Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. (/showthread.php?tid=2863)



Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - kot_kreskowy - 27.10.2023

Dzień dobry,
Do napisania tego wątku 'zainspirował' mnie nasz kolega Hoxed a mianowicie jego wpis zawarty w recenzji Alfy-PIHP, 
https://dopal.org/showthread.php?tid=2648&pid=61405#pid61405
w którym to skrytykował moje działania, uważając, że bezmyślnie narażam ludzi na niebezpieczeństwo, a pisząc o "krwi na rękach" - jasno sugeruje, że nawet na śmierć.

Słusznie czy niesłusznie?
To niech ocenią inni, ja przedstawię tu tylko fakty.


[quote pid="61405" dateline="1695800877"]
Zanim przejdziemy dalej, jeszcze trochę o dawkowaniu i innej sprawie.

"Będę z wami szczery. To, że się nie udzielam, nie znaczy, że nie zaglądam, a nawet jak nie to dostaję ss tego, co tu się dzieje i jaki poziom głupoty jest osiągany. Mam wrażenie, że narasta on wykładniczo i codziennie jest coraz gorzej. Ale jak to się tyczy dawkowania, zapytacie? Otoż jeśli ktoś pisze, że pierdolnął sobie 0.5 g mdphp na strzała, nie zaznaczając, że jego mózg tnie się jak Windows XP na pasce do zębów zamiast pasty-termo-przewodzącej. To coś jest nie tak, 99% osób nie sprawdzi dalej, czy np. kot Kreskowy podaje normalne dawkowanie, takie jak bierze osoba bez tolerki w kosmosie, tylko z racji, że on ma xxxxxx postów, posłucha go i będzie problem. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, i nie wiem za ile, ale będziemy mieli kurwa krew na rękach, bo odnoszę wrażenie, że ciężko u was z myśleniem." Chciałbym tu spędzać więcej czasu, ale nie chcę się wkurwiać."


DLA NOWICJUSZY W STYMULANTY DOPAMINOWE MAM DOBRĄ RADĘ. NIE SLUCHAJCIE O DAWKOWANIU TU NA FORUM.
NAJWIEKSI WYCZYNOWCY POTRAFIĄ ZAPIERDOLIĆ 0.5G MDPHP (SZATAN) NA STRZAŁA. A CIEBIE TO ZABIJE, JEŚLI NIE MIAŁEŚ Z TYM RODZAJEM ZABAWY STYCZNOŚCI. ZNAJDĄ SIĘ TUTAJ I TACY, KTÓRZY PIERDOLNĄ 0.5G MDPHP PER KLAMA NA STRZAŁA I NAPISZĄ TO JAKBY NIGDY NIC. NIE UPRZEDZAJĄC, ŻE SĄ W ZAAWANSOWANYM STANIE ROZKŁADU.




[/quote]

Cześć Hoxed,

Nie wiesz, że nieuprzejmym jest pisanie o kimś nie zapraszając tej osoby do dyskusji? Dlaczego mnie nie oznaczyłeś?
Tym bardziej gdy poruszasz tak ważne kwestie jak możliwe zagrożenia dla życia.
Nie pozwoliłeś mi nawet odnieść się do tego na świeżo bo post znalazłem po miesiącu od publikacji - dziś.

Nie wiem chłopie co Cię ugryzło, co tam Ci się uroiło w głowie, ale skoro już podejmujesz takie dyskusje to wskazene jest chciażby oznaczenie osoby, o której piszesz i którą tak krytycznie oceniasz, w tym wypadku mnie.

Cytując rodzimego rapera;
"Nie powiedziałeś tego w ryj, to nie powiedziałeś nic"

Mimo powagi poruszonego tematu, Twój wpis traktuję trochę z przymrużeniem oka ponieważ to co jest tam zawarte to wyolbrzymiona, czysto subiektywna opinia, jednak mimo to zamierzam się odnieść do tego coś tam wymyślił.


CYTAT:
"Będę z wami szczery. To, że się nie udzielam, nie znaczy, że nie zaglądam, a nawet jak nie to dostaję ss tego, co tu się dzieje i jaki poziom głupoty jest osiągany. Mam wrażenie, że narasta on wykładniczo i codziennie jest coraz gorzej."


Obiektywnie masz w tym miejscu
rację. To trzeba przyznać.
Bo niewątpliwą głupotą jest zażywanie narkotyków.
Jasną sprawą też jest, że owa głupota narasta wykładniczo, gdyż każda kolejna dawka, każdy kolejny narkotyk powoduje uszkodzenia w naszych organizmach, mózgach, organach, wciągając nas coraz to głębiej w meandry nałogu.
Zapomniałeś tylko wspomnieć panie WAŻNY, że sam w tym uczestniczysz od wielu lat😎



CYTAT:

"Ale jak to się tyczy dawkowania, zapytacie? Otoż jeśli ktoś pisze, że pierdolnął sobie 0.5 g mdphp na strzała, nie zaznaczając, że jego mózg tnie się jak Windows XP na pasce do zębów zamiast pasty-termo-przewodzącej. To coś jest nie tak, 99% osób nie sprawdzi dalej, czy np. kot Kreskowy podaje normalne dawkowanie, takie jak bierze osoba bez tolerki w kosmosie, tylko z racji, że on ma xxxxxx postów, posłucha go i będzie problem."


