Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZWL91 - 12.02.2024

(12.02.2024, 16:26)horsii napisał(a): Bądź cierpliwy, ta paczka to przecież nie jest przesylka krajowa. Jaką metode dostawy wybraleś tez jest bardzo ważne. Jedna moze isc dwa razy dlużej niz inna. I przede wszystkim miej na uwadze to, że pomylileś numery zamówien przy wpłacie..
ale tu juz nie chodzi o cierpliwość pisze do nich z maila z którego zamawialem zero odzewu od kilku dni....napisalem z innego maila w 20 minut odpowiedzeli wiec napisalem co z moim zamowieniem bo pisalem z innego maila podalem tylko numer zamówienia....i znowy zero odpowiedzi 
wiec sobie mysle jak to jest....napisiał bym teraz z jeszcze innego maila pewnie znowu by bylo to samo w 10 minut odpowiedz a co do zamowienia
nie potrafia odpowiedziec czy to wyjdzie czy te pieniadze przyszły czy cokolwiek...nie wiem jestem tu nowy ale nie w ciemie bity smierdzi mi takie cos i stad mój niepokoj.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 12.02.2024

Też mialem z tym sklepem taki problem (co prawda w zeszłym roku), że pieniadze doszły i cisza. Status zamówienia sie nie zmienial i też sie obawiałem że zostalem oszukany itd. po którymś tam mailu z dużym opoźnieniem w koncu odpowiedzieli, paczke dostałem, w rozsądnych ramach czasowych dostawy.

Powiem ci tak, widać że ten sklep ogarnia mała ilość osób i sobie czasami lepiej radzą, a czasami gorzej. Takie sprawia to wrażenie. Ze statusami zamówień róznie tam bywa z tego co widziałem i doswiadczylem. Ile dni roboczych minęło od kiedy im wpłaciłes? Jak 7, to też bym sie troche niepokoił..ale wiesz, widywalem też "grubsze" obsuwy w tym sklepie. Mimo wszystko, jakieś problemy prędzej bym obstawił na jako-taką niewydolność ekipy, niż celowe działanie. Troche było takich przypadków. Wiem że "czekaj cierpliwie" to chuj nie odpowiedź, ale no nie zrobisz nic lepszego w tym momencie.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZWL91 - 12.02.2024

no jutro mija 7 dni od czasu zamowienia pieniadz bodajze poszly w srode...chodzi o to ze piszac z innego maila odpowiedz jest blyskawiczna...pytanie z numerem zamówienia zero odpowiedzi to jest troszke dziwne i niepokojące....a co w razie totał walka? jakies konsekwencje od sklepu czy jak to wyglada poszlo raptem 2 stówki z hakiem no ale bardziej niz na pieniadzach zalezy mi na tym co ma przyjscSmile


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - horsii - 12.02.2024

Powiem ci tak, myśle ze ciezko im ogarnąc, syf tam maja, i kolo ktory operuje sklepem ma naprawde problem z ogarnieciem jezyka angielskiego Podobno kultowa  Poczekaj pare dni. To nie jest wykluczone że paczka sie pojawi u ciebie w tym czasie. U nich to calkiem mozliwe.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PsychoDyso - 13.02.2024

Dogadać się i zapłacić krypto i w ten sam dzień wysyła kontakt jak dla mnie super


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 17.02.2024

Właśnie zrobiłem następne zamówienie na:

-5f-adb green Hulk,
-5-meo-dmt
-mdphp freebase i apihp.

Thank you sincerely Designer-Chems team!

I promise to write reviews!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Demilich - 17.02.2024

Kurczę ja się zraziłem do tego sklepu jak 1 zamówienie nie dotarło, ale chyba się skuszę na te kanna


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZWL91 - 19.02.2024

(17.02.2024, 02:13)Demilich napisał(a): Kurczę ja się zraziłem do tego sklepu jak 1 zamówienie nie dotarło, ale chyba się skuszę na te kanna

ja to samo zamowilem cos i słuch zaginał nie wiem kto i dlaczego trzyma ten sklep tutaj jako partnerski jak w zywe oczy robią wałki


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - dzwudziesty - 19.02.2024

Dajcie sobie spokój z zamówieniami u tego vendora. Początek nie powiem był naprawdę gruby, dobre wejście i stopniowo wszystko zaczęło się sypać


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - SztywnyMisza - 19.02.2024

dzwudziesty możesz rozwinąć swoją wypowiedź co wyjebał cie?