Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy benzo czy mają sens? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Mixy benzo czy mają sens? (/showthread.php?tid=3048)

Strony: 1 2 3 4


Mixy benzo czy mają sens? - 300 SEKUND - 01.12.2023

Zastanawia mnie czy jest sens lub czy ktoś z fanatyków benzo ma jakieś pomysły lub doświadczenia w miksowaniu różnych benzo?

Jeśli tak to jakie bezno dobrze połączyć, żeby efekt był ciekawy i nie mam na myśli uwalenia do poduchy i przespania całego dnia.


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Lifeisbrutal - 01.12.2023

horsii  Cool


RE: Mixy benzo czy mają sens? - 300 SEKUND - 01.12.2023

Może to wkrętka, ale jadłem już sam diazepam tak jak sam alprazolam, ale po połączeniu ich obu w dawkach niedających poznać, że coś było zapodane czuję chęć rozmowy z obcymi ludźmi, nawet na widzeniu u kur***a czułem się jakbym wpadł do ziomka na kawę i pogaduszki haha. Biorąc osobno te leki nie zaznałem takich odczuć.


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Mef123 - 01.12.2023

Etizolam polecam jako benzo radził bym Ci nie mocować Mo możesz dostać zapaści serca albo coś w tym stylu 300 SEKUND


RE: Mixy benzo czy mają sens? - 300 SEKUND - 01.12.2023

Mef123 dziękuję za troskę i ostrzeżenie. Myślę jednak, że są jakieś bezpieczne mixy. Po odebraniu przesyłki od ducha zjadłem łącznie około 10mg alpry i 100mg diazepamu i mam się świetnie. Mama uwierzyła, że zjadłem dwa relanium po 5mg haha.

Czy jest tu ktoś doświadczony w benzo podbojach i może opowiedzieć o swoich dokonaniach i odczuciach?


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Maniek - 01.12.2023

Etizolam? Z tego co kojarzę to benzo jest praktycznie niedostępne.

Mixowanie jednych benzo z drugimi wg mnie mija się z celem. Jeśli chodzi o mixy z innymi substancjami, to wiadomo, że najlepiej jest nie robić benzo mixów np. z mocnym alkoholem, bo potem można przeżyć różne dziwne i nieoczekiwane przygody (niekoniecznie pozytywne) z których zapamiętasz niezbyt wiele szczegółów Podobno kultowa  Niebezpieczne są również mixy benzo z opio. Szczególnie dotyczy to benzo świeżaków. Natomiast fajne są mixy z jakąś "normalną" dawką piwa oraz z buszkiem (natura)


RE: Mixy benzo czy mają sens? - wwojtuss - 01.12.2023

ja polecam flualprazolam, etizolam i clonazolam, wiecie co laczy te benzo? sa nielegalne w holandii i zdobycie ich graniczy z cudem Podobno kultowa , po co polecac cos co jest wlasciwie niemozliwe do kupienia, a kolega raczej sam tego nie ugotuje? XD 


jesli juz mixowac benzo to imo nie wiecej niz 2 substancje na raz + znacznie mniej niz sie bierze jedna substancje, ale lepiej juz wziac jedno i powoli pic sobie piwko, mixy to juz naprawde jak juz sa resztki i nie ma sensu wrzucac pojedynczo


RE: Mixy benzo czy mają sens? - horsii - 01.12.2023

Mef123 ja dostałem zapaści, ale mózgu, po przeczytaniu tamtego "cherbata" a teraz tego posta.


Po co polecasz substancje które są praktycznie niedostępne? Masz jakieś magiczne źródło które zaprzecza obecnemu stanowi rzeczy że etizolamu nie ma, to się pochwal. Z tego co ja wiem, to w clearnecie tego nie ma, na dm NIBY jest, ale tam już łby sprzedają desalkylgidazepam jako pyrazolam więc "etizolam" to zapewne deschloroetizolam który się do niczego nie nadaje.



A odpowiadając na pytanie - mixy różnych benzo są bez sensu. Benzo z alko? Ok. Benzo z opio? Ok. Benzo z jakimiś, nie wiem, GBL-podobnymi? Jasne, w końcu jedno działa na GABA A, drugie na GABA B. Ale benzo z benzo? Bezsens. Nie spodziewałbym się w większości przypadków właśnie niczego innego, jak przespania całego dnia, tak jak napisałeś (jeśli tolerka pozwoli Podobno kultowa ).


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Mef123 - 01.12.2023

horsii
 na pewno to jest etizolam na rynku tylko nie dla łbów którzy nie potrafią sobie tego ogarnąć jest coś takiego jak DN poza tym to jest forum więc nie przyczepaij się do moich postów herbata z melissa to też dobra metoda na spanie przynajmniej dla mnie  



RE: Mixy benzo czy mają sens? - horsii - 01.12.2023

Mef123  Właśnie dlatego że to jest forum dyskusyjne, mam pełne prawo przyczepiać się do postów. Szczególnie jak piszesz głupoty.

Skąd masz pewność, że to etizolam? Kiedy większość nielegalnych już rc benzo na marketach jest czymś innym, niż opisane, o czym wspomniałem w poście na który odpisałeś (ale widzę że chyba go przeczytałeś, ale nie "zarejestrowałeś" o czym mówiłem).
Wysłałeś do analizy? Pochwal się papierami z laboratorium. Bo spróbować to raczej nie spróbowałeś...

[Obrazek: gA8LKyP.png]

https://dopal.org/showthread.php?tid=1023&pid=69111#pid69111


No chyba że w ciągu jednej doby całkowicie zmieniłeś swoje nastawienie do benzodiazepin... Podobno kultowa 
dla kolegi pewnie kupowałeś Podobno kultowa Podobno kultowa ech bajkopisarzu.



a co do herbaty. Jasne, herbata w porządku. Ale "cherbata"? Chłopie, nie dziw się, że z ciebie się śmieją, jak piszesz "cherbata"...