Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pred***r.c*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pred***r.c*** (/showthread.php?tid=275)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Pred***r.c*** - JokerRC - 03.12.2022

Kiedyś chciałem zamawiać ale jak był na miejscu


RE: Pred***r.c*** - wwojtuss - 05.12.2022

pred strasznie odbiega od standardow, szkoda ze w te zla strone 
jeszcze 3-4 lata temu byl spoko, ale teraz to juz jest odgrzewany kotlet ktorego trzeba w koncu wyjebac do smietnika


RE: Pred***r.c*** - rychu - 06.12.2022

(02.12.2022, 09:52)C84S napisał(a): rychu i jak skontaktowałeś się z Vendorem?

tak dostalem odpowiedz w tamtym tyg bym powtorzyl te zamowienie na stronie tylko z trackingiem. tak tez zrobilem i czekam, ciagle sie przypominajac bo poza tym jednym mailem cisza, a z tymi odpowiedziami to nie mam zadnej pewnosci niczego. teoretycznie powinienem czekac tylko na tracking - mamy wtorek...


RE: Pred***r.c*** - DwDPzN - 07.12.2022

Moim zdaniem to jest plucie klientowi w twarz, to jemu powinno najbardziej zależeć, żeby tą sprawę jak najszybciej rozwiązać


RE: Pred***r.c*** - rychu - 07.12.2022

dlatego pomalu zaczynam sie spodziewac chuja do dupy predzej. daje czas jak do piatku nie dostaje info a najlepiej to przesylki ale niech bedzie ze info z trackingiem - werdykt wyjebka na kase. na razie sie wstrzymuje. maili tez wystarczajaco najebalem jak debil.
pierdoli mnie to ze ze bez trackingu nie daja gwarancji ze doleci. a jaka ja mam miec pewnosc ze w ogole ja puscili ?? przy takim kontakcie?
powiedzialem. zobaczymy czy ta firma jest cos warta.


RE: Pred***r.c*** - Gekon - 07.12.2022

rychu nie masz żadnej pewności stąd bez trackingu polecam niczego nie zamawiać, a jeśli ktoś ci taka opcję oferuje to nie zgadzaj się na nią. Vendor to z zasady nie jest Twój kolega tylko ktoś kto chce zarobić hajs na Tobie. Jeśli ma szansę zarobić i nic nie dac bez możliwości sprawdzenia czy był uczciwy, to trzeba spekulować że może tak zrobić.
Tu masz uczciwych V, nawet patrząc na opinie nikt się nie skarży i nikt nie musi tłumaczyć, że to bajki lub konkurencja Big Grin


RE: Pred***r.c*** - ProducentRC - 07.12.2022

Mi designer wysłali dwa lub trzy razy bez tracka i zawsze dochodziło, ale nie mierzył bym jedną miarą designer i preda...


RE: Pred***r.c*** - Yalasek - 07.12.2022

u Preda paki nie docierały często, wysyłał reshipy zawsze jednak Big Grin Desinger nie wysyła tak przypałowo i nic nie wpada, też 2x bez traca miałem i nornalnie doszło.


RE: Pred***r.c*** - aleksander37 - 03.01.2023

Ja tam zamawiałem i zawsze wszystko było ok,ale roznie to bywa.


RE: Pred***r.c*** - rychu - 11.01.2023

na szybko update jak kogos interesuje bo  mialem napisac wczesniej , ale mam wazniejsze rzeczy do roboty niz zajmowanie sie pedalami z tamtego forum:

jebac cweli

NIE POLECAM

selective scam