Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... (/showthread.php?tid=2736)

Strony: 1 2


Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - PUDZILLA - 26.09.2023

Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca zaniósł go na komendę

[Obrazek: sm-zgubil-portfel-z-dokumentami-pieniedz...-kome.webp]






Mieszkaniec Lubartowa znalazł portfel i przyniósł zgubę do komendy. Postawa mężczyzny jest godna pochwały, lecz 32-letni właściciel portfela nie był zadowolony z finału tej sprawy. Okazało się bowiem, że w środku policjanci znaleźli narkotyki. Właściciel odpowie przed sądem za ich posiadanie.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły weekend. Mieszkaniec Lubartowa znalazł portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi pod jedną z osiedlowych ławek na terenie miasta. Uczciwy znalazca przynióśł zgubę na komendę. Zastępca dyżurnego przyjął portfel od mężczyzny oraz sprawdził jego zawartość, aby móc dotrzeć do właściciela. Jak się okazało, w środku oprócz pieniędzy i dokumentów, znajdował się także woreczek strunowy z białym proszkiem. Substancja okazała się być amfetaminą.


Mundurowi ustalił właściciela portfela a także poinformowali o zaistniałej sytuacji znalezienia narkotyków. 32-latek przyznał, że środki należą do niego. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków narkotycznych przed Sądem, za co zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.




via: kryminalki


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - JaTylkoPatrze - 26.09.2023

Ja pierdole... Debil sie przyznał że to jego woreczek z fetą. Przecież to jest na luzie do wybronienia że to nie jego worek bo przecież portfel zgubił a jak gdzieś tam leżał na ulicy to mógł ktos coś wsadzić do tego portfela...


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - PUDZILLA - 26.09.2023

poteżni pałksterzy wymusili na niewinnym obywateli przyznanie się do winy, szok!


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - ProducentRC - 26.09.2023

A mi ostatnio zginął plecak z skunem kilka g, z dychą cmc oraz z 20-25tabsów xanaxu, zaczalem bajerowac konduktorke przez tel jak dodzwonilem sie do rzeczy spraw zagubionych i podali mi jej numer, skonczylo sie ze kilka g mi zginalo i z 10-15 tabsow xanaxu, ale wazne ze chociaz wiekszosc dotarla, bylo czym dac upust smutkom po takiej stracie  ale nie ma tego zlego czesto widze tą konduktorkę Podobno kultowa Podobno kultowa oby mi nic nie odjebalo i obym nie spytal nastepym razem czy moze leci ze mna sie nafukac Podobno kultowa


(nawet fajna mloda dupa z niej byla)


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - kot_kreskowy - 26.09.2023

No mistrz  😂
Bez komentarza...


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - fiodor - 26.09.2023

ProducentRC to miałeś konkretnego farta o ile dokumenty były w środku, bo wjazd na chatę mógłbyś mieć myślę


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - hidden - 26.09.2023

no mogl wlasciciel sie nie przyznawac bo teoretycznie jak zgubil to kazdy mogl tamn zipa wsadzic.
nie wiaqdomo co nim kierowalo, moze znikoma ilosc i myslalk ze wiekiszej lipy mie bedzie i wolal to niz biegac po sadach?
kto wie


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - C84S - 26.09.2023

Przestraszył się piesków i szczekał jak mu zagrają 😄


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - Twilight Sparkle - 26.09.2023

No to faktycznie znalazca zrobił mu przysługę xDDDD


RE: Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca... - ProducentRC - 27.09.2023

(26.09.2023, 18:58)fiodor napisał(a): ProducentRC to miałeś konkretnego farta o ile dokumenty były w środku, bo wjazd na chatę mógłbyś mieć myślę

Dokumenty w portfelu a portfel zawsze w kieszeniach Podobno kultowa