Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Research Chemicals - Alfa vapo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Research Chemicals - Alfa vapo (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2 3


Research Chemicals - Alfa vapo - hulerkfow23 - 07.04.2022

Ah ta alfa, kto kocha ten nienawidzi. Ogólnie wiadomo, że vapo alfy to cholernie niezdrowa sprawa i polecam nie próbować, jesli jednak już musisz spróbować, lub żyjesz z nią na codzien to polece klika tipow jak zredukować szkody, które niesie za sobą jej użytkowanie.

-precz z folia! Lufka szklana to najlepsza alternatywa
-nie bawic się ze świeczką. Parafina to praktycznie to samo co nafta. Zatrucie parafina moze byc śmiertelnie niebezpieczne!
-używać zapalniczek z regulacją ognia, dzięki temu łatwiej będzie nie podrażnić pluc dymem
-czesto myć sprzęt, z którego palisz
-i najważniejsze czyli max 30mg co godzine, inaczej wystawiamy swoje zdrowie psychiczne na próbę.


RE: Alfa vapo - Szyderca - 08.04.2022

Alfica od escobara robi robotęSmile szczury chwala.


RE: Alfa vapo - dimiliki - 09.04.2022

(07.04.2022, 17:24)hulerkfow23 napisał(a): Ah ta alfa, kto kocha ten nienawidzi. Ogólnie wiadomo, że vapo alfy to cholernie niezdrowa sprawa i polecam nie próbować, jesli jednak już musisz spróbować, lub żyjesz z nią na codzien to polece klika tipow jak zredukować szkody, które niesie za sobą jej użytkowanie.

-precz z folia! Lufka szklana to najlepsza alternatywa
-nie bawic się ze świeczką. Parafina to praktycznie to samo co nafta. Zatrucie parafina moze byc śmiertelnie niebezpieczne!
-używać zapalniczek z regulacją ognia, dzięki temu łatwiej będzie nie podrażnić pluc dymem
-czesto myć sprzęt, z którego palisz
-i najważniejsze czyli max 30mg co godzine, inaczej wystawiamy swoje zdrowie psychiczne na próbę.

dlaczego max 30 mg dziennie ?


RE: Alfa vapo - hulerkfow23 - 09.04.2022

(09.04.2022, 12:15)dimiliki napisał(a): dlaczego max 30 mg dziennie ?

Nie dziennie, a co godzinę. Apihp to jest masakrator dopaminy. Żadna substancja nie pobudzała organizmu do wydzielenia takiej ilości dopaminy co apihp. Wydaje mi sie, ze nawet apvp ani aphp nie oddziaływały az tak na dopamine. One były po prostu tez noradrenalinowe. 

Nadmiar dopaminy w organizmie prowadzi do stanów maniakalnych, a z kolei te są już droga na skróty do schizofrenii. Często stanow maniakalnych się nie zauważa, szczególnie po cpaniu, bo wydaje się to częścią fazy, w rzeczywistości jednak pozostaje rysa na psychice Big Grin wszystko dla ludzi, ale z umiarem.


RE: Alfa vapo - Szyderca - 09.04.2022

(09.04.2022, 12:26)hulerkfow23 napisał(a):
(09.04.2022, 12:15)dimiliki napisał(a): dlaczego max 30 mg dziennie ?

Nie dziennie, a co godzinę. Apihp to jest masakrator dopaminy. Żadna substancja nie pobudzała organizmu do wydzielenia takiej ilości dopaminy co apihp. Wydaje mi sie, ze nawet apvp ani aphp nie oddziaływały az tak na dopamine. One były po prostu tez noradrenalinowe. 

Nadmiar dopaminy w organizmie prowadzi do stanów maniakalnych, a z kolei te są już droga na skróty do schizofrenii. Często stanow maniakalnych się nie zauważa, szczególnie po cpaniu, bo wydaje się to częścią fazy, w rzeczywistości jednak pozostaje rysa na psychice Big Grin wszystko dla ludzi, ale z umiarem.

No z alfica nie ma co przeginać.


RE: Alfa vapo - Pazyfea - 09.04.2022

Przytoczę tutaj moją historię z alfa jako przestrogę by uważać zanim postanowimy się zaprzyjaźnić z alfica.

