Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 (/showthread.php?tid=3067)



Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - Twilight Sparkle - 04.12.2023

[Obrazek: front.jpg]


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - Lifeisbrutal - 04.12.2023

Nie raczej nie


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - kot_kreskowy - 04.12.2023

Spierdoliłem się z dachu przelatując ponad betonowym murem.
Do ziemi była taka odległość, że gdybym się w ten mur wpasował, to byłaby mokra plama z kota.

Gdy leciałem ponad tym murem, czułem jakby jakaś siła mnie przenosiła ponad nim.
Wszystko działo się w ułamku sekundy a jednak moje reakcje były natychmiastowe.
Odbiłem się nogami od wystającego rusztowania i wylądowałem telemarkiem w miękkim czarnoziemiu gdzie zostały wbite na jakieś 15 cm ślady moich butówPodobno kultowa


To było fhoooy niewytłumaczalne bo powinno mnie tu nie być. Nawet kumpel, który był wtedy ze mną i widział całą akcję, stwierdził że to był pierdolony cud że żyję, a sama trajektoria lotu wskazywała że się wpierdolę w owy mur.


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - wwojtuss - 04.12.2023

kot_kreskowy czyli jednak zawsze spadaja na cztery lapy, nawet te kreskowe Podobno kultowa 

bardzo duzo deja vu, gadalismy z ziomkami, ze beka by byla jakby sie samochod rozjebal jakis dzisiaj, za pol godziny bylismy swiadkiem jak typ wjebal sie w slup w srodku miasta jak bylismy zjarani np. XD


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - kot_kreskowy - 04.12.2023

Tak jest wwojtuss , nawet te kreskowePodobno kultowa
Chociaż czasem mam wrażenie, że kilka z tych siedmiu żyć już kurcze wykorzystałem...

Btw, deja vu  również u mnie bardzo dużo w życiu, ale ostatnimi czasy znacząco mniej. I dobrze, bo to pojebane uczucie.


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - dzwudziesty - 04.12.2023

W kontekście cpania, tak. Owszem. Nacpalem sie tak, że słyszałem bardzo nieprzyjemne, obelżywe słowa stosowane co do mojej osoby przez resztę familii. Do tej pory nie wiem czy to prawda Big Grin


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - hidden - 04.12.2023

tyle sie w zyciu tego wszystkiego przerobilo, te wszystkie sajko, stimy, inne wynalazki ze sporo takich zjawisk bylo


RE: Czy doświadczyłeś kiedykolwiek jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska? - 12/04 - C84S - 04.12.2023

Tak, cały czas, przynajmniej raz w miesiącu i to przeważnie w okresie pełni  Wink