Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Faza - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Faza (/showthread.php?tid=2831)

Strony: 1 2


Faza - FanPopka - 18.10.2023

Wielorazowe wyrazy wyrażam wierszami wiatr ptzytargam cztery pory roku jak. Pora na wyraz z wielokrotną w wyrazie zawartą literkę r raz dwa cztery ile razy literka r w wyrazie rabarbar wyraźnie wyrazisz poprawnie bez ratowania się rolą logopedy  co gryzie wargi dwie na cztery bo. Czterdziestka na karku karkówka na garnku ręce złożone na ławce w parku maniery trzyma w barku marynara na karku rozliczyła kartkówka miAla je w rece kiedy oni mięli ją w małym palcu prysły jej z dziury feromony mamuśki kiedy rękę po ręce wsuwali ruchami różnymi zwraze nia zadziorna czterdziestka ręce rozkłada urobiona już leży i Parkinson z padaczką urywa jej wzrok dzieciarnia ma ręce zajęte robotą zima czy lato ślisko ślizgają się starsi ślizgają dzieci na starszej czterdziestce co ręce rozgrzali w dziurze czarnej bez ognia teraz każdy się rozpalił jak pochodnia stwierdzając jutro powtórkę z rozrywki lecz bardziej jak doktor dzięki rozkoszy zgubiła urywki ze swej cipki gdy już rozeszli się inicjatorzy po dworach drugi i czwarty wpadli naa pomysł by spało się raźniej i lepiej zapewnić przed snem rozkoszy tęczę zakradli się do zadbanej czterdziestki pierwsze piętro drugi piętro a gdy już do tarli na miejsce potem już dotarli w nią głębiej docierając do ogromnego orgazmu i spazmów rozlewając swą tęczę radości po całym pokoju w całej okazałości chłopaki resztę zadania do domu nie donieśli lecz razem z kobietą leciało im ciurkiem huj. Z zabawkami huj z tym podwórkiem kiedy prosta kobieta rozbawi się ogórkiem morał jest wielokrotnie powtarzany umiar nieznany gdy bolą cię ręce i pizga imrozi to wsadź sobie w pizdę albo żloz je do bozi potem zwal gruchę ogol pietruchę i biegiem do spania na swoją poduchę gdy już grusze zwaliles pamiętaj nasienie zachowaj bo stego wyrośnie następna gruszka jak ty będziesz powtarzał że ztego się nie wyrasta taka to już nasza masturbacja jest zemną jak śniadanie obiad kolacja i niestraszna mi sytuacja czy okoliczności wyjątkowe bądź jak stwórca dawaj życie przez spuszczanie się do zamrażarki i później rozmnoz to bez liczarki lecz uważnie i rozważnie siej człowieka jesteś dawcą życia więc biorca musi być też pełen życia i urody byś nie musiał huja często wsadzać do wody i odkażać radzę dwa razy sprawdzić zanim go zaczniesz wkładać byle gdzie byle komu to ma działać w dwie strony jak droga do domu bo kto jak nie ty wie lepiej co to życie do póki byłem w łonie matki nie wiedziałem co to życie teraz biegnę po nie przez ruchliwą ulicę mijam zgwałcona dziewicę chodź pozytywnie troszkę śmierdzi HIV en mijam się zmnichem mijam narkusa co chcę opierdolic swoją kiche za pełną tyte chodź pustą mam michę twarz też nie jest wyjsciowa zostawili nałogi wychodząc z siebie dotknęli podłogi dźwięk słychać złowrogi to puka temu otworzą nawet na dnie podwójnym Sam tam nie będziesz lecz też Sam stąd nie wyjdziesz nałogi nałogami gonią nałóg albo wyjebiesz się na lók albo wyjebiesz się własnymi girami więc dbaj o ręce i o nawyki a nie nałogi buduj rękoma więzi ze stali anie ładuj po kablach jakiś prad tani wypijesz wypocisz lecz szkód już nie cofniesz na głowie wciąż włosy a w głowie alpinosy a częściej u młodych słychać już głosy lecz nie wołają pomocy  nawyki nałogi dwie strony medalu nawyki masz wreku nałogi u pacjentów lepiej ręką urwać huja niż hujem rękę podać czarną od igły nie od roboty to nie studio tatuażu tu efekt końcowy nietak od razu zato odrazu kilku wisi w garażu to są początki i końcówki jedno piwko opalanie luffki z dupki na 10podzielona lecz matka narkonawykow niedzieli się znikim od poniedziałku do niedzieli podzieli was o wszystko pieniądze potrzeby o słowa walczą tu niemi nie MiTo oceniać Ani sumować efekt końcowy jest nie unikniony jest uzależniony od ciebie potobie następny ten kto niewie jak skończyć z tym gównem to gówno wie ja zakończyć to z tobą na zawsze lecz z tobą już tylko w pamięci a narkotyki na zawsze wśród dużych i małych wśród chęci i smutku i tak skutku a skutków jest kilka ale ty Sam sobie przemysl nim się pomylisz


RE: Faza - Kajabuza - 18.10.2023

Gruba rozkmina. Zapewne nie wszystko dobrze zinterpretowałem, ale to co zrozumiałem daje do myślenia.


RE: Faza - C84S - 18.10.2023

Elo ziomeczku FanPopka skąd tys to wyczasnol. Mózgownicy musiała pracować ponad normę. Na czym to było bracie kamracie?


RE: Faza - horsii - 18.10.2023

Ciężko się to czyta. Wyjęli ci przecinek i kropkę z klawiatury, że to tak wygląda? Podobno kultowa


RE: Faza - KiszczaK - 18.10.2023

Hmmm mm.......


RE: Faza - hidden - 18.10.2023

oczoplasu mozna dostac Big Grin


RE: Faza - DissoEnjoyer - 21.10.2023

Nie obraź się, ale ten tekst wygląda jak jakaś czytanka dla więźniów z Guantanamo Podobno kultowa

Zawsze opisuj co bierzesz, dawki, okoliczności, miejsce tripa.


RE: Faza - Epsiakos - 21.10.2023

Zadbaj o interpunkcję, bo nie da się tego kompletnie czytać a czytając to nawet na ekranie monitora ciężko jest zrozumieć co kolwiek..


RE: Faza - Twilight Sparkle - 21.10.2023

Zamiast dokuczać koledze lepiej zróbmy zrzutę na klawiaturę z działającym przecinkiem xDDDDDDDDDDDDD


RE: Faza - C84S - 13.11.2023

FanPopka faktycznie wszystko się zlewa, troche czytelniej please  Shy