Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 09.09.2023

Mef123  Różnie i ciężko o kontakt...


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 14.09.2023

Ten dzban delikatnie mówiąc, wysłał rakietę przez pocztę polską P O C Z T E   P O L S K A  na adres Access point pewnego kuriera rozumiecie ?  Przecież to jest jakiś koszmar. WIELKIMI LITERAMI podałem w deskrypcji jaki kurier jaki Access point i adres kuuuurwa nie wieże że to się dzieje  a on i tak wysłał poczta Polska . Napisałem mu co odjebal a on mi na to: że tak widzi swój błąd i żebym zadzwonił na pocztę i może mi dadzą ta paczkę 😳 hehehe co kurwa??!! To się nie dzieje naprawdę. No kurwa aż mnie trzęsie


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 14.09.2023

@up
XD
No cóż, ludzie popełniają błędy.
Życzę pozytywnego zakończenia😁


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 14.09.2023

Ok... Szybko naprawił błąd jeszcze dziś dostałem track od właściwego kuriera. Jednak nie smak pozostał i ciekawe co z paczką która dojdzie na pocztę do mnie. Nie moje nie wiem o co chodzi wypierdalać 😅


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 14.09.2023

Wargod2633 a jak ze zmianami statusu zamówień? Tam się dzieje co chce, nie? Bo płatność poszła i przyszła, a moje zamówienie dostało "On hold" XD


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 14.09.2023

Bez zmian, wyjebane ma

Ja ostatni raz co zamawiałem u niego. Ogarniam płatność BTC bo czarna magia i korzyystam z profesjonalistów. Koniec.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 14.09.2023

Wargod2633 masz też pozytyw, podwoił Twoje zamówienie hehe


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 14.09.2023

Wargod2633 czyli będą jaja. No nic, pozostaje się modlić. Kurwa mać, moje pierwsze i ostatnie zamówienie tutaj.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - DissoEnjoyer - 14.09.2023

Czytam co sie tu porabia przy tym sklepie i już mi się słabo robi... oby zamówienie dotarło bez większych problemów. Po co płacić za fast shipping Angry zamówienie opłacone, nie ma uaktualnienia statusu, czekam też na odpowiedź mailową. Ten cyrk co opisał Wargod2633 - aż się wzdrygnąłem, i pytam co ten dizajner to to ćpa xD


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - dzony - 15.09.2023

Witam
Złożyłem pierwsze zamówienie , statusem na stronie się nie sugerujcie bo ja mam nadal "processing" a gołąb do mnie leci... dostałem numer śledzenia 
tylko mam problem z przewoznikiem firma kurierska biało-czerwone logo... wiadomo o kogo chodzi, 3 dni jest status "Magazynowanie w oddziale N** " się wkurzyłem nie miłosiernie bo aplikacja pokazywała że gołąb dzisiaj wyląduje, a tu już widzę że będzie po weekendzie , czy ktoś miał tak ? Bo zaczynam się martwić czy ona dojdzie wgl..
Próbowałem się tam dodzwonić i za cholere nie da rady ,cały czas wszystkie linie zajęte.

Co do Vendora u mnie kontakt jest ok , zawsze jak coś go pytam to mi odpisuje max po kilku godz.
Co do sprzętu dam znać jak ten gołąb doleci..