Manipulacja faktami jaka ma tu miejsce jest kurwa niewiarygodna😂
Oczywiście sprawa dotyczy mojej opinii/recenzji Duszkowego md-php, zatem przenieśmy się do niej:
https://dopal.org/showthread.php?tid=2357&pid=54347#pid54347

Hoxed, piszesz, że nie zaznaczyłem iż mój mózg tnie się jak Windows XP na paście do zębów zamiast pasty-termo-przewodzącej, co jest po prostu nieprawdą.

[Obrazek: Polish-20231027-092823163.png]
Powyższy wpis jasno daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z osobą głęboko uzależnioną, niezrównoważoną psychicznie, w dodatku seksualnie opętaną oraz, nie bójmy się użyć tego słowa - debilem.
Zatem nie kłam proszę, że nie akcentuję tak istotnych rzeczy jak mózgowy

😎

Swoją drogą muszę Ci przyznać, że tekst z tą pastą termoprzewodzącą jest kurwa sztosemPodobno kultowa
Uśmiałem się w chuj😁 Serio.
M.in. za to oraz za reckę zostawiłem Ci tam plusiora👍

Dobra, lećmy dalej bo się robi zbyt cukierkowo.


CYTAT:
"To coś jest nie tak, 99% osób nie sprawdzi dalej, czy np. kot Kreskowy podaje normalne dawkowanie, takie jak bierze osoba bez tolerki w kosmosie, tylko z racji, że on ma xxxxxx postów, posłucha go i będzie problem. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, i nie wiem za ile, ale będziemy mieli kurwa krew na rękach, bo odnoszę wrażenie, że ciężko u was z myśleniem"


No cóż, jeśli ktoś, kto ma zamiar ćpać narkotyki, a w szczególności tak mocne jak powyższe mdphp to w jego zasranej gestii jest czytanie opini innych do końca, gdzie jest jasno i wyraźnie napisane ostrzeżenie oraz wyjaśnienie dlaczego autor stosuje tak bardzo zawyżone dawki.
[Obrazek: Screenshot-2023-10-27-09-52-52.png]
Mało tego, nie dość, że autor zamieścił odpowiedni disclaimer to na domiar tego jeszcze odradza spożywanie tego osobom niedoświadczonym sugerując zakup np 3cmc.


CYTAT:
"Nie wiem kiedy, nie wiem jak, i nie wiem za ile, ale będziemy mieli kurwa krew na rękach, bo odnoszę wrażenie, że ciężko u was z myśleniem"


Czekaj czekaj...
Czyli jeśli ktoś nie poświęci czasu na research o mocnej substancji, którą zamierza spożyć a na dodatek autor recenzji ostrzega przed jej zażywaniem niedoświadczonych ludzi, to mamy się tu czuć winni bo ktoś bezmyślnie łyka narkotyki???

[Obrazek: 1673635643841.png]


Serio kurwa???😂


Ponadto jeden AS na tym forum już się odkleił w ten sposób co i Ty Hoxed. Też miał jakieś urojenia, być może razem uknuliście tą terię spiskową...
https://dopal.org/showthread.php?tid=2549&pid=57644#pid57644

Tam znajdziesz wyjaśnienia innych, w tym np Horsiaka, dlaczego takie rozumowanie jest najzwyklejszą w świecie odklejką.


Hoxed
A teraz idź i sprawdź czy aby na pewno pod Twoim procesorem jest pasta termoprzewodząca, czy być może jednak pasta do zębów...
Taki psztyczek😎


I nie bierz sobie tego do serca jako zemstę czy coś.
Nie obrażaj się tylko przemyśl to wszystko raz jeszcze, bo jakoś nie widać aby ludzie uciekali z tego forum przed wszechobecną głupotą jak i również nikt nie kopie grobów na zwłoki ćpunów.
Pozdro.


RE: Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - Martin - 27.10.2023

Jak dla mnie to dość wysokie niedocenianie inteligencji użytkowników już zaczynając od tego ,że cokolwiek co przeczytamy w internecie powinniśmy traktować z odpowiednim dystansem przez fakt że doświadczenie użytkownika ma dość proste przełożenie na jego tolerancję a kończąc na prostym fakcie że do zabawy z narkotykami powinno się posiadać choć odrobinę samoświadomości.


RE: Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - Lady Giwera - 27.10.2023

Panowie co jak co, ale ten tekst z taśmą dziecku sprzedałam Smile Smile (informatyczka).


RE: Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - horsii - 27.10.2023

Martin powinno, oj jak, ale wiesz jak jest...


RE: Subiektywne rozumowanie recenzji środków psychoaktywnych i idące za tym zagrożenia. - Lady Giwera - 28.10.2023

Heh, niop jak tylko trafiłam na forum zakochałam sie w recenzjach kot_kreskowy. Ba mam koleżankę, która potrafiła zażreć samego kota. Kocie pozdro od Kaśki. Fakt, ze często jest podkreślane przez samego zainteresowanego i nie tylko, ze sa to dawki wystrzałowe, Smile jak i sam kot. Niech moc będzie z Tobą. Smile