Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Bam - 20.05.2023

ja zadzwonilem i wszystko doszlo bez problemow idzie sie dogadac co do ceny Smile fajnie


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 20.05.2023

Co za skurwiel beszczelny sugeruje mi zae kłamie, ta. Kurwa na mejle nie odpisuje. Co mam na forum wstawiać screeny żeby udowodnić swoją rację ?

(19.05.2023, 00:07)Designer-Chems napisał(a): Hi,

Tell me the problem?
We always want the best and if you want reship? 
But don’t tell lies!
We love you guys

You know what it's all about. You are a liar and a cheater. How are we supposed to solve the problem if you don't reply to emails. I'd love to put some e-mails to you and we'll see who the liar is. I just want  fair treatment. I don't need any add-on bonuses from you. I just want what I paid for. And now you are the thief and the cheater.

Ale mnie skurwiel zjerzyl ....  Taki zajebisty a paczka po Holandii 9 dni szła gdzie innym wystarczy 2. Pala i wąskie drzwi na takich cwaniaczkow


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 25.05.2023

Wy nie sklejacie co jest 5 z moim vendorem..

Właśnie jeden gołąb mi wpadł bo coś tam prześwietlili i było nie halo. 

To napisałem prośbę o reshipa i dostałem od razu.

Reshipek dotarł do Polski i jutro będzie w paczkomacie więc zacznę od 
4-FMPH i napiszę konkretną recenzję.

Z vendora jestem bardzo zadowolony bo ma wszystko czego polscy vendorzy nie mają. 

Mianowicie funkcjonalne stymulanty.

Dla niewtajemniczonych info obsługi vendorow z NL!!!!!!!!!!!!!?

1.Zamawiasz na fikcyjne imię i nazwisko, DPD na automat paczkowy w twojej okolicy.
2. Na numer który jest zarejestrowany na słupa najlepiej. 
3. Na adres proton mail czy gdzieś.
4. Nikt Ci nic nie może zrobić.

Dzięki temu celnicy będą mogli, a nie będą mieli okazji Ci obciągnąć. A policja wraz z nimi.

Vendor wysyła reshipy nierejestrowane, ale na pewno da się dopłacić do listu i dostać tracka.

Designer-Chems I promise i will fight for your Name on this Topic!

Long Live The King and Designer-Chems Team! I'm geeking!
Przepraszam za swój komentarz..

Po prostu napisałem co sądziłem. Vendor na pewno nie kradnie pieniędzy i wysyła paczki ale kontakt z nim jest na prawdę ograniczony.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 28.05.2023

Designer chem tak ma że nieodpisuje w weekendy. A na niektóre pytania w ogóle nie odpowiada gdy to nie jest konieczne. Oni za to są mega pod względem wysyłania paczek. Kilka wysłali mi nawet przed uzupełnieniem zapłaty za zamówienie. Nie zapłaciłem połowy a paczka już była nadana i dostałem tracking code.

Ja polecam uważać bo celnicy to kurwy.

Reshipa wysłali mi ze śledzeniem więc są w porządku.

Ja kiedyś próbowałem coś tam od nich wyłudzić ale przeprosiłem za akcję i teraz place normalnie za paki i chyba to moja wina że teraz napisali żebys nie pisał kłamstw bo ja coś w chuja z nimi przywalić chciałem. Dlatego może już są uczuleni.

Wargod2633 koleś w kontekście tego samego zapytania o rozwiązaniu problemu dodał ja końcu zaznaczając jakby przestrzegając żeby nie próbować wyłudzić bo oni są średnio zorientowani a nie napisał że kłamiesz. Ta wypowiedź świadczyła o tym że kiedyś ktoś próbował ich oszukać i to byłem ja. Bo się zapytali o to czy już opłaciłem paczke a ja w chuja przyciskiem bo nie miałem kasy i chciałem za fri dostać.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 28.05.2023

(28.05.2023, 02:43)olancucki napisał(a): A na niektóre pytania w ogóle nie odpowiada gdy to nie jest konieczne.

I w ten właśnie sposób tracą potencjalnych klientów. Ktoś kto ma zamówićtam pierwszy raz, na 100% nie zostawi u nich pieniędzy jeśli vendor zleje pytanie, nawet jeśli jest banalne.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 28.05.2023

Dostałem w kurwę 2-FMA od designera i wystarczająco 4-fmph. Na petardzie.
[Obrazek: 16852575851995229963491858041768.jpg]


Tylko szkoda że designer nie ma dc-cocaine albo 2f-cocaine powinny być interesujące.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 28.05.2023

olancucki
2F? Słyszałem o 4-fluoro, ale o 2-fluoro nie, wygląda na to że internet też nie Podobno kultowa
I co to jest DC-cocaine?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 28.05.2023

Jak zwał tak zwał. Kolejny wał.

On the low low.

Stimmy afternoon.

Laga chaosu.
horsii ej to jakie są te analogi kokainki? Czy wiesz cokolwiek o działaniu i dostępności?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 30.05.2023

olancucki załóz osobny wątek dla tej dyskusji, to jest temat vendora.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 01.06.2023

Designer-Chems you are the best! Thank you for the service.


******************* Wymoderowano - Nie pisz szczegółów na temat zamówień, wysyłki itp.*************************


Tak ich kocham że zamówiłem 3 paki jedna po drugiej bo ciągle coś się przypominało! 🤣