Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 4-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


4-MMC - Opinie o produkcie - Maniek - 21.11.2023

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 4-MMC ze sklepu duch.store


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 21.11.2023

Dobry wieczór😁
4mmc testowane w miniony weekend i muszę Wam powiedzieć, że jest naprawdę dobrze.

[Obrazek: 20231117-155541.jpg]

Po rozkruszeniu
[Obrazek: 20231117-155649.jpg]


Ilość testowana: 1,6 grama
Metody aplikacji: oral +sniff jedna laga
Wygląd: przeźroczysto biały kryształ z delikatnymi przebarwieniami żółciu
Zapach: 😎
Stan testera: co weekend ostatnio ostro lecę, tolerancja na 4mmc mocno zawyżona przez testowanie klefa i innych cudów

Po rozkruszeniu uzyskałem mieniący się proszek, z którego wykreśliłem węgorza ok 150mg, który poleciał sniffem oraz bezpośrednio po spływie poszło jeszcze oral ok 300mg rozpuszczone w soku.
Sniff praktycznie nie piecze, smak koresponduje z zapachem, jednak jest znacząco bardziej intensywny ale nie ma problemów z przełknięciem.

Faza ładowała się +/- 20 minut i na pierwszy plan wybija się serotoninowa euforia, delikatny plusz ciała oraz wzmaga się libido.
Błogostan ten trwa ok 40 minut i po tym czasie bardziej da się odczuć stymulację.
W tym momencie zarzuciłem oral kolejną dawkę ok 350mg  która powtórzyła pierwsze efekty w granicach ~80%


Duszkowy mefedron jest porównywalny jota w jotę z drugim sortem euforycznego mefa od Esco z okresu połowy czerwca, który był nawet wizualnie podobny bo też bliżej mu było do kryształu niż do pierwszej grudy. 
Pozwolę sobie zostawić linka do mojej opinii gdzie znajdziecie również foto.
(I tu znów kłania się to o czym zawsze powtarzam, że fotki sortów są bardzo potrzebne bo nawet po tak długim czasie liczonym w miesiącach możemy sorty wizualnie porównać)
https://dopal.org/showthread.php?tid=2193&pid=50153#pid50153

Podsumowując, sort jest klasyczny o działaniu oczekiwanym przez zdecydowaną większość wielbicieli mefedronowej euforii.
Do łóżka zajebisty, muzyka przy tym jest bajeczna☺
Do testów polecam podchodzić wypoczętym, po dłuższej przerwie od badań, bo jestem pewien, że potencjał tego sprzętu jest zdecydowanie większy niż to co sam odczułem(choć i tak  było zajebiście) ponieważ mam znacznie podwyższoną tolerancję.

Ocena obiektywna: 9,5/10
Ocena subiektywna: 9/10
SZTOS TEMAT👌
Duże polecanko!

Bardzo dziękuję duch❤💪

Kot😇


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - Mef123 - 21.11.2023

kot_kreskowy jak ten sort ma się odnośnie speed'a do euforii i ile trwa pęk fazy Podobno kultowa ?


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 21.11.2023

Mef123 

Pęk ??? Nie mam pojęcia cóż to takiego.
Jeśli zgubiłeś pęk kluczy to musisz iść poszukać.

"Jakie życie taki rap - w nim zawarte jest wszystko" 
To tak jak w mojej opinii -w niej zawarte jest wszystko.😉


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - drpepper - 22.11.2023

Proszę o przeniesienie mojej recenzji do tego działu.


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 22.11.2023

Zrób kopiuj wklej a tam poproś o usunięcie


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - aleksander37 - 22.11.2023

I zajebiscie teraz to napewno się skuszę na zakupy u Ducha😀😀😀


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - LOBO - 22.11.2023

kot_kreskowy Powiem Ci, iż dozowanie masz srogie...czyżby przepalone "styki" ledwie zipiące? ;-)


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - drpepper - 22.11.2023

4mmc od ducha to naprawdę świetny odczynnik. Suplementowalem się przed tryptofanem i gingo.

Zapach lekki, dostałem torbę z dwoma kryształkami i reszta luźne drobne kryształu. Smakuje jak mmc, lekko mnie poszczypalo ,ale wina jest raczej nosa nie sortu Big Grin Ale to nie jest najważniejsze.

10mg próba uczuleniowa. Po 2h od próby uczuleniowej walnąłem 130mg doklamy i naprawdę mogę wam powiedzieć, że przypomniały mi się stare czasy. 
Speed 40/ serotonina 60
Ale to może przez tryptofan 
Ten mefedron działa zajebiście. Na imprezy zda się idealnie. Czuć dopaminę i serotoninę. Działa książkowo. Cóż tu więcej pisać. Jak ktoś wie jak to działa to nie trzeba opisywać 
Zwały jako takiej nie miałem, tyżlko lekko zmęczony i czuć było wypłukanie serotoniny. 
Sampla dostał 1.2g(dziękuję vendorow) zjadłem 0.75g bo później leciały linie po 150mg. Poszło to w jakieś 4.5h. 

4mmc od ducha 10/10 
Wprowadzaj to do sklepu. Bo warto.


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - tome3eqkks - 23.11.2023

Nie widzę produktu na stronie sklepu? Jest wgl dostępny?