Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
#pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie (/showthread.php?tid=2785)

Strony: 1 2


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Benito - 07.10.2023

(07.10.2023, 22:21)Beeniepatu napisał(a): Benito  nie sledzisz ale laczysz z tematem smierc z przed roku. Ok, jasne. A na przyszlosc prosba, zebys uzywal zaimkow w komunikatach. Poniewaz moge Ci bardzo latwo udowodnic, ze mowisz nieprawde. Twojego FB i Twojego X nie da sie podobno przewijac. Moj X mowi caly dzien o konflikcie Autonomia/Izrael, FB prawie nie uzywam, ale doskonale da sie przegladac.

Nie ja to łącze, tylko autorzy tych postów które widzę. Napisałem że nie siedzę w tym, chciałem się dowiedzieć co myślą inni na ten temat, bo pedofilia w Polsce występuje i jest tuszowana.
Nie przyszedłem się z nikim kłócić, bo nie mam wystarczających informacji na ten temat.


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Beeniepatu - 07.10.2023

PUDZILLA no i tu mamy wlasnie przyklad hipokryzji p. Metzena. Kluczowa dla oceny sytuacji bedzie czy nieletnia zostala zmuszona czy sama chciala. 
Poza tym, unikalbym uzywania slow, ktore maja znaczenie scisle okreslone przez kogos.
Czyzby Konfederacja jednak zabraniala czegos obywatelom??? W skrocie: to jednak jak sie chce, to nie wolno?
Benito nie masz wystarczajacych informacji a piszesz, ze pedofilia jest tuszowana w Polsce... Skad wiesz, ze tak jest?


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Benito - 07.10.2023

Beeniepatu wiem że jest tuszowana, bo co jakiś czas wychodzi to na światło dzienne i się dowiadujemy. Zawsze jest w to zamieszane więcej osób które kryją


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Beeniepatu - 07.10.2023

Benito Ok. Wyczekuj teraz na zaproszenie celem wysluchania. No coz poradzic. Moja korespondencja jest pod lupa, dawalem Ci wskazowki co i jak, a Ty swoje. Sorry


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Lifeisbrutal - 08.10.2023

CHORE I TYLE
Tak jak kot_kreskowy wspomniał chcieli zabawić się z małolatami no to się zabawili w żaden sposób nie jest mi ich żal wiedzieli w 100% na co się piszą legitymacji nie ukrywały przed nimi


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - kot_kreskowy - 08.10.2023

XD



Te kurwy już z lodówki wyskakują😂


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - Epsiakos - 08.10.2023

kot_kreskowy jedyne co mi się w tym filmiku podoba to ceny za paliwo, mogły by takie zostać nie obraził bym się 🙃


RE: #pandoragate - największa afera w Polskim internecie - kot_kreskowy - 08.10.2023

Epsiakos 
No ja nie wiem co wrzucać aby Cię zadowolić😎
Robię co tylko mogęPodobno kultowa