No to prawda ja ogólnie od 6 lat w rc sie bawie i przez pierwsze 5 lat poczatkowo 3mmc 4cmc 3cmc przez około ponad rok potem hex przez 3 lata
Nie wywołały na mnie żadnych uszczerbków na psychice zero schiz itd a po ponad roku z alfa vapo
zacząłem słyszeć swoj myśli gdzie wydawało mi się ze to ktos z daleka wola dla tego tak cicho to slysze. Zacząłem wychodzic jak debil z domu by szukać tych głosów co mnie wołają itd dla tego od stycznia 2022 teraz 1 weekend sobie zabalowalem i potem znów przerwa. Juz nigdy więcej alfy ani żadnych dragów w ciagu nie biorę. Nadal czasami słyszę swoje myśli ale to raz na miesiąc sie zdarzy albo może caly czas tak jest ale nie zwracam na to uwagi? Nie wiem cieszę się ze to ustąpiło dla tego teraz jestem degustatorem nie częściej niz weekend jeden w miesiącu by nie wróciły nawyki dodam ze alfa uzależnienia 10x mocniej niz np henio czy cmc


RE: Alfa vapo - Szyderca - 09.04.2022

(09.04.2022, 19:07)Pazyfea napisał(a): Przytoczę tutaj moją historię z alfa jako przestrogę by uważać zanim postanowimy się zaprzyjaźnić z alfica.

No to prawda ja ogólnie od 6 lat w rc sie bawie i przez pierwsze 5 lat poczatkowo 3mmc 4cmc 3cmc przez około ponad rok potem hex przez 3 lata
Nie wywołały na mnie żadnych uszczerbków na psychice zero schiz itd a po ponad roku z alfa vapo
zacząłem słyszeć swoj myśli gdzie wydawało mi się ze to ktos z daleka wola dla tego tak cicho to slysze. Zacząłem wychodzic jak debil z domu by szukać tych głosów co mnie wołają itd dla tego od stycznia 2022 teraz 1 weekend sobie zabalowalem i potem znów przerwa. Juz nigdy więcej alfy ani żadnych dragów w ciagu nie biorę. Nadal czasami słyszę swoje myśli ale to raz na miesiąc sie zdarzy albo może caly czas tak jest ale nie zwracam na to uwagi? Nie wiem cieszę się ze to ustąpiło dla tego teraz jestem degustatorem nie częściej niz weekend jeden w miesiącu by nie wróciły nawyki dodam ze alfa uzależnienia 10x mocniej niz np henio czy cmc

Lap reputację mordo już druga Smile racja alfa to kosa.  Dla początkujących polecam bardzo małe dawki.


RE: Alfa vapo - dimiliki - 10.04.2022

znam typa co 1 g dziennie prawie prszepala nie da się z nim dogadać jak mu wytłumaczyć zeby przestał lub choć ograniczył?


RE: Alfa vapo - hulerkfow23 - 10.04.2022

(10.04.2022, 19:12)dimiliki napisał(a): znam typa co 1 g dziennie prawie prszepala nie da się z nim dogadać jak mu wytłumaczyć zeby przestał lub choć ograniczył?

A jak wytłumaczyć coś komus z kim się nie da dogadać? Może na migi! Big Grin

A tak całkiem serio nie przemówisz mu. Sam musi zrozumieć, że to go niszczy i postanowić cos zmienić. Ostatecznie to jego decyzja. Może tak kocha alfe, że jest w stanie dla niej umrzec. Smutne, ale czasem tak bywa.


RE: Alfa vapo - dimiliki - 10.04.2022

(10.04.2022, 19:23)hulerkfow23 napisał(a): A jak wytłumaczyć coś komus z kim się nie da dogadać? Może na migi! Big Grin

A tak całkiem serio nie przemówisz mu. Sam musi zrozumieć, że to go niszczy i postanowić cos zmienić. Ostatecznie to jego decyzja. Może tak kocha alfe, że jest w stanie dla niej umrzec. Smutne, ale czasem tak bywa.
Przy jakichkolwiek próbach rozmowy o tym robi się agresywny smutne i to bardzo