Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Igranie ze śmiercią? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Igranie ze śmiercią? (/showthread.php?tid=3059)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Igranie ze śmiercią? - Kajabuza - 03.12.2023

Siema Ćpuny Niewdzięcznicy. 😁


Ostatnio zapodałem taki mix, że to się nie śniło żadnemu dj'owi. Dopiero staję na psychiczne nogi.

NEP, PIHP, 4-HO-MET, BROMAZOALM plus jakieś jeszcze RC Benzo, 3MEC, 3FMC, 3FA i leżałem na łóżku po zapodaniu IV tego miksu, czułem ból, ale też ukojenie wewnętrznych ran i spokój, a moje ciało stawało się piaszczyste i te ziarna piasku szły ku górze. Byłem już pogodzony z tym, że to koniec mojej imprezy.

Umierałem, czułem to i to nie omamy czy schizy, bo takie mam za sobą, a ten ostatni raz był bardziej... Duchowy. Beka? Śmiech to zdrowie.


Moja dusza zaczynała wychodzić z ciała, nie musicie wierzyć. (:



I tak jak gadaliśmy z Lifeisbrutal postanowiłem poważnie przemyśleć swoje branie, bo to już nie zabawa tylko stawianie czoła śmierci. Byle mocniej, byle jak najbliżej granicy której przekroczenie oznacza śmierć.

Taka zabawa w berka z kostuchą.

Stąd decyzja o opuszczeniu Forum I mimo, że raczej nie jestem tu darzony szczególną sympatią uważam, że dobrze będzie się pożegnać, bo ja zawsze się świetnie bawiłem dzięki Wam.

Mam dla kogo żyć i wiem, że moje wyjebanie w dragi jest już prostą ku przedawkowaniu na amen.

Do tego nagromadziło się trochę w kartotekach i mam wyrok odsiadki za nagrodę za aktywność, z którą zasnąłem na klatce. Takie tam. Z początku przybili mi, że to kokaina, ale testy dokładniejsze wykazały, że synt coco Escobara to był... 🤫

Ahoj przygodo chciałoby się rzec.

PS. BabyDogeCoin'y które obiecałem przekazać za konkurs dostaną osoby spoza listy laureatów, bo tak.

Pożegnalny Song:

https://youtu.be/VS-Q3RjZuT0?si=cNqTaJiagsthz8EP


Pozdrawiam.

Słyszałem, że mój samozwańczy wróg Pudzilla opuścił Forum. I dobrze, może wyjdzie na ludzi. Jak nie wiecie co z Nim, to Go odwiedzę i się dowiem. Zawsze mnie gościł herbatką i krakersami, a Forum Go zmieniało na gorsze raczej. 😁


ZAZNACZAM PO RAZ OSTATNI:
Cała moja aktywność na portalu dopadł (tu pod pseudonimem "kaja") podobnie jak na innych portalach typu dopek.org, hyperreal.info, samarka.info itd. jest tylko i wyłącznie odpowiedziami na bieżące kwestie, fikcją bądź retrospekcjami przeszłości osoby uzależnionej, podkoloryzowanymi bądź też przełożonymi na czas teraźniejszy.
.
Jako osoba już do końca życia chora (uzależniona) po ukończonych terapiach między innymi w ośrodkach Babigoszcz Monar czy też SP ZOZ WOTUW Stanomino miałem na celu tylko wejście w środowiska osób zażywających środki psychoaktywne, redukowanie potencjalnych szkód poprzez np. minimalizowanie dawek w wątkach dotyczących poszczególnych substancji i ewentualną pomoc osobom skrajnie uzależnionym. Tak! Też brałem oporowo, jednak pobyty i terapie wpłynęły na mnie, mimo nie osiągnięcia zamierzonego celu na tyle dobrze, że od ponad 10 lat, mimo zażywania nie popadłem w skrajny nałóg narkotykowy.
.
.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś kto jej potrzebuje napisz do mnie (kayabusa@proton.me) lub zadzwoń pod darmowy ogólnopolski telefon zaufania dla osób uzależnionych i współuzależnionych:
.
.
800 199 990 (codziennie od 16 do 21)
.
.
Wiem z doświadczenia, że nawet mały krok w dobrym kierunku może mieć DUŻE znaczenie w całej naszej wędrówce. Smile
.
.
.
PS. Pamiętaj, że nikt nie jest nieomylny i w sklepie również może zajść pomyłka. Chodźbyś zamawiał dziesiąty raz z tego samego sklepu, tę samą substancję i tak samo wyglądającą, staraj się zaczynać od jak najmniejszych dawek!
.
~Kajabuza aka Gwiazda aka Zawsze Najgorszy, z imienia Damian bądź Darek.

