Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na dobry start - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Na dobry start (/showthread.php?tid=2936)

Strony: 1 2 3


Na dobry start - Exador - 06.11.2023

Witam wszystkich,  jako że jestem nowy w temacie mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników, szukałem podobnych tematów i nie bardzo znalazłem albo jestem ślepy.

1.Jak stymulant polecacie nacodzień. Zależy mi żeby dało się go zażywać w pracy,  normalnie funkcjonować, zjazd był w miare spokojny i trzymał dlużej niz godzine. Do tej pory latałem na zwykłej fecie ale sie pogniewałem z ulicą. Osobiście myślałem nad mdphp i waszą słynną alfą  Big Grin

2.Jakiś euforyk dla relaksu, dla mnie i mojej pani może być widać że człowiek porobiony ale żeby się dało wyjść do sklepu czy wyrzucić śmieci. Zależy mi żeby filmu nie odcięło. Do tej pory stosowałem mefedron ale raz dostawałem euforyczne złoto a raz... ehhh   Rolleyes

3. Mam krypto portfel elektrum, może mi ktoś powiedzieć pi razy drzwi jaka jest prowizja przy przelewie BTC z portfela na portfel? Np. Chcę zrobić zamówienie na 500 zł to za ile bezpiecznie zakupić BTC +10% czyli 550 zł?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nie będę odpisywał każdemu z osobna żeby nie spamować postami.
Pozdrawiam


RE: Na dobry start - Szaryno123 - 06.11.2023

Wejdź na 4coins.com tam kup Bitcoiny i wyślij poprostu jak kupisz btcvjest ramka na adres gdzie masz wysłać kase

Strona jak najbardziej na plus
polecam z całego serduszka

Proste jak jebanie 5 min i masz to ogarnięte


RE: Na dobry start - kodow - 06.11.2023

Do roboty to absolutnie nie alfe, nie nadaje się do tego zły profil działania. MDPHP działa super do pracy, o ile będziesz się trzymał dobrze dawkowania


RE: Na dobry start - Szaryno123 - 06.11.2023

Do roboty jakiś kryształ amfa xD


RE: Na dobry start - kodow - 06.11.2023

(06.11.2023, 07:44)Szaryno123 napisał(a): Do roboty jakiś kryształ amfa xD

Średnio się po amfe pracuje, a do mdphp się nie umywa nawet. W moim odczuciu MDPHP działa dokładne jak metylofenidat/medikinet/ritalin tylko dużo stabliniej i dłużej - 3 op Ir medikinetu 10mg, jak czasem mi wypisze doktorek to leci mi w 5/7 dni intensywnej pracy, i to ciągły maraton dorzucania, mdphp jak jebne to trzyma idealnie, nawet muzyki nie włączam wtedy żadnej do pracy żeby mnie nie rozpraszało.

A kryształ? Co to jest kryształ? xD 4cmc ma sobie do roboty ogarnąć? Żeby chyba poszedł szefa wyruchać/poprzytulać Big Grin


RE: Na dobry start - DissoEnjoyer - 06.11.2023

Hejka. zdecydowanie polecam metylofenidat jako stymulant do pracy. Jeżeli chodzi o euforyki to mef byłby właśnie dobry, no raz jest tak raz tak wiadomo - zależy od źródła. 4-cmc bym polecił ale sorty nie są satysfakcjonujące obecnie. A po mdma to tak średnio do sklepu, ale na wieczór sam na sam z panią to gorąco polecam Rolleyes

Ogólnie euforyki są mało funkcjonalne xd


RE: Na dobry start - horsii - 06.11.2023

Jako stymulant do pracy - 4F-MPH, bez dwóch zdań. Jest to silniejsza pochodna metylofenidatu. Stosowany z rozwagą nie generuje praktycznie żadnych uboków, działa długo, nie trzeba go dorzucać co chwilę. Jest o wiele bardziej rekreacyjny niż jego apteczny odpowiednik, ale wciaż to typowy stymulant funkcjonalny więc o wiele ciężej polecieć z tym w tango tak jak ma to miejsce z beta-ketonami typu NEP, a-PVP, MDPHP, których jakiegokolwiek stosowania w pracy bym odradził, no moze z wyjątkiem MDPHP jeśli jesteś doświadczony. Ale jak jak zaczynasz to odpuść b-k w tym celu i zainteresuj sie pochodnymi metylofenidatu. Niektórzy też chwalą sobie fluoroamfetaminy, te będące typowymi stymulantami czyli 2-FA i 2-FMA - wydają się dobre w tym celu. Tylko kluczem jest stosowanie niewielkich dawek, nie za często.


Euforyk - zobacz benzofurany (5-MAPB/6-APB)) lub niektóre pochodne amfetaminy typu 4-FMA/3-FEA, jeśli interesuje cię dluższa faza, i taka bardziej 'organiczna'. Jak interesuje cie szybkie 'jeb w łeb' - faza szybko wchodzi, intensywna i szybko schodzi to beta-ketony - tutaj masz wynalazki typu 3/4-cmc, 4-mmc.


Z tym portfelem to troche dziwne, on nie pokazuje ci sam oszacowanej oplaty sieciowej jak przygotowujesz  transakcje?


https://bitcoinfees.net/

Pamietaj że oplata sieciowa to nie jest prowizja którą może od ciebie pobrać kantor/giełda/ktokolwiek ci to krypto dostarcza.


RE: Na dobry start - kodow - 06.11.2023

horsii całkiem zapomniałem o 4f-mph, sam zabieram się za zamówienie tego z pół roku już tylko ta przesyłka z holandii jakoś mnie zniechęca. Szkoda że vendorzy z PL tego nie mają.


RE: Na dobry start - horsii - 06.11.2023

kodow polska ketonami płynąca. Ja to i tak jestem pod wrażeniem, że w przeciągu ostatniego roku coś sie ruszyło i mamy chociaż jakieś dyso, troche klasyków, a nie tylko 950 różnych sortów klefedronu. Podobno kultowa 
Z fenidatów jeszcze jest IPPH, ale uważam że nie jest tak dobry jak 4F-MPH - poza tym jest ciężej dostępny.


RE: Na dobry start - ChrulMaciuśPierszy - 06.11.2023

Ja polecam kofeine.