Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: De***ner-ch**s.c** - shaqu245 - 11.06.2022

Szyderca ja też poproszę o informacje na temat md-phpSmile (a-phipa jakbys miał) Oczywiscie daj znać jak się to topi przy vapo. Czy krople jasno żółte czy żółte a po chwili grzania wchodzące w pomarańczowy/czerwony bursztyn Podobno kultowa
Ahh te wspomnienia beżowych sortow Podobno kultowa

Mam jeszcze takie malutkie pytanko...
Czy ktoś kto u nich kupował płacił w bitomacie?
Można ze strony wygenerować gdzieś QR? Czy trzeba na majlu się dogadać?

Jeśli to kiepskie pytanie to sory ale mój angielski jest bardzo słaby i wole zminimalizować kontakt żeby czegoś czasem nie nakręcićPodobno kultowa

Dajcie znać na pw jesli pytanko jest nie na miejscu czy coś Podobno kultowa


RE: De***ner-ch**s.c** - horsii - 12.06.2022

@"Pro8l3m"
Poproś ich o kod, a jak się boisz pisać po angielsku to wygeneruj go sam jak masz adres portfela, tylko sprawdź od razu z powrotem co ci wygenerowało, bo sporo stronek scamerskich generuje ci kod qr ale w rzeczywistości to jest adres ich portfela, a nie ten który podaleś Podobno kultowa


RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 12.06.2022

Szyderca mi pisał, że to alfa jak u Es** Wink czyli idealna do vapo jak i sniffa. Mam nadzieje, ze jutro zapuka wiedźma z jabłkiem i zdam relacje ;-)


RE: De***ner-ch**s.c** - Attenborough - 12.06.2022

@"Pro8l3m" Wygeneruj qr przez blockchain.com. pewna strona.
Możesz uchylić rąbka tajemnicy, ew. na PW jak ten sklep wysyła. Jak kurierem to jakim? Nie chciałbym podawać adresu domowego.

Mimo wszystko wolałbym bezpośrednio w bitomacie nie płacić - w razie W nie masz potwierdzenia. 
Czasem transakcja nie przejdzie i jest pewien kłopot z reklamacjami - miałem taką sytuację, od tego czasu w bitomacie na portfel i z portfela do vendora.


RE: De***ner-ch**s.c** - inspiron - 13.06.2022

mieli mi wysłac pake czekam na nia takze jak dojdzie to wrzuce opinie produktow !

pozdro


RE: De***ner-ch**s.c** - ProducentRC - 18.06.2022

Doszła mi rakieta w 4 dni robocze także bardzo szybko. W paczce było 0.25g broma, ponad sztuka 2-fdck i ponad sztuka alfy.
Ich działanie było następujące:
Brom zajebiste benzo tylko radzę uważać brać je na oko... U mnie skończyło się to zmasakrowaną twarzą od upadku twarzą na tory z peronu bo chciałem wyrzucić spalonego papierosa... Tydzień zwolnienia w pracy taki był efekt i najlepsze że zabijało myśli o problemach w domu. Działanie książkowe broma.
Alfa:
Najpierw zrobiłem kreskę jak pół zapałki, w nosie gryzło jak bym wciągnął kwas solny... Więc reszta poszła z żarówki, vapo klepie konkretnie, dym nie gryzie za bardzo, a wypierdala bardzo bardzo...
2-fdck:
To był kozak jak waliłem z ziomkiem na PKP piwo i kreski max 80mg do tego ja jeszcze zioło z bongosa popalałem, wyjebało nas do innej galaktyki, ziomek mówił że nigdy nie walił czegoś podobnego co by dawało tak przyjemny stan. Polecam z czystym sumieniem te trzy odczynniki chemiczne, dostawa bardzo sprawna, kontakt na mailu wzorowy, można zamawiać bez obaw, vendor na najwyższym poziomie.
Niestety zdjęć tym razem nie mam jak upadłem twarzą na szynę z peronu, kieszeń w której miałem telefon uderzyła o podkład betonowy na których leżą tory i rozjebał się całkowicie, cud że żyje bo gdybym upadł krawędzią czaszki mogło by się skończyć śmiercią.


RE: De***ner-ch**s.c** - KACPER - 18.06.2022

WIADOMOSC OD DESINGERA BYLA TAKA ZE NIE WYSYLA SAMPLI INACZEJ, ANIZELI PRZEZ LIST NIEREJSTROWANY. PRODUCENT PIERDOLI I JESTEM NIEMALZE PEWIEN, ZE NIC NIE DOSTAL. BO GADALISMY I MIAL WYSLAC FOTE.


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 18.06.2022

Niebawem wjeżdża do wuja 25 alficy od niego Smile

(11.06.2022, 22:59)Pro8l3m napisał(a): Szyderca ja też poproszę o informacje na temat md-phpSmile (a-phipa jakbys miał) Oczywiscie daj znać jak się to topi przy vapo. Czy krople jasno żółte czy żółte a po chwili grzania wchodzące w pomarańczowy/czerwony bursztyn Podobno kultowa
Ahh te wspomnienia beżowych sortow Podobno kultowa

Mam jeszcze takie malutkie pytanko...
Czy ktoś kto u nich kupował płacił w bitomacie?
Można ze strony wygenerować gdzieś QR? Czy trzeba na majlu się dogadać?

Jeśli to kiepskie pytanie to sory ale mój angielski jest bardzo słaby i wole zminimalizować kontakt żeby czegoś czasem nie nakręcićPodobno kultowa

Dajcie znać na pw jesli pytanko jest nie na miejscu czy coś Podobno kultowa
Siemanko   moje szczury mordo nie vapuja alfy only szniff i jest dobra jak escobara alfa inaczej nie moge ci napisać bo ja nie używam rc Smile


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 18.06.2022

Ja widziałem samare z alfa .
Pakiet się zgadzał podpis też i charakter pisma .


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 18.06.2022

No na dniach bedzie 25 to wyślę foto i recenzje Podobno kultowa