Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 22.09.2023

(21.09.2023, 07:06)ZRHvideo napisał(a): Sure... whatever  Rolleyes

[Obrazek: Screenshot-2023-09-21-075714.png]

We can do a reship if you want but next it’s easier to send a mail to us.
If we ship a package we don’t know if it arrive we can not check all packages.
Besides that the 17,95 is for insurance.
We can not do reships all the time that cost us a lot of money so if people do insurance we can do it like always when arrive.
Hope you understand


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZRHvideo - 22.09.2023

Just had a nice exchange with the vendor promising a reship of my stated order.  Smile
Looking forward to that shipping and i'll report back with updates.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 23.09.2023

Paczka leciała 5 dni roboczych, rozsądny czas dostawy jak za tę cenę. Na początku było małe zamieszanie, ale na mailu wszystko zostało szybko wyjaśnione. Jest OK



O subst. napiszę w tematach poświęconych produktom.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - dzony - 26.09.2023

Witam
Chciałem ocenić pozytywnie transakcje , mimo nerwówki którą przeżyłem.. pierwsze zamówienie i ptak został zestrzelony....
Vendor okazał się mega spoko człowiekiem , mimo że nie miałem ubezpieczenia na ptaszynę , to zrobił reship za co mega dziękuje.
i dzisiaj orzeuuu wylądował , właśnie z testowałem 3cmc po 100mg zrobiło się megą przyjemnie ,występuje chęć działania ,znikło zmęczenie po pracy
a byłem mega niewyspany i przymulony, teraz w pełni sił Smile
Kontakt miałem od początku do końca z sklepem ,zawsze odpowiedz dostawałem max po paru godz. 
U mnie lot zajął 3dni robocze , jedynie czego nie polecam to przewoznika na literę D.. logo biało czerwone


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 26.09.2023

Zajebiste wiesci ze Designer-Chems dalej działają oraz odpisują, dosc szybko trzeba broma w prochu zamawiac w ilosci hurtowej dopoki jest


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZRHvideo - 29.09.2023

I had a small issue with my one of my ordersfrom this vendor, they resolved the issue, and I was pleasantly surprised when my package landed just four days later.
ADB in a yellowish color, nice quality.   Smile

Happy they are very responsive again, like before, been with him for over a year now.  Shy


ADB-Butinaca: (unit: mm)

[Obrazek: 20230929-204057.jpg]
[Obrazek: Screenshot-2023-09-29-203048.png]
[/url]
[url=https://ibb.co/k0JFJyb]
[Obrazek: Screenshot-2023-09-29-203025.png]


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - DissoEnjoyer - 10.10.2023

Również ja chciałbym poinformować, że vendor stanął na wysokości zadania. Wyjaśnił, że miał problem z danymi do wysyłki, odpisując dosyć szybko na mojego maila. Także sama przesyłka dotarła satysfakcjonująco szybko, trzeba więc powiedzieć, że martwiłem się nieco na zapas.

Teraz mogę z całym sercem polecić tego vendora Shy


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 22.11.2023

Sprawdzał ktoś ten flubromazepam w prochu?


Cena nie jest zbyt atrakcyjna, a z tą maksymalną ilością 0,5g i tym że trzeba kupować jej wielokrotność żeby wziąć np. 3g - bez żadnych zniżek - to już dojebali do pieca. No ale nie mogę znaleźć żadnego innego sprzedawcy, który miałby ten produkt i wysyłałby do Polski.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Terrorym - 03.01.2024

Jak z Bhp u Desingner ? ptaszki dolatują bez problemu kanna dobra u nich bo jeszcze nie miałem przyjemności od nich brać  ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - dzwudziesty - 03.01.2024

Zamawiame było kilka miesięcy temu od Desingera i fakt faktem paka doszła, ale jak to się stało nie wiem, BHP na poziomie zerowym. Wytrawny entuzjasta dotykajac "pakunku" jeśli tak go można w ogóle nazwać na pewno by się domyślił co jest w środku, kontakt też lipa. Powtarzam, że zamawiałem kilka msc wstecz i nie wiem czy coś się w tej sprawie zmieniło.