Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dziwne odczucia po koksie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dziwne odczucia po koksie (/showthread.php?tid=3051)



Dziwne odczucia po koksie - mati54 - 02.12.2023

Jak w temacie, wizualnie temat wygląda dobrze pachną benzyna, osobiście preferuje chrzanik, ale przejdźmy do działają. 

"Jeżeli czujesz się zdezorientowany, spięty, spocony to to nie jest to. I zrozumcie to. Mam paru znajomych co ogarniaja temat. To co oni mają a poważni ludzie to jest gówno, imitacja koczki ale nawet nie syntetyk. Imitacja. Wygląd, struktura, pobłysk, smak, zapach wszystko jest ale niestety nie ma tego co powinno być.i ludzie to wala i są kurwa mega zadowoleni.:" 

Na czarnym forum taki wpis idealnie opisuje to co czuje po ostatnich sortach kokosa latającego w dużym mieście na W. Jakieś pomysły co to może być ? Przy kokosie to niestety nie stało Sad


RE: Dziwne odczucia po koksie - wwojtuss - 02.12.2023

SztywnyMisza nie oczekuj za duzo od mońki, poza tym ona chce sprobowac koksu, a nigdy nie wydala nic na uzywki, tak jak to pisze "czeka na nagrody", a raczej nikt koksu nie sampluje Podobno kultowa 

Moze to jakas tropokokaina badz po prostu jakies RC chrzczone na potege jakims tajemnym mixem syfu, zeby pachnialo i brylilo sie jak OG kokos?


RE: Dziwne odczucia po koksie - Beeniepatu - 02.12.2023

mati54 a po ile temat lata? I opisz dokladnie jakie odczuwasz efekty o po jakich dawkach. Czas dzialania? Informacje w uzytym cytacie wydaja sie wyrwane z kontekstu. Wszystkie opisane w nim efekty w 100% pasuja do kokainy - wystepuja jak czlowiek przesadzi walac za duzo. Pasuja tez do fake coke. Takze cos wiecej by sie przydalo. Zapach benzyny to akurat deskryptor, ktory zwiazany jest z prawilniejszymi tematami. I duzo trudniej go uzyskac w chrzczonym lub fake'owym temacie. Tylko czy jest to faktycznie beznyna/nafta, czy np cos w strone octu jablkowego.


RE: Dziwne odczucia po koksie - mati54 - 02.12.2023

Na przestrzeni 2 miesiecy testowalem o 10 osob z okolicy, jeden gosc mial sort pachnacy delikatnie chrzanem, byl wilgotny i trzba bylo go rozcierac, jak dla mnie byl zajebisty.
Obecnie lataja same suche sorty pachnace benzyna, wystepuje po nich wlasnie spora potliwosc, schizy, duzy nieogar w glowie. 
Oba byly w jednej cenie mowie tu o hurcie miedzy 160-190 przy X sztukach.


RE: Dziwne odczucia po koksie - Beeniepatu - 02.12.2023

mati54 majac te dane, to osobiscie nigdy bym nie marnowal hajsu na zakup. Zakladajac, ze w ogole w temacie jest kokaina, to zeby moglo nia rzucac 10ciu dilerow w okolicy, to nie chce wiedziec, z ktorej to musi byc reki. Do tego pewnie wiekszosc ma to samo zrodlo. A co tam jest to juz tylko test moze potwierdzic. Szkoda zdrowia i psucia kokainie opinii. 

Chyba mowilem juz to z milion razy, ale dobry temat nie jest dostepny u 10ciu dilerow w okolicy. Lata w dosc hermetycznym srodowisku, i za gram czegos wartego uwagi trzeba zaplacic co najmniej 5 paczek. 4 jak to jest jakas blizsza znajomosc. Za prawilny temat z polskiej pierwszej reki, trzeba zaplacic srednio 200pln za gram, kupujac kilogramowa kostke. A ze popyt na dobry koks jest wiekszy niz podaz, to nie ma potrzeby czynic ja ogolnie dostepna. Ani tania. Moje doswiadczenie pokazuje mi, ze tak to dziala.  

Oczywiscie ja znam tylko swoja rzeczywistosc i to w czym dane mi bylo dlugo czas aktywnie uczestniczyc. Dopuszczam, ze istnieje rownolegla rzeczywistosc, ktorej nie dane mi bylo poznac


RE: Dziwne odczucia po koksie - Mef123 - 02.12.2023

benzynom fajnie czuć nic więcej power energia endorfina czy taj to się zwie i tyle pełen chill"aut  Podobno kultowa


RE: Dziwne odczucia po koksie - mati54 - 04.12.2023

Beeniepatu 
Masz racje z jednym zrodlem, bardziej w pytaniu chodzilo co tam moze siedziec ze wywoluje takie efekty, wiem ze to wrozenie z krysztalowej kuli ale drony nie wywyluja podobnych efektow a tylko je znam innych stymulantow niezbyt.