Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - swo002 - 30.06.2023

Paczki Wam normalnie dolatują do PL?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 01.07.2023

Na 2 paczki w ost miesiacu 2 dotarly bezpiecznie


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Czeslawo - 02.07.2023

Orientuje się ktoś czy kartony mają na stanie, czy ew maja moc ? Pisałem maila, ale cisza.

Nie śledzę jakoś aktywnie tego sklepu a interesujacy wątek który  jest sprzed ...roku  Wink , także jak ktoś w powyżczym ma jekieś info to będę wdzięczny. 

Oczywiście jeśli Designer-Chems  mogą się wypowiedzieć to będzie miło co do dostępności.  Wink


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 04.07.2023

(02.07.2023, 00:36)Czeslawo napisał(a): Orientuje się ktoś czy kartony mają na stanie, czy ew maja moc ? Pisałem maila, ale cisza.

Nie śledzę jakoś aktywnie tego sklepu a interesujacy wątek który  jest sprzed ...roku  Wink , także jak ktoś w powyżczym ma jekieś info to będę wdzięczny. 

Oczywiście jeśli Designer-Chems  mogą się wypowiedzieć to będzie miło co do dostępności.  Wink
All good


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - betonix - 15.07.2023

Testował ktoś 3cmc Duży Kryształ , jakieś info?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 17.07.2023

betonix Tak brałem 3cmc od Designer-Chems W tym sample packu za 4 6 €  jak i zamówiłem piąteczke po miesiącu.
Temat polecam 10/10  brałem sposób dostawy ten z nr trackingowym szybko dostalem @ od właściciela z nr.Gołąb szybko wylądowal.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 22.07.2023

betonix na tak, polecam jego 3cmc jest wysokiej jakości, jeśli bierzesz.. nie betonu, nie zatyka i nie ciora nosa (tzn. to chlor to musi trochę ale jest bezpiecznie),
Działanie prawidłowe, czas działania sponio.


Designer-Chems please contact me, respond to my email ok? I want to pay for my latest order which has not been yet honoured.. 

I made an order with a discount,, and I would like to pay soon, like within next few days, is it okay?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 28.07.2023

Designer-Chems can You respond my mail.
olancucki jak z pakowaniem ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 28.07.2023

fiodor chujowe albo dobre na przemian..

Większość razy dostawałem w opakowaniu typu ************Szczegóły dotyczące pakowania********** to bylo spoko..

Raz czy dwa dostałem **********szczegóły**************** i to było chujowe ( nie wiem jakim cudem to puścili celnicy)

Nie radzę zamawiać na swoje dane tylko do maszyny *********firma kurierska******** na numer tel z karty na słupa i email jakiś szyfrowany oraz imię i nazwisko jakieś losowe z generatora.


Pozdrawiam! 

Planuje zamówić na dniach parę gramów 2-FMA (MOJ ULUBIONY ODCZYNNIK)
i zrobić roztwór w PG albo czymś do atomizera żeby mieć do pracy bo to najlepsza opcja jako funkcjonalny stymulant według mnie..

Pozdrawiam!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZRHvideo - 02.08.2023

Hi there
Anyone aware if designer-chems.com/org is still active/shipping? Ordered over a week ago, never received a tracking number.
Haven't had any problems ordering before, but they opened their other shop recently so im not sure.