Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Holandia, co polecacie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Holandia, co polecacie? (/showthread.php?tid=3008)

Strony: 1 2 3


Holandia, co polecacie? - Lady Giwera - 23.11.2023

Witajcie, jak w temacie. Spędzę 6 tygodni w Niemczech, 50 km od granicy z Holandią. Tam z uwagi na odpowiedzialność jaka będzie na mnie spoczywała będę miała totalną pauzę od wszelkich używek. Niop, ale wracając pomyślałam że zrobię prezenty dla siebie i kilku bliskich. Co polecacie czego u nas nie ma?


RE: Holandia, co polecacie? - Kapitan - 23.11.2023

Magic Mushshrooms  Big Grin


RE: Holandia, co polecacie? - horsii - 23.11.2023

Ale, że tak stacjonarnie? To dostaniesz praktycznie wszystko to samo, co wysyłkowo. Nierzadko te headshopy mają mniejszy, słabszy asortyment niż sklepy online - jakieś te mixy w płynie typu mandala itd. i może 5-mapb/4-fma - takie rzeczy zahaczające mniej więcej o mdma działaniem, i może jakieś trufle czy coś.

Tak czy inaczej, przez neta czy na miejscu, nie bierz jakichś pospolitych śmieciuchów-stymulantów dostępnych wszędzie (i o wiele taniej w Polsce), tylko popatrz na coś fajniejszego, np jakieś dysocjanty. DMXE, FXE są ciekawe, z mocniejszych to 3-MeO-PCE, 3-HO-PCP. Może jakieś lizerki, tryptaminy typu 4-AcO-DET, 4-HO-MET. Nie ma sensu wymieniać całego asortymentu sklepów internetowych niebędącego stymulantami.


RE: Holandia, co polecacie? - Lady Giwera - 23.11.2023

horsii o dzięki, dysocjanty to może być strzał w 10 dla brata i szwagra bo mają poukładane w głowach, sama również się uraczę Smile DMXE, FXE są porównywalne do 2-FDCK od duch ? To mój jedyny punkt odniesienia. Smile 
Co do trufli mówimy o tych do jedzenia? 
Co to są lizerki?
Kapitan tej to jest myśl, jeszcze nie miałam okazji Smile a chodzą mi po głowie od jakiegoś czasu. Można kupić tak normalnie w sklepie już gotowe? Ile tego należy zjeść i jak długo działają?  
Może ktoś poleci dobre miejsce jak najbliżej Gelsenkirchen?


RE: Holandia, co polecacie? - swo002 - 23.11.2023

Trufle to psylocybina


RE: Holandia, co polecacie? - horsii - 23.11.2023

mówimy o tych, co nie tylko można je jeść, ale zjedzone klepią, i zapewne Kapitan  też o nie chodzi. Wyszukaj sobie "magic truffles".  Są w holenderskich sklepach RC, w headshopach tez można spotkać.

FXE etc. bardziej są podobne do MXE, MXPr niż do 2-FDCK. Bardziej stymulujące i euforyczne, bardziej "psychodeliczne" niż proste pochodne ketaminy.

Lizerki - lizergamidy


RE: Holandia, co polecacie? - Lady Giwera - 23.11.2023

swo002 heh dziękuję Smile

horsii dziękuję, mam lekturę na wieczór Smile


RE: Holandia, co polecacie? - Beeniepatu - 23.11.2023

Lady Giwera wiadomo, ze 'klompen'


RE: Holandia, co polecacie? - C84S - 23.11.2023

LSD  Cool


RE: Holandia, co polecacie? - Mef123 - 23.11.2023

Polecam Ci na pewno jaranie jaki i MDMA w kryształach są inne niż w Polsce bardziej euforyczne monrok jest też dobry