Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? - 12/1 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? - 12/1 (/showthread.php?tid=3050)

Strony: 1 2


Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? - 12/1 - Twilight Sparkle - 01.12.2023

[Obrazek: front.jpg]
Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? Co z czym i jak to się stało?



RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - Lifeisbrutal - 01.12.2023

Alfe crystal z 4cmc xd było w kryształkach od Escobara pamiętam xD no i gładko wchodziło tak gładko weszło że zapomniałem się że to alfa a nie cmc i zacząłem walić kreski jak przy cmc czyli powyżej 100mg pokarało bardzo xD


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - C84S - 01.12.2023

Nie przypominam sobie by takie coś miało miejsce


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - Mef123 - 01.12.2023

Podbijam mi również się nie zdarzyło pomylić substancji co innego jak robiłem mixy z tego co znalazłem w szufladzie


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - kot_kreskowy - 01.12.2023

Nigdy kurwa.
Zresztą nawet gdybym się pojebał, to raczej większego wrażenia by to na mnie nie zrobiło😎
Wiecie jak jest Podobno kultowa


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - Kapitan - 01.12.2023

Zdarzyło mi się po ciemku mnialem piguły od preda clonazolam w tabletce a jeszcze mnialem 4 aco met ale było zdziwienie po 30 minutach Podobno kultowa


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - wwojtuss - 01.12.2023

dbam o to zebym wiedzial jak sie zachowac jak cos sie bedzie dzialo, wiec upewniam sie ze wale z wlasciwego worka, takze nie Smile


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - Maniek - 01.12.2023

(01.12.2023, 18:31)kot_kreskowy napisał(a): Nigdy kurwa.
Zresztą nawet gdybym się pojebał, to raczej większego wrażenia by to na mnie nie zrobiło😎
Wiecie jak jest Podobno kultowa

Myślę, że jakbyś popierdolił np. wór cmc z worem mocnego opio/benzo/dyso/kanna, to jednak by to na Tobie zrobiło wrażenie Podobno kultowa


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? - 12/1 - horsii - 01.12.2023

Miałem w żółtym prochu i etizolam i flunitrazolam. O ile etizolam sobie mogłem jeść nabierając go na palec, to fluni już było za mocny. Nabrałem go oczywiście i dopiero jak włożyłem palec do ryja to poczułem jego wstrętny gorzki smak i zrozumiałem że właśnie załadowałem z 20-30 mg fluni Podobno kultowa Z jednej strony powinienem to wypluć niby, itd. ale nie pojebało mnie na tyle żeby benzo marnować, więc zamiast tego jebnąłem hex-enu żeby nie zasnąć na stojąco. Nie zasnąłem, ale nawet po beli było grubo. Przydałyby się z powrotem takie benzo mocarze.. Podobno kultowa


RE: Czy zdarzyło ci się pomylić odczynniki? 12/1 - hidden - 01.12.2023

(01.12.2023, 18:31)kot_kreskowy napisał(a): Nigdy kurwa.
Zresztą nawet gdybym się pojebał, to raczej większego wrażenia by to na mnie nie zrobiło😎
Wiecie jak jest Podobno kultowa
mordo, troche jakbym sie podpisywal pod tym Big Grin
(01.12.2023, 20:50)Maniek napisał(a): Myślę, że jakbyś popierdolił np. wór cmc z worem mocnego opio/benzo/dyso/kanna, to jednak by to na Tobie zrobiło wrażenie Podobno kultowa

byku ale to troche jakbys porownal jakby ktos mial popierdolic 250ml puszke energola z 50mg alfy xd, cmc sie dawkuje w przedzialach 80mg+ tez zalezy od osoby wiadomo, a takie benzo wiekszosc cie po 5mg posklada, sync kanna i duzo dyso to samo Big Grin jakbym ojebal jakies dyso albo opio myslac ze to cmc to pomyslalbym ze to zamach na moje zycie Big Grin ale to co mowisz to 100% prawdy, ojeb sobie 100mg cmcka, izi lajt, a ojeb 100mg jakiegos opio, benzo albo sync kanna Podobno kultowa nie wspominajac o psychodelikach. trzeba uwazac Big Grin