Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Czarnej - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Czarnej (/showthread.php?tid=290)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Kolekcja Czarnej - Białykot - 03.11.2022

Ok chociaż to troche dziwne według mnie bo mi po tym nic nie drętwiało


RE: Kolekcja Czarnej - kot_kreskowy - 03.11.2022

Drętwienie to z reguły nic dobrego nie wróży, choć może być różnie.
Jak pobierałem tematy od kolka, to po jednym z nich też mi gęba drętwiała. Nie pamiętam co to było już, waliłem to kilka dni pod rząd.
Dwa dni po tym gdy towar się skończył dostałem porażenia nerwu twarzowego.
Wyglądało to na początku jakbym miał udar. Rano wstałem, do łazienki idę, patrzę w lustro, a tu lewa strona pyska cała wisi...
Ta sama, która podczas melanżu drętwiała.
Nie wiem do dziś, czy to było powiązane jedno z drugim, no ale co kurwa innego... Porażenia nerwu twarzy nie dostaje się tak o... z powietrza.
Dostałem wtedy sterydy jakieś na receptę, po tygodniu sytuacja wróciła do normy.


RE: Kolekcja Czarnej - tome3eqkks - 04.11.2022

(03.11.2022, 23:09)kot_kreskowy napisał(a): Drętwienie to z reguły nic dobrego nie wróży, choć może być różnie.
Jak pobierałem tematy od kolka, to po jednym z nich też mi gęba drętwiała. Nie pamiętam co to było już, waliłem to kilka dni pod rząd.
Dwa dni po tym gdy towar się skończył dostałem porażenia nerwu twarzowego.
Wyglądało to na początku jakbym miał udar. Rano wstałem, do łazienki idę, patrzę w lustro, a tu lewa strona pyska cała wisi...
Ta sama, która podczas melanżu drętwiała.
Nie wiem do dziś, czy to było powiązane jedno z drugim, no ale co kurwa innego... Porażenia nerwu twarzy nie dostaje się tak o... z powietrza.
Dostałem wtedy sterydy jakieś na receptę, po tygodniu sytuacja wróciła do normy.

Przyczyną drętwienia twarzy najcześciej jest wypłukanie organizmu z elektrolitów ( zaburzenia elektrolitowe) lub neuralgia nerwu trójdzielnego ( lecz tutaj towarzyszy ból) - stawiał bym więc na to pierwsze, ponieważ oczywiste jest w naszym przypadku że stosując RC wypłukujemy z naszego oragnizmu wiele wartościowych substancji w tym elektrolitów.

Pocieszające jest to że alkohol wypłukuje ich 2x więcej niż RC. Smile


RE: Kolekcja Czarnej - SztywnyMisza - 04.11.2022

Kolekcja sie poszerza widze tylko brakuje jaranaka jak za starych czasów


RE: Kolekcja Czarnej - Białykot - 04.11.2022

(04.11.2022, 10:26)SztywnyMisza napisał(a): Kolekcja sie poszerza widze tylko brakuje jaranaka jak za starych czasów

No racja kiedyś na dopalamy było sporo jaranka dobrze to pamiętam bo spaliłem troche ziółka z Czarną


RE: Kolekcja Czarnej - NO LOVE - 04.11.2022

Czarnahexx fajny temat, POKAŹNA kolekcja muszę przyznać! Big Grin Zastanawiam się nad swoim wątkiem z EKSPONATAMI. Może założę, zgapię od Ciebie! Nie będzie problemu?  Tongue


RE: Kolekcja Czarnej - dimiliki - 07.11.2022

kot_kreskowy mi też tak często się dzieje jak się koksu nawdupcam Podobno kultowa


RE: Kolekcja Czarnej - Szatan69 - 07.11.2022

Trentwialo mi ale gardlo  to po 3mmc kiedys starym  a nie po takich


RE: Kolekcja Czarnej - kot_kreskowy - 08.11.2022

(07.11.2022, 17:34)dimiliki napisał(a): kot_kreskowy mi też tak często się dzieje jak się koksu nawdupcam Podobno kultowa


No tak Podobno kultowa

Większość i tak pewnie nie zrozumie o czym mówisz, bo mało kto wali koks, a już wogule KONKRETNY nie bełtany z wypełniaczami.
Takie drętwienie jest naturalnym następstwem zażycia kokainy. Podobne drętwienie można spotkać w dobrych sortach 3MMC jak wspomniał  Szatan69 oraz w PRAWILNYM mefedronie.


RE: Kolekcja Czarnej - Kajabuza - 08.11.2022

kot_kreskowy drętwienia można też doznać zazywając relaxu w fotelu dentystycznym. 😆 
A jaka cena to dobiero szok!!! Zwłaszcza prywatnie. 😅😅