Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pred***r.c*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pred***r.c*** (/showthread.php?tid=275)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Pred***r.c*** - Alkopoligamia - 09.05.2022

Raz zamówiłam paczkę, okres oczekiwania był bardzo długi a sam sort to nic wyjątkowego więc radzę wydać pieniądze gdzie indziej.


RE: Pred***r.c*** - Polono - 21.05.2022

Za czasow jak jak nie byl jeszcze za miedza. Bardzo dobrze wspominam moon rocks najlepsza 4 jaka jadlem. Gratisy co weekend do zamowienia. Co 10 zamowienie 150zl rabatu. Teraz nwm jak z vendorem ale chyba jest jednym z najdluzej dzialajacym na rynku


RE: Pred***r.c*** - Scott - 21.05.2022

W moim przypadku współpraca z V zawsze pozytywnie się kończyła, zazwyczaj brałem euforyki.
Jeden przypadek, doręczenie paki nierejestrowanej trochę się wydłużyło ale nie do końca to Predka wina przecież


RE: Pred***r.c*** - Kajabuza - 21.05.2022

Jednym giną paki, mi raz przyszła ta sama 2 razy Podobno kultowa bałagan tam muszą mieć niezły w księgowości Smile

Moja opinia jest taka, że lepiej znaleźć innego ulubionego V. Sklep legenda niemalże a  stale problemy słyszę u Nich.

Ale to opinia osoby która zamówiła może z 3 paki z czego doszły z 4 Podobno kultowa
Co nie zmienia faktu, że nie jest to pierwszy sklep o którym myślałbym chcąc coś zamawiać. Smile

@"abdul" dzięki za chęci, ale za 5 dolarów żeby popatrzeć to jednak słaby interes Big Grin

Edit2 jednak za free, ale darknety i inne takie to nie moja bajka Smile


RE: Pred***r.c*** - Scott - 22.05.2022

Ciekawa opcja u prediego jest możliwość kupna dla sprawdzenia wielu substancji w małych ilościach.


RE: Pred***r.c*** - Kapitan - 22.05.2022

Predator wysyła do cebulandi czy działa tylko na terenie NL ?


RE: Pred***r.c*** - Pazyfea - 04.06.2022

Próbował ktoś alfe od predatora ostatnio?


RE: Pred***r.c*** - mackbeath - 28.06.2022

I ordered from Predy last 5 years and always pigeon land Smile 
contact 1/5 Smile)
shipping 4/5
sorts 4/5


RE: Pred***r.c*** - mama_kacpra_od_sloika - 28.06.2022

Janek S. ju na wolnosci? Big Grin jaka jakosc propchu?


RE: Pred***r.c*** - mackbeath - 28.06.2022

(21.05.2022, 15:50)kajabuza napisał(a): Jednym giną paki, mi raz przyszła ta sama 2 razy Podobno kultowa bałagan tam muszą mieć niezły w księgowości Smile

Moja opinia jest taka, że lepiej znaleźć innego ulubionego V. Sklep legenda niemalże a  stale problemy słyszę u Nich.

Ale to opinia osoby która zamówiła może z 3 paki z czego doszły z 4 Podobno kultowa
Co nie zmienia faktu, że nie jest to pierwszy sklep o którym myślałbym chcąc coś zamawiać. Smile

@"abdul" dzięki za chęci, ale za 5 dolarów żeby popatrzeć to jednak słaby interes Big Grin

Edit2 jednak za free, ale darknety i inne takie to nie moja bajka Smile

Problems are mostly in Poland