Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przechowywanie benzo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Przechowywanie benzo (/showthread.php?tid=3034)

Strony: 1 2


Przechowywanie benzo - Martin - 28.11.2023

Zastanawiam się nad pobraniem jakiegoś benzo w postaci prochu. Z racji że nie używam tego ani często ani z nadmierną satysfakcją, raczej swoje na półce odstoi. I tu pojawia się pytanie jak najlepiej przygotować je do długiego przechowywania aby nie utracić właściwości lub te utratę zredukować. Przygotować z tym jakiś roztwór czy wystarczy szczelnie zabezpieczyć proch i umieścić w ciemnym, chłodnym miejscu?


RE: Przechowywanie benzo - Kapitan - 28.11.2023

To pytanie do horsii kieruj


RE: Przechowywanie benzo - ZmiataZplanszy - 28.11.2023

Pytaj horsii


RE: Przechowywanie benzo - Lifeisbrutal - 28.11.2023

No tutaj tylko horsii się wypowie na ten temat od A do Z


RE: Przechowywanie benzo - Martin - 28.11.2023

No skierowałem je do w sumie każdego użytkownika, ale dzięki za poradę chłopacy. Na pewno się przyda xDDD


RE: Przechowywanie benzo - Lifeisbrutal - 28.11.2023

Martin lepszego eksperta od horsii nie znajdziesz. Dobry był też pudzilla ale odszedł wwojtuss ma też wiedze dużą i Lukas też może by coś doradził. Ale ostatnio tylko konia widzę na forum


RE: Przechowywanie benzo - Martin - 28.11.2023

Lifeisbrutal no sam wiem ,że horsii to odpowiednia osoba jak mało kto. Tylko teraz są w tym wątku cztery osoby które tak twierdzą i żadna z nich w sumie nie odniosła się do pytania hahaha.


RE: Przechowywanie benzo - wwojtuss - 28.11.2023

mysle ze za malo osob napisalo, zeby horsii sie wypowiedzial, mysle ze horsii nie zauwazy 4 mentionow w powiadomieniach, wiecej musicie chlopaki postow napisac xDDDD

co do przechowywania prochu - mysle ze chuj tak szybko benzo nie strzeli, ale najlepiej kupic sobie zgrzewarke i samare zapakowac prozniowo i wrzucic do zamrazalnika, zauwazcie jak vendorzy pakuja swoje temaciki i powtorzcie to co robia + wrzuccie do zamrazary

proznia to gwarancja dlugowiecznosci dopka


RE: Przechowywanie benzo - horsii - 28.11.2023

Zależy jak długo zamierzasz przechowywać. Ja miałem r-ry etizolamu w wódce które przeleżały ponad rok w szafce i wydawało mi się że straciły na mocy tylko odrobinę, ale generalnie nieważne czy robisz je w etanolu czy w PG, jeśli zamierzasz trzymać to dłużej niż pare miesięcy to olej robienie roztworu i schowaj sobie proch, a r-r zrobisz jak ci się pić zachce. Przechowywanie tak jak opisałeś. Tylko przypadkiem nie użyj rocznego PG do zrobienia takiego roztworu. Ja kiedyś zrobiłem i nie dość że stary zdegradowany PG smakował okropnie, to ilosc substancji jaką sie dało rozpuscic drastycznie spadła.


RE: Przechowywanie benzo - Martin - 29.11.2023

horsii Myślałem właśnie nad dłuższym czasem przechowywania pewnie podzielę to na małe pakiety po kilkadziesiąt mg. Jak myślisz trzymanie po około 10mg w strzykawkach do insuliny ma sens? Wdają się dość szczelne i w razie potrzeby można by łatwo zaciągnąć ciecz do strzykawki tworząc roztwór.