Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na dobry start - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Na dobry start (/showthread.php?tid=2936)

Strony: 1 2 3


RE: Na dobry start - Exador - 07.11.2023

Te 4coins.com to jakiś dramat jeżeli chodzi o weryfikacje, profil zaufany, dowód, selfie... ale 2,5 % to dobry deal   Cool
Co do odczynników zdecydowałem się na amfę duszka (pewnie to co miałem do tej pory to do pięt nie dorasta) i w późniejszym czasie 3CMC, może jeszcze na testy wpadnie MDPHP i NEP Big Grin 
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc, raczkuję powoli ale myślę że dam już radę.


RE: Na dobry start - kot_kreskowy - 07.11.2023

Nie chcę się wymądrzać czy coś, ani tym bardziej Cię pouczać, jednak dam Ci dobrą radę, natomiast co z tym zrobisz to już Twoja wola.

Przedewszystkim rozgranicz pracę i zabawę. Poważnie. 
Lepiej już wziąć wolne niżeli iść do pracy naćpanym czymkolwiek.
Nie ćpaj w pracy jeśli jesteś czyimś pracownikiem bo to bardzo źle wygląda i prędzej czy później tą pracę stracisz.
Jeśli masz ludzi pod sobą lub sam jesteś pracodawcą to tym bardziej bądź trzeźwy; gdy dojdzie do jakiegoś wypadku to Ci kurwa nie zazdroszczę...

Nic, kompletnie nic nie przemawia za tym by pracować na wspomagaczach rzędu narkotyki.


Jeśli jednak jestem mało przekonujący to chociaż posłuchaj tego, co napisał Ci horsii


RE: Na dobry start - Exador - 07.11.2023

Dzięki za radę ale moja firma składa się w 30 % nafuranych i 55% z najebanych. Reszta ludzi jest z rotacji  Big Grin   Niestety takie warunki pracy że trzeba. Wszyscy o tym wiedzą włącznie z dyrekcją. U mnie ważne jest zapierd*lanie (branża automotive)  a nie wygląd pracownika. U nas kierownik na ujebany nos reaguje "weź sobie to wytrzyj"  Tongue


RE: Na dobry start - kot_kreskowy - 07.11.2023

Porażka.
Nie pracowałbym tam ani jednego jebanego dnia.


RE: Na dobry start - C84S - 02.12.2023

Na star polecam Cherry old school oraz piguły na MDMA CocaCola


RE: Na dobry start - BrylancikowA - 03.12.2023

Ja polecam stymulant 3fpm czy 4 fpm czy jak to się tam pisze euforyk polecam jeśli z lekkixh to 3 cmc a z mocniejszych to wiadomo MDMA ja korzystałam 4coins teraz nie korzystam więc się nie wypowiem


RE: Na dobry start - 300 SEKUND - 03.12.2023

MEXC giełda ma niskie opłaty transakcyjne. Dla porównania wysyłka 100 dolarów w USDT z np. KuCoin to opłata dodatkowa 25 dolarów. Na MEXC 4 dolary.

I pamiętajmy, że ETH śmierdzi gównem i ssie.❌ FUCK VITALIK BUTERIN z tym jego śmiecirium! ❌


RE: Na dobry start - Twilight Sparkle - 03.12.2023

Moniś jak nie jesteś pewna jak się odczynnik nazywa to go nie polecaj na litość boską. 3 czy tam 4? Nie mogę z wami.


RE: Na dobry start - BrylancikowA - 04.12.2023

(03.12.2023, 15:44)Twilight Sparkle napisał(a): Moniś jak nie jesteś pewna jak się odczynnik nazywa to go nie polecaj na litość boską. 3 czy tam 4? Nie mogę z wami.

4fma istnieje co ty mi tu wkrecasz

(03.12.2023, 15:44)Twilight Sparkle napisał(a): Moniś jak nie jesteś pewna jak się odczynnik nazywa to go nie polecaj na litość boską. 3 czy tam 4? Nie mogę z wami.

4fma istnieje co ty mi tu wkrecasz


RE: Na dobry start - Twilight Sparkle - 04.12.2023

Ale gdzie ja powiedziałam, że nie istnieje?