Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? (/showthread.php?tid=3071)

Strony: 1 2 3 4


Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - Twilight Sparkle - 04.12.2023

Szpital, komisariat, łóżko sąsiadki, drugi koniec miasta?


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - SztywnyMisza - 04.12.2023

Przystanek, las, klatka w bloku


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - dzwudziesty - 04.12.2023

U dziadków z deski klozetowej, czasy 3mmc i wujka kolekcjonera


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - hidden - 04.12.2023

Twilight Sparkle poza tymi co wymieniles to klatka schodowa jakas randomowa, hotel na drugim koncu kraju, pod drzewem w parku Podobno kultowa


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - kot_kreskowy - 04.12.2023

Dawno,dawno temu po imprezie wsiadłem do pociągu na półwyspie Helskim.
Były wakacje, czas pociągów sezonowych.
Wsiadłem w Jastarni, jakież było moje zdziwienie gdy obudziłem się w... Inowrocławiu Podobno kultowa


Drugi przypadek to po zadymie i rozjebaniu czterech ukrów oraz zdemolowaniu mieszkania, ocknąłem się przywiązany pasami do szpitalnego łóżka.
Kilka godzin później karetką odwozili mnie do domu w samym kitlu lekarskim z gołą dupą i pindolem na wierzchu bo aby mnie zacewnikować musieli zozciąć mi ubranie nożycamiPodobno kultowa

Obydwa przypadki po alkoholu.


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - swo002 - 04.12.2023

Po ostro zakrapianej imprezie w mieście około 320km dalej xD Do dziś nie wiem jak tam trafiłem


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - kodow - 05.12.2023

Na gaśnicy pod drzwiami mieszkania śpiąc na wycieraczce xD


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - kot_kreskowy - 05.12.2023

kodow 
Gdzieś Ty gaśnicę zdobył xd?
Trzeba przyznać, niezły artefakt😎


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - horsii - 05.12.2023

Jedna z bardziej dezorientujących pobudek. Była godzina jakoś po 19, wychodziłem od kolegi z domu. U kolegi było dość grzecznie, coś tam wąchnęliśmy, coś tam spaliliśmy, ale nie byłem zezłomowany, nawet powiedziałbym że było przyzwoicie (przynajmniej mi się tak wydawało). Miałem iść prosto na przystanek, wsiąść w komunikację miejską i za 40 minut być w domu.  Jakoś tak wyszło że w drodze na przystanek jeszcze o żabkę zahaczyłem i kupiłem 200 ml jakiejś kolorowej, tak żeby "na drogę" było, no i tutaj mój los został już przypieczętowany.


Ogólnie, całe te ~3 tygodnie pod koniec których miała miejsce ta wycieczka to był jeden wielki benzo bender. Etizolam 10mg/ml był polewany ostro cały czas, to na 100%. Wygląda na to, że o ile takie absurdalne ilości benzodiazepin wytrzymałem, to wóda przechyliła szalę goryczy Podobno kultowa 


W każdym razie gdzieś między żabką a przystankiem ślad się urywa, budzę się w jakimś kurwa autobusie. Minęła może z minuta aż dotarło do mnie, że po pierwsze to w mojej planowanej trasie nie było żadnego autobusu. Środek nocy, jest ciemno jak w dupie, jestem sam w tym auobusie zdaje się, autobus nigdzie nie jedzie tylko stoi, a na dobrą sprawę to nie jest autobus komunikacji miejskiej tylko chyba coś bardziej jak jakiś PKS, nie wiem, kurwa - jestem pod wrażeniem że cokolwiek pamiętałem. Wychodzę na zewnątrz, i okazuje się że ja w ogóle nie jestem u siebie w jednym z większych miast w Polsce, tylko w jakiejś czarnej dupie, w jakiejś pipidówie, populacja: 12+pies sołtysa. W pobliżu niczego poza paroma domami, jakieś gospodarstwo, czy coś. Żadnej metropolii. Wyciągnąłem więc telefon z nadzieją że ułatwi mi oszacowanie mojego położenia, bo ja sam nie miałem pojęcia gdzie jestem i jak się tu znalazłem, a tu taki huy, rozładował się. Zacząłem sie zastanawiać jak to kurwa w ogóle możliwe że mnie gdześ za miasto wywiało, no ale za dużo z tego zastanawiania się nie wyszło.


Stwierdziłem więc, że podejdę do któregoś z domów, i zasięgnę porady czy coś xD Zapytam się gdzie w ogóle jestem. Podszedłem do pierwszego z brzegu. Nikt nie otwierał jak dzwoniłem dzwonkiem, więc uznałem wtedy że mieszkańcy po prostu pewnie nie słyszą, i zapukam w drugie drzwi od strony tego gospodarstwa, ogródka czy czegoś. To na pewno usłyszą. Przeszedłem przez ogrodzenie i nagle jakiś menel, leśny golem pierdolony z rowu przydrożnego obok ogrodzenia, może ze dwa metry ode mnie, dosłownie się tam jebany zmaterializował i zaczął mnie gonić z czymś w ręku, drzeć ryja, psy zaczęły szczekać, wiec nie zastanawiałem się i uciekłem xD. Jakoś tak sie rozpędziłem z tym uciekaniem że dobiegłem do następnej "wsi" (xD chyba to była wieś) gdzie jak sobie usiadłem na przystanku, to stwierdziłem że tak mnie przestraszył ten dziad że muszę sobie poprawić benzo na uspokojenie - wiadomo, każdy powód dla dorzutki jest wystarczający. I ku mojemu nieszczęściu miałem przy sobie ileś etizolamu w roztworze, ze 100mg może, wypiłem wszystko no bo trzeba sobie ulżyć. 


Co dalej, to ciężko powiedzieć, bo znowu zerwało mi taśmę. Ale obudziłem się jakieś 12  h później u siebie w domu, w łóżku, jeszcze w opakowaniu. Tak jak mnie wyjebało gdzieś nie wiadomo jak, to tak samo nie wiadomo jak wróciłem. Potem co prawda przypuszczałem sobie i miałem swoje typy, gdzie ja byłem, ale w rzeczywistości to pewności nie ma i chuj wie. do dziś jest to zagadką. Podobno kultowa Teleport w obie strony.


RE: Najdziwniejsze miejsce w którym się obudziłeś po zerwaniu taśmy? - kot_kreskowy - 05.12.2023

horsii 
Ten menel to prawdopodobnie był sołtys.
Sołtys od menela z reguły niewiele się różnią😎

Co za akcja 😂