Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 (/showthread.php?tid=2940)

Strony: 1 2


Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - horsii - 06.11.2023

[Obrazek: front.jpg]
Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06



RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - kodow - 06.11.2023

Tramadol z clonami w takiej dawce że przespałem 24h, znajomi mnie ułożyli w pozycji bocznej bezpiecznej, wstałem i przez to że krew nie dochodziła mi do ręki przez tyle czasu nie mogłem nią ruszyć xD Posiedziałem chwile, i poszedłem spać dalej - jak rano dalej nie mogłem ruszyć ręką zawieźli mnie na sor Big Grin 

Innego razu nocowałem u ziomka, któremu też żadne śmiertelne mixy nie straszne, obudziłem się a on robi szczury długie na cały zeszyt, ledwo oczy otwarłem a on pokazuje na jednego i mówi ten jest dla ciebie. Pytam co to, a on że wszystko co zostało z wczoraj -> a została tam amfetamina, oxycontiny i buprenorfina w tabsach co miały po 2mg, nic się z tego teoretycznie razem nie powinno mieszać - choć faza była bardzo przyjemna - przez 2 dni... xD

@edit: po domówce zostaliśmy sami z ziomkiem, i wszystkiego mieliśmy w dupie już pełno, i wszystkiego zostało ale wiedzieliśmy że nic nas już specjalnie nie porobi, a zostało w chuj alkocholu, palenia i fety. I tak z głupa przypomniało mi się że mam jeszcze kwasa przykitranego, to dupneliśmy niewiem chyba po połowie - jak nam zaczął wchodzić po ogromnej ilości wódy, fety i palenia to nas nieźle poskręcało do następnej nocy. Rano była wycieczka do sklepu po jeszcze jedną flaszke, zapić faze, potem spacer w plener z nią rozchodzić faze. Ale ziomek i tak rozpierdolił system jak koło popołudnia, po całej nocy i poradnku mordowania na bad tripie stwierdził CZYM SIĘ STRUŁEŚ TYM SIĘ LECZ i wpierdolił jeszcze kawałek kwacha xDDD

@edit2: Zolpidem z wódą: gdzieś pomiędzy 4 a 2 w nocy wstałem poszedłem do kuchni i myślałem że jest popołudnie i muszę ugotować obiad to taki ledwo przytomny ugotowałem cały gar zupy grzybowo-grochowej xD nawet smaczna mi wyszła, jedyne co to współlokatorka mi powiadziała że gaz zapomniałem zgasić po tym...

To tak pierwsze z głowy, ale napewno coś jeszcze sobie przypomne, hahaha Big Grin


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - DissoEnjoyer - 06.11.2023

miksy typu "3g pregabaliny + 30 mg klonazepamu + wino i 4 piwa" - przez pewien czas to była normalka - oczywiście z tolerancją, niemniej traciłem już kontrole, zdarzały się blackouty

Częste miksy stimów+opio i jakieś klony do tego, też igranie z losem.

No... było tego troche.


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - Martin - 06.11.2023

Ja na szczęście mam prostą zasadę że więcej niż dwóch substancji na raz nie mieszam. Co prawda guzik ma to wspólnego z odpowiedzialnością po prostu jeżeli mam trzy substancje i każda mogę się zrobić to po co robić się raz skoro można trzy. Ale coś mniej rozsądnego się zdarzało jak na przykład sypanie z trzech samar na kreskę i huj zobaczymy co się stanie xd


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - Lifeisbrutal - 06.11.2023

Lorazepam plus zioło lorafen 2,5mg dwa opakowania amnezja jak nic nie pamiętam jak wróciłem do domu do domu nie dało się mnie zrozumieć wyszedłem z domu nie wiem nawet kiedy. Nigdy więcej


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - LOBO - 06.11.2023

MDMA 4mmc Nep (sniff wapo) THC...tępe zachowanie za które poniosłem odpowiednie konsekwencje


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - Szaryno123 - 06.11.2023

Alkohol + clonozepam


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - SztywnyMisza - 06.11.2023

Feta + mst


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - wwojtuss - 06.11.2023

feta + 3cmc + giet tramadolu + alkohol + ziolo + prawie zajebalem wiadro z adb-b XD


RE: Jaki był najbardziej nieodpowiedzialny mix substancji jaki przyjąłeś? - 11/06 - horsii - 06.11.2023

Kiedyś pierdolnąłem na przestrzeni paru godzin 4Cl-PVP, a-PiHP, hex-en, bk-EBDP, NEP, difenidyna, kodeina, klonazolam, etizolam, hydroksyzyna, 3-CMC, 4-CMC.

Albo jarałem na przemian z dwóch petów dwa różne liquidy: jeden na  FuF-ie, drugi na SGT-78 Podobno kultowa 
Swoją drogą, SGT-78 straszne gówno, chyba najgorszy SGT jaki istnieje. Faza mierna, rzyganie po tym jest jak po mało czym, i jednym z metabolitów jest cyjanek. Podobno kultowa