Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - xumbo - 15.05.2023

Te pakowanie u Desingera to po prostu kpina, gość wysyła zza miedzy odczynniki, a pakowanie jakby wysyłał kurwa płyty CD. 2 razy zamówiłem i sam jestem w szoku, że tego nie jebli na sortowni. Za drugim razem paczka dosłownie rozdarta od tamtej pory nigdy więcej nie zaryzykuje zamówienia w tym sklepie. Stehealt 1/10 to u Predatora wyglądało to o niebo lepiej, więc możecie sobie to wyobrazić xd


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 15.05.2023

(14.05.2023, 16:35)kot_kreskowy napisał(a): W większości przypadków u niego nie ma problemu z reshipem. Niektórzy dostawali nawet reship reshipu Podobno kultowa

Mogliby tego oszczędzić gdyby bardziej zaangażowali się w swoją pracę, zastosowali lepsze pakowanie itd

Mi zawsze reshipy od nich dochodziły, a jak paczka nie przychodziła to bez problemu wysyłali następny


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 15.05.2023

Siema, reshipu nie było V wypiął się na mnie i przestał na mejle odpisywać 200 e poszło się jebać... Jak już wcześniej pisałem wg każdej strony śledzącej otrzymałem paczkę i dla V sprawa pewnie jest jasna, tylko mógł by kutasiarz po ludzku odpisać a nie zlał mnie jak śmiecia.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 15.05.2023

Napiszę do sklepu, żeby odezwał się do Ciebie i wyjaśnił sytuację.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 15.05.2023

Wbrew jakiejkolwiek logice zrobiłem kolejne zamówienie u niego w sumie w  3 miejscach dwa to sklepy partnerskie designer i sand 3 wszyscy znają pewnie, to V który nie wysyła poza nl... Designer i sand zamówienie poszło tego samego dnia a u 3 zamówiłem dwa dni później. Zgadnijcie ile zamówień dziś odebrałem-  3 ?  Nie, dwa 🤣 Designer 8 dzień paka idzie w nl i nie wiem jeszcze kiedy ja dostane. Mało tego musiałem się upominać bo skurwiel nie kwapił się do wysyłki, strasznie ciężki tydzień ma... Ostatnio też to słyszałem. Sand jak dla mnie trochę zawyżone ceny ma tak to wszystko ok ? Paczka dyskretna względnie szybko. No i mój faworyt tylko dwa dni na dostarczenie  w gratisie parę gadżetów nawet dał 😉

Nie ma potrzeby Maniek, szkoda ryja strzepic... I tak nie jestem w stanie udowodnić mu że nie dostałem paki.

Ale dzięki za chęci.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 15.05.2023

Wargod2633 niech Twój przykład będzie znakiem, aby nie kwapić się do korzystania usług tego dostawcy. Dla mnie ktoś kto prowadzi sklep z rc, a nie stać go ma to, aby poświęcić pieniędzy na sekretarke, albo troche czasu na kontakt z klientem, to zwykły śmiećshop. Tak samo jak lekarze na NFZ w większości przypadków to dno, bo relacja pacjent-lekarz na NFZ opiera się na wypisaniu recepty, albo otrzymaniu skierowania do dalszej diagnozy. W tym biznesie doskonałym przykładem jest duch czy Escobar , z którymi kontakt ogranicza się do krótkich telegramów, ale z szybkimi(!) i konkretnymi odpowiedziami. Sam doświadczyłem u designera tego co Ty, żeby poganiać vendora do wysyłki, no to są jajca jakieś - mam na myśli vendorów, którzy wysyłają pake z trackiem, zza granicy. U funcaps to ja rano puszczałem przelew i w ten sam dzień paka wylatywała, po 48h już miałem ją w rękach, a kraj nadawczy jest ten sam. Cyrk, kiła i mogiła...

Jak ktoś nie umie zadbać o zaplecze logistyczne, to może czas zacząć sprzedawać na bazarku a nie w internecie? Raz w tygodniu w niedziele, a co!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - xumbo - 15.05.2023

Po co zamawiasz u sanda czy u jakiś lotto sklepach masz Ducha, Flighta i Escobara którzy mają świetny towar, dobra logistykę i normalny kontakt. Pk ck wy ludzie kombinujecie jak koń pod górkę? Założę się, że chodziło o psajko więc uderz na pw, a podeślę Ci jeden... Nie dwa sklepy, które są pewne i masz spokój, że Twoja gotówka jest bezpieczna.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 15.05.2023

Wargod2633 
Naprawdę wybierasz takie sklepy na zakupy? 🤦
A wiesz, że robiąc zakupy u tych pseudovendorów, wspierasz te parówy ukraińskie co na mietłach latają?

Mi już naprawdę szkoda strzępić ryja.
No nic, Twój hajs więc rób co uważasz.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 15.05.2023

Jakiś czas temu designer informował o zmianie konta do transakcji pamiętacie ? Ja zapomniałem 😁 No i wysłałem na ten stary nr konta i co zamówienie przyjęte zrealizowane ale nie dostarczone hehe 🥴 I pytanie po chuj facet miesza a jak już miesza to kiego chuja nie aktualizuje danych na stronie ? Moje szczęście że burdel ma i zamówienie pyklo. To już ostatnie więcej nie będzie. Jak dla mnie pod każdym względem sklep nie godny polecenia.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 19.05.2023

(15.05.2023, 20:58)Wargod2633 napisał(a): Jakiś czas temu designer informował o zmianie konta do transakcji pamiętacie ? Ja zapomniałem 😁 No i wysłałem na ten stary nr konta i co zamówienie przyjęte zrealizowane ale nie dostarczone hehe 🥴 I pytanie po chuj facet miesza a jak już miesza to kiego chuja nie aktualizuje danych na stronie ? Moje szczęście że burdel ma i zamówienie pyklo. To już ostatnie więcej nie będzie. Jak dla mnie pod każdym względem sklep nie godny polecenia.

Hi,

Tell me the problem?
We always want the best and if you want reship? 
But don’t tell lies!
We love you guys