Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5C-AKB-48 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: 5C-AKB-48 (/showthread.php?tid=294)



5C-AKB-48 - Mariusz Sanitariusz - 21.04.2022

Ciekawi mnie ten kanna, ale ciezko znalesc o nim info.
Ktoś coś??

ENG

"Very good quality noid 2022!
What is 5c-akb48?
5c-akb48 is a synthetic cannabinoid that is structualy related to the drug 5f-akb48, has a similar potency and reportedly delivers the same effects. Unlike most synthetic cannabinoids this drug is primarily sold as a white powder Synthetic cannabinoids are chemicals that appear to mimic the effect of THC (the active ingredient in Cannabis). Synthetic Cannabinoids are Pain relieving drugs that are usually sold as "incense" or "potpourri" and can be allot stronger than Cannabis, they are often sprayed onto a dried plant material so they have a similar appearance to Cannabis.This drug would usually be smoked either with or without tobacco in a joint/spliff, bong or pipe. The high would last a few hours.

What are the desired effects of 5c-akb48?
Calm, feeling relaxed, the giggles, the munchies What are the undesired effects of 5c-akb48? paranoia, feelings of fear, hallucinations at higher doses, psychosis, anxiety.

How can I reduce the harm that 5c-akb48 may cause?
synthetic cannabinoids are usually more potent than herbal cannabis, so a very small amount should be used, if smoking, use a pinch the size of a match stick head, and see how you get on, if you need more, you can have another, but its important to work slowly towards the high you want.


"


PL (TRANSLATE)

Bardzo dobrej jakości noid 2022! Co to jest 5c-akb48? 5c-akb48 to syntetyczny kannabinoid, który jest strukturalnie podobny do leku 5f-akb48, ma podobną moc i podobno zapewnia takie same efekty. W przeciwieństwie do większości syntetycznych kannabinoidów, ten lek jest sprzedawany głównie jako biały proszek. Syntetyczne kannabinoidy to substancje chemiczne, które wydają się naśladować działanie THC (aktywnego składnika konopi). Syntetyczne kannabinoidy to leki uśmierzające ból, które są zwykle sprzedawane jako „kadzidło” lub „potpourri” i mogą być znacznie silniejsze niż konopie indyjskie. Często są rozpylane na suszony materiał roślinny, dzięki czemu mają podobny wygląd do konopi. z tytoniem lub bez tytoniu w joint/spliff, bongo lub fajce. Haj trwał kilka godzin. Jakie są pożądane efekty 5c-akb48? Spokój, uczucie zrelaksowania, chichoty, przekąski Jakie są niepożądane skutki działania 5c-akb48? paranoja, uczucie strachu, halucynacje przy wyższych dawkach, psychoza, niepokój. Jak mogę zmniejszyć szkody, jakie może wyrządzić 5c-akb48? syntetyczne kannabinoidy są zwykle silniejsze niż konopie ziołowe, więc należy stosować bardzo małe ilości, jeśli palisz, użyj szczypty wielkości główki zapałki i zobacz, jak sobie radzisz, jeśli potrzebujesz więcej, możesz mieć inny, ale ważne jest, aby powoli dążyć do osiągnięcia pożądanego haju.


RE: 5C-AKB-48 - ProducentRC - 22.04.2022

Zajebiście wesoło wspominam 5f-akb48 ciekawe jak ta substancja wypadnie


RE: 5C-AKB-48 - Mariusz Sanitariusz - 22.04.2022

Tezmilo wspominam kanna ktorhy wymieniles a nawet mam opcje na maczany na nim jeszccze ina 5f pb 22


RE: 5C-AKB-48 - ProducentRC - 22.04.2022

(22.04.2022, 11:31)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Tezmilo wspominam kanna ktorhy wymieniles a nawet mam opcje na maczany na nim jeszccze ina 5f pb 22

Pewnie masz na myśli blue, mam problem z listem od niego właśnie powinien być od dłuższego czasu i nic


RE: 5C-AKB-48 - Mariusz Sanitariusz - 22.04.2022

(22.04.2022, 13:15)ProducentRC napisał(a): Pewnie masz na myśli blue, mam problem z listem od niego właśnie powinien być od dłuższego czasu i nic

napisz pw postaram ci sie pomóc mam duze doswiadczenie  z  tym vendorem


RE: 5C-AKB-48 - Szyderca - 22.04.2022

(22.04.2022, 13:15)ProducentRC napisał(a): Pewnie masz na myśli blue, mam problem z listem od niego właśnie powinien być od dłuższego czasu i nic

Z tracking brałeś czy bez ? Mi dwa razy tez nie doszła paczka , ale reship bez problemów.


RE: 5C-AKB-48 - ProducentRC - 22.04.2022

(22.04.2022, 14:15)Szyderca napisał(a): Z tracking brałeś czy bez ? Mi dwa razy tez nie doszła paczka , ale reship bez problemów.

Właśnie bez tracka bo zachęciło mnie jak m100 pisał mi że dochodzi szybciej niż z kurierem.