Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 30.05.2022

Bedzie konkretne Las Vegas Parano Podobno kultowa


RE: De***ner-ch**s.c** - SztywnyMisza - 30.05.2022

maja jakies kanna w ofercie ?


RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 30.05.2022

ad-18, 7abf, 6b-ad i smieciowe "jwh210" Big Grin


RE: De***ner-ch**s.c** - Mocno Kryształowy - 30.05.2022

Czyli same śmieci tak jak wszędzie obecnie...


RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 30.05.2022

Duzo pochlebnych opinii naczytalem sie nt. Alfy i 3fpm, ktore u predka ostatnio spadlo na jakosci, poza tym tam zakupy to wtopienie siana. Zdam relacje!


RE: De***ner-ch**s.c** - shaqu245 - 30.05.2022

Podeślę ktoś adres na pw?
Z góry dziękuję


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 30.05.2022

Ja też czekam na alfe i na coś jeszcze jeszcze nie wiem co to będzie hehe Smile


RE: De***ner-ch**s.c** - shaqu245 - 30.05.2022

Dzięki wielkie już mam


RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 30.05.2022

Zajebista sprawa z tym sklepem, mam nadzieje ze towar sie obroni! poki co kontakt zajebisty  i szybkie ksiegowanie  Cool


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 31.05.2022

A więc pora zopiniować produkty.
Doszedłem już do siebie na tyle by się za to zabrać. Wojarze trwały z 1.5 tygodnia 



Bromazolam powder, 2c b fly, 1cp lsd, a pihp, 3cmc White

Bromazolam powder

Ilość to jakieś 100mg rozpuszczone w 10ml alkoholu . 1ml = 10mg niestety mam taką tolerke, że i taka proporcja .
Rozpuszczalność bardzo dobra ale musiałem trochę potrzepać i zanurzyć w kąpieli.

Produkt jak najbardziej jest aktywny już przy 10mg dojapnie poczulem działanie dokładniej rozluźnienie mięśni, załączył się len i poprawa humoru ogólnie było dobrze .

Czas działania nie jestem w stanie określić bo leciało co parę godzin benzo.

Później przyszykowałem 30mg po odparowaniu alkoholu zostało mi jakieś 2.4ml roztworu który potem był lutowany.
Po zabiegu zerwało mi film bo niepamietam odkładania sprzętu.

To już samo mówi za siebie, że bromazolam jest dobry 


A pihp powder
Tutaj nic się nie zmieniło od poprzedniej recki cały czas ten sam zajebisty sort .

Polecam !!!!!

3cmc Biały

Piękne mleczne lekko przezroczyste kryształy. Łatwo się kruszą o dziwo strasznie nie tyrają przegrody ani gardła.
Dawki użyte do testów to 300mg na starcie.
Gładko wchodzi szybko wjeżdża.
Powiedział bym, że to taka siostra 3cmc Cristal od sandha 



Czyli wiecie o co mi chodzi. 



No i tutaj mamy gwiazdy wieczoru, których bardzo nie pamiętam bo miałem taka kreskówkę że to huj 

 Bajka leciała ponad dobę a to co miałem w głowie i co widziałem to się nawet filozofom nie śniło.

Z 2c b fly miałem pierwszy raz styczność.

Ogólnie to będzie połączona opia bo takie połączenie wyszło.

Niewiem czemu ale postanowiłem przyjąć 2c b fly iv. Tabse rozgniotłem rozpuściłem dobrze przepuściłem przez filtr pozbywszy się masy tabletkowej .
Po przypietdoleniu momentalnie przeniosłem się do krainy 1000 i jednej baśni. Nie jestem w stanie wgl opisać co się działo ale działo się 

 Przedmioty przemieniały siw w inne przedmioty jakiś ludzi widziałem, gadałem z nimi częstowałem ich tematem (oczywiście temat na stole wyjebany a nikogo nie było) przenosiło mnie jak by w różne miejsca i wgl..... nie wiem po ilu godzinach ale zjadlem 1cp lsd 150mcg. Ja tego niepamietam ale ktoś mi powiedział z mim gadałem na kamerce . Pamiętam tylko, że w pewnym momencie jak bym odpalił jakiś dopalacz mocy bo jazda się nasiliła i w jakimś filmie byłem I rozwiązywałem zagadki . Pościągałem meble zawieszone na ścianach, wyjebałem gdzieś wszystkie klatki, szuflady powyciągane, pocięte kable, kabel ze starego neta ucięty i moczył sie w wiaderku z wodą i domestosem, zalana podłoga, zdemolowana łazienka i wstyd na całą klatkę.
Bajlando trwało ponad dzień może więcej bo z 3 dni nie pamiętam.

Czyli 2c b fly jak i 1cp lsd jest jak najbardziej aktywne.
Powróżę napewno jeszcze trip 2c ale dojapnie i nie prędko.

Długo po tym dochodziłem do siebie jeszcze nie doszedłem ale jestem w stanie napisać opinie.
Bardzo mi to ztyralo psychikę......