Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 06.05.2023

Nie liczylbym, że vendor się odezwie w tej sprawie....


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 06.05.2023

Kolega wyżej pisał, że po mojej interwencji vendor odezwał się i uzgodnili reship. Zatem dlaczego od razu zakładasz najgorsze fiodor ? Smile


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 06.05.2023

ogólnie sprawę paczki Wargod2633 nominuję do kategorii Absurd Roku Dopal Awards 2023 ( Beeniepatu  Maniek już z ekipą myślimy nad tym jak by to miało wyglądač Podobno kultowa)


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 06.05.2023

Maniek że względu na to jak ostatnio vendor działa, zresztą po Twojej interwencji też nie tak szybko się odezwał tu. Nie wyjaśnił czemu do xhlopa na mejle nie odpisywał, dopóki nie wyszło to na forum


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - C84S - 06.05.2023

Sprawa typu ArchiwumX  Big Grin


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 06.05.2023

(06.05.2023, 16:05)fiodor napisał(a): Maniek że względu na to jak ostatnio vendor działa, zresztą po Twojej interwencji też nie tak szybko się odezwał tu. Nie wyjaśnił czemu do xhlopa na mejle nie odpisywał, dopóki nie wyszło to na forum

Ok rozumiem.

Btw, ja napisałem do sklepu 01.05 a sklep odezwał się na forum 02.05 - więc jednak dość szybko się odezwał Smile

Dobra, nie zaśmiecajmy wątku. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Gdyby były jakieś problemy służę pomocą.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 06.05.2023

Zgadzam się absurd roku. Ale czemu kurwa zawsze ja??? 🤣  Jak by co to będę informował zacne grono.

A co do V no to sami wiecie jak jest. Straszna chujnia z tą przesyłka jest dużo stresu mnie to kosztuje.... Z reshipem nie było żadnego problemu to trzeba przyznać choć nie obyło się bez waszej pomocy. Ciekawe jak podejdzie do tej sytuacji gdzie niby paczka dotarła... Jprdl... Dobra jak by co to na łączach 😉


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 12.05.2023

Zapomniałem zdać raport!

2-FMA oraz 4-FMPH od Designer-Chems są 10/10.

Są aktywne i mega funkcjonalne. 
Jakość i czystość odczynników na poziomie.

Za jakiś czas jak się ogarnę, to spróbuję napisać obiektywne recenzję tych substancji.

Do tego napiszę hinty oraz nootropik stacki które będą z nimi współgrać oraz ich przeznaczeniem.

Pozdrawiam!


Ps: właśnie leci następny list z:

3-MMC ANALOG
3-MMA
3-CMC
A-PIHP
MDPHP
ADB-BUTINACA
4-ACO-DET.

Będę pisał recenzję, na prawdę się postaram. Pozdrawiam forumowiczów!

Stay medicated! XD


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 14.05.2023

(06.05.2023, 18:21)Wargod2633 napisał(a):
 Straszna chujnia z tą przesyłka jest dużo stresu mnie to kosztuje.... Z reshipem nie było żadnego problemu to trzeba przyznać choć nie obyło się bez waszej pomocy. 


W większości przypadków u niego nie ma problemu z reshipem. Niektórzy dostawali nawet reship reshipu Podobno kultowa

Mogliby tego oszczędzić gdyby bardziej zaangażowali się w swoją pracę, zastosowali lepsze pakowanie itd


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 15.05.2023

Wargod2633 i jak tam, reship doszedł ? Zapakowane jakoś lepiej czy tak samo jak zawsze ?