UWAŻAJCIE NA SIEBIE.

🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Jesteście zajebiści! 😎


RE: Igranie ze śmiercią? - Lifeisbrutal - 03.12.2023

Co jak co gadałem wtedy z  Kajabuza i nagrał się i było widać że gdzieś tam przez mgłe chce zerio skończyć przykre to było bo większość uważa go za skończonego ćpuna. A każdemu myśle warto dać szanse  Heart


RE: Igranie ze śmiercią? - horsii - 03.12.2023

(03.12.2023, 11:18)Kajabuza napisał(a): NEP, PIHP, 4-HO-MET, BROMAZOALM plus jakieś jeszcze RC Benzo, 3MEC, 3FMC, 3FA 


Piękne wombo combo. Jeszcze trzeba było połówkę jagera do tego wydoić i byłbyś w hall of fame


RE: Igranie ze śmiercią? - C84S - 03.12.2023

Pozderki, zdrówka, uważaj na siebie także mordo  Smile


RE: Igranie ze śmiercią? - Beeniepatu - 03.12.2023

Milo sie czyta, kiedy ktos w koncu przyznaje to, co inny mu nieustannie powtarzal. Najwazniejszy krok wlasnie zrobiles. Teraz zycze Ci sil i wytrwalosci, zebys osiagnal zamierzony cel. Powodzenia! Badz zdrow 💪

[Obrazek: 882no5.jpg]


RE: Igranie ze śmiercią? - BrylancikowA - 03.12.2023

Taka mieszanka że jeszcze żyjesz to jest cud


RE: Igranie ze śmiercią? - 300 SEKUND - 03.12.2023

To, że przeżyłeś taki miks nie może być przypadkiem. Ktoś lub coś uznało, że masz jeszcze coś do zrobienia w tym życiu. I na pewno nie kolejny taki miks haha.


RE: Igranie ze śmiercią? - Maniek - 03.12.2023

Beeniepatu,  pożegnał się... po czym poszedł na bucha alfy witając się ze wszystkimi forumowiczami, jako całkiem nowa "odmieniona" osoba Podobno kultowa


RE: Igranie ze śmiercią? - dzwudziesty - 03.12.2023

Ile tych pożegnań na forum już było?


RE: Igranie ze śmiercią? - Beeniepatu - 03.12.2023

Maniek cos Ty? W zyciu bym sie nie spodziewal 😎 Coz poradzic - wyglada jak podroz Oloolo, tak by to skwitowali na Samoa 😎 Niemniej jednak, osobiscie wierze, ze cos tu sie zmienilo. I moze pojdzie w dobra strone. Ja wiem co jest 5, ale moim zyciowym fundamentem jest ogromna wiara w czlowieka 👌

Zreszta, nawet w tym watku skomentowal swoj wlasny wpis z innego konta 😎 Myslalem, ze ten user nie bedzie dalej robil szopki tylko powie 'masz mnie'. Doskonale wie, ze zostal rozpoznany 😎 A moze jeszcze to zrobi? Choc do wczoraj mogl wyjsc z twarza. Dzis, po skomentowaniu wlasnego wpisu, niesmak pozostanie.