Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wiara a narkotyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wiara a narkotyki (/showthread.php?tid=3093)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wiara a narkotyki - Biały Miś - 17.12.2023

Mi Jezus wyznacza te dobre ścieżki 😇😇😇
I tylko tymi będę kroczył tzn. odkurzał 🫣


RE: Wiara a narkotyki - Twilight Sparkle - 18.12.2023

C84S tak jak pan Jezus powiedział


RE: Wiara a narkotyki - Lifeisbrutal - 18.12.2023

Myślcie co chcecie czytając to.
 Nigdy nie odwracajcie się od Boga to jest najgorsze co może zrobić.. Przekonałem się o tym.. Był pewniej epizod w moim życiu gdzie robiłem co robiłem ale był przy mnie. Nigdy nie traćcie wiary. Najgorzej jest zawieść swoje ja szczególnie w odbiciu siebie małego. Wtedy idzie dostrzec bardzo wiele rzeczy. Z przeszłości można bardzo wiele wyciągnąć wniosków


RE: Wiara a narkotyki - kodow - 18.12.2023

Boga to po kwasie zobaczyłem jako taką wielką złotą machine, po lsd z odrobiną oxycontinu + bardzo męcząca i długa podróż po górach. Na finiszu w pewnym momencie miałem taką odcine jak po dmt, gdzie czas zanikł i zobaczyłem takie coś co daleko wykraczało poza haluny kwasowe. Próbowałem o tym opowiedzieć znajomych ale skończyło się to powtarzaniem w kółko "jest takie coś, to coś jest czymś czego forma zależy od siebie samego, a próbując ująć to w słowa ucieka" Big Grin Tao'iści mówią że tao wypowiedziane, przestaje być tao
Po tamtej sytuacji zacząłem się żywo interesować mistycyzmem i naukami wschodu z dużą dozą sceptycyzmu, i mogę śmiało powiedzieć że narkotyki w duchowości nie są żadną przeszkodą. Wszystko zależy od wybranej drogii
Względem religii zachodu, cała moralność jest fałszymym konceptem propagowanych przez instytucje religijne w celu trzymania ludzi za mordę. Jezus nigdy nie powiedział nie pal zioła byku bo to grzech.
W wschodnich religiach, moralność nie jest drogą do duchowości a jej skutkiem. Dlatego ćpanie w nich nie jest grzechem, aczkolwiek może przeszkadzać w praktykach medytacyjnych polegających na trwaniu w skupieniu


RE: Wiara a narkotyki - LOBO - 18.12.2023

Brat Ci sie odnalazl, on tez mial istnie mistyczne kwasowe pojednanie z absolutem i ocierajace sie o nirwane ;-)...




RE: Wiara a narkotyki - elomaniana - 07.01.2024

Ja tam wierzę że narkotyki nas wyzwolą 😁


RE: Wiara a narkotyki - kot_kreskowy - 07.01.2024

Bóg stworzył człowieka na podobieństwo swoje.
Będąc uzależnionym nie pozostajesz wolnym, wiec skoro Twoja wola pozostaje zaburzona nie dostąpisz królestwa.


RE: Wiara a narkotyki - Lifeisbrutal - 07.01.2024

Powiem wam że odkąd modle się codziennie wieczorem przed spaniem to jakoś mi lżej. Jakkolwiek to zabrzmi dragi też lepiej mi wchodzą niż wtedy gdzie nie było przy mnie Boga.


RE: Wiara a narkotyki - LOBO - 07.01.2024

[Obrazek: pobrane.jpg]


RE: Wiara a narkotyki - Myga - 07.01.2024

Wiara umacnia