Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Czarnej - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Czarnej (/showthread.php?tid=290)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Kolekcja Czarnej - KACPER - 12.05.2022

To z poniedziałkowej tury czy z tamtego tyg?


RE: Kolekcja Czarnej - Czarnahexx - 12.05.2022

(12.05.2022, 12:16)KACPER napisał(a): To z poniedziałkowej tury czy z tamtego tyg?

Z tamtego tygodnia


RE: Kolekcja Czarnej - ProducentRC - 12.05.2022

Mi też wpadło 5g hexa od Pabla a miało być trzy także doceniam górkę którą dosypali, jak wczoraj piliśmy i paliliśmy zioło od samego rana i każdy wypił 8 pereł miodowych to byliśmy lekko najebani bo nic nie jedliśmy i o 20 zaczęliśmy testować sampla tak się zagadaliśmy że skończyliśmy rozmowę o 3 w nocy, nawija się po tym zajebiście, tylko po nie dużych ilościach, w dodatku człowiek wypowiada się elokwentnie, konsktuktywne ma wypowiedzi i mam uczucie że przegadał bym każdego mecenasa w sądzie Podobno kultowa


RE: Kolekcja Czarnej - Czarnahexx - 12.05.2022

U mnie też 5g

[Obrazek: 20220512-154129.jpg]

Chillout jak narazie hexik spisuje się idealnie


RE: Kolekcja Czarnej - ProducentRC - 12.05.2022

Ja wolę takie długie a cienkie kreski jakiś wyjadacz w okolicach 50 lat mi mówił że to równiej na całej śluzówce się osadza a nie czasem jak się waliło jeszcze kreski 3cmc takie grube jak mały palec u dłoni to potrafiło nie równomiernie się osadzić i wolniej się wchłaniało i w tym miejscu gdzie było więcej prochu na śluzówce palilo strasznie w tym miejscu a jak zrobiło się takiego długiego węgorza to palił cały nos ale mniej bolało i na następne dni zauważyłem że nie było takich problemów z zatokami

Perła i Leszek moje ulubione piwa a jeszcze zajebiście schłodzone w lodówce można je pić zamiast wody mineralnej, jeszcze moje ulubione alko to mohito którego zrobiłem pewnie z około tysiąca sztuk drinków , truskawkowe daiquiri i Cuba Libe i jeszcze likier z gorzkich pomarańczy haitańsko-hiszpanskich czyli cointreau można pić drinka z tego cointreau fizz ewentualnie jak dokupi się tequile tylko musi być zrobiona w 100% z agawy wychodzi z tego zajebista margarita tylko trzeba mieć specjalny szejker, kiedyś tyle tego piłem że kupiłem aż sobie zestaw barbański Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Kolekcja Czarnej - Czarnahexx - 12.05.2022

Przy nastepnym szczurku spróbuję twoich wskazówek


RE: Kolekcja Czarnej - ProducentRC - 12.05.2022

I nie tak szybko wciągać czyli kreskę która jest grubości zapałki i na przekątną telefonu wciągać w 3-5sekund wtedy nos najmniej ucierpi po takich zabawach z pudrowaniem noska Podobno kultowa


RE: Kolekcja Czarnej - Czarnahexx - 12.05.2022

ProducentRC jak dla mnie po teście jednakowe działanie. Z tym że ja nie mam przegrody nosowej xddd


RE: Kolekcja Czarnej - ProducentRC - 12.05.2022

Też miałem ziomka co nosa nie oszczędzał, miał taką dziurę między prawą dziurką a lewą dziurką w nosie że mógł wkładając mały palec do prawej dzurki podrapać się po lewej dziurce, ten ziomeczek już niestety nie żyje, innemu pękł nos,ale ten od pękniętego nosa jeszcze żyje na szczęście. Uważaj na nos bo żeby się zregenerowała śluzówka mija trochę czasu


RE: Kolekcja Czarnej - Agata22 - 23.05.2022

Coś nowego w kolekcji :p