odwołany bo w ******w tygodniu******* paczka ruszyła no i ******szczegóły****** była już 70 km od celu w ostatnim centrum sortowania o godzinie *****szczegóły***** została dostarczona, szok kurwa bo nie do mnie. Patrzę w aplikacje PostNL- dostarczona. Wszystkie strony że śledzeniem- dostarczono. Jadę pod adres pick up point pytam czy mają paczkę dla mnie- Nie mają. Tylko w aplikacji DHL która obsługiwała w Niemczech status wisi bez zmian tj. *********szczegóły***** w nocy wyjechała z ostatniego centrum sortowania. Jak myślicie co tu się znowu odpierdala ? To już prawie miesiąc jak ta paczka idzie. Jak ja V wytłumaczę że nie dostałem tej paczki. No i co się z nią mogło stać ? Jak myślicie ?

Ja to kurwa mam pecha...


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - C84S - 06.05.2023

Wyjaśnij sprawę na spokojnie... po drugiej stronie też jest człowiek, zawsze idzie się dogadać. Powodzenia


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 06.05.2023

Jeśli paczka została zestrzelona, to status mógł się zmienić na doręczoną, bo po prostu zeskanowali ją przed wydaniem (jeśli wpadła to zapewne gdzieś na sortowni.)

W innej popularnej żótej firmie jak paczka jest przechwycona, to bardzo często jest status (nawet po statusie "w doręczeniu"), że została złożona reklamacja, albo jest cały czas "w doręczeniu".


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 06.05.2023

Paczka przez kilka dni jeździła od miasta do miasta tj od sortowni do sortowni... Po co tyle zachodu mogli od razu wstawić że doręczona. Dziwna sytuacja.... Może coś się wyjaśni po weekendzie 🤣