Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZWL91 - 19.02.2024

(19.02.2024, 16:47)SztywnyMisza napisał(a): dzwudziesty możesz rozwinąć swoją wypowiedź co wyjebał cie?

jezeli szukasz kogos kogo wyjebał to mnie na 50 euroSmile
takze bede tutaj rył az nie wypierdolą tego sklepu z zaufanych...bo tak naprawde chuj w te pieniadze tak samo bym zareagował za 10 zł
od momentu wyłasania pieniedzy juz 2 tyg zero odzewu gdy pytam co tam....pisze z innego maila np od kolegi prosze zeby wyslal pytanie to w 10 minut
odpowiada takze nie wiem wam to pozostawiam do oceny dla mnie jest to jednoznaczne.

i nie powinno sie tu trzymac takich sklepów a tym bardziej promowac nawet jak komus doszło w ostatnim tygodniu w co wątpie
jest tu ktos taki?jezeli tak to co jednym wysyłamy drugich okradamy taka polityka tego sklepu jest?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - dzwudziesty - 19.02.2024

SztywnyMisza Nie, nie wyjebal, ale na swoje zamówienie czekałem bardzo, bardzo długo, kompletnie olewczy stosunek do klienta, zerowy kontakt już nie wspomnę o pakowaniu bo to wola o pomstę do nieba. Byłem naprawdę w szoku, że ta paczka do mnie dotarła. Opisywałem już tutaj swój problem. Mamy tutaj w partnerskich dużo lepsze sklepy, fakt że brakuje pilsow czy bloterow czy może benzo w prochu, które swego czasu miał świetne, ale przynajmniej wiem że moja kasiora jest w dobrych rękach.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 28.02.2024

[Obrazek: 20240227-113005.jpg]


Odczynniki jedyne w swoim rodzaju. 
Wiadomo że wysokiej jakości. 

Zmarnowałem pół tabletki 5-meo-miptu

Designer-Chems  thank you
SztywnyMisza y przez Ciebie zmarnowałem 0.25g 5f-adb
[Obrazek: received-3023636961112368.jpg]


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - BloodyMike - 02.03.2024

Dzisiaj mija 8 dni odkąd poszedł przelew. Nie polecam.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - yoob - 05.03.2024

A ja z całego serca polecam ten sklep, super szybko odpisali na maila i uszanowali prośbę, szybka wysyłka, a-pihp kozacki. nie wiem czy mialem farta czy inni mieli pecha ale napewno będę wracać!!!!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Mef123 - 07.03.2024

Dziś bądz jutro wjedzie recka 5F-adb SmilePodobno kultowa  Cool


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - MamCieNaOku - 11.03.2024

Można zamawiać ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ZRHvideo - 11.03.2024

I had 2 orders delivered in February from this vendor and several more last year, always with the tracked option and it usually took them around 3-6 working days to arrive.

Only had a problem once last year when one shipment did not arrive, however after talking to the vendor it was reshipped which was nice. 
Sometimes it took a bit longer to get in contact with him but so far always got answered back.

I usually use this vendor for cannabinoids, products are active. 
Just don't underestimate the MDMB - CHMINACA, very potent stuff!  Podobno kultowa


Recent ADB-Butinaca from this vendor:
[Obrazek: 20230929-204119-001-EDIT.jpg]


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - monio - 23.03.2024

Ktoś coś ostatnio od tego V zamawiał gołębie latają?ostatnia opinia nie zachęca a ja potrzebuje a pih


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - MamCieNaOku - 24.03.2024

U mnie wszystko elegancko , kontakt , wysyłka , polecam