Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? (/showthread.php?tid=3106)

Strony: 1 2 3 4 5


Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Twilight Sparkle - 16.12.2023

Czy ktoś poza kot_kreskowy ma w tym jakieś doświadczenie?


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - 300 SEKUND - 16.12.2023

Dziękuję Wam bez kitu xD
Im dłużej tu jestem i dowiaduje się coraz to dziwniejszych rzeczy do których zdolne są osoby ćpające, tym bardziej dociera do mnie, że nie jestem aż tak pierdolnięty jak uważałem ze swoimi pojebanymi experymentami podczas narkotytykowych wypadów poza zdrowy rozsądek xD

Można jeść, wciągać, vapować, ładować pod język, wlewać w dupsko, napierdalać po kablach, ale to było za mało, przecież jest jeszcze kutas więc padła myśl: "co by tu pojebanego wymyślić" xD

Pozdro pod_napletkowy i inne pojeby xD

I uprzedzając tłumaczenia szybkim wchłanianiem itd. Nawet kwas pod napletem to pojebany pomysł xD

Nie czujcie się urażeni Podnapletcy. To tylko moje zdanie. ;D[Obrazek: uncut-vin.gif]


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - dzwudziesty - 16.12.2023

Nie wierze, że znajdzie się entuzjasta tej drogi podania


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Lifeisbrutal - 16.12.2023

A wam co wszystko co ludzkie to obce? XD


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Myga - 16.12.2023

Dasz jakieś wskazówki jak się obchodzić kot_kreskowy?


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - hidden - 16.12.2023

no wlasnie? kolega pytal


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - elomaniana - 16.12.2023

Nie wiedziałemze tak można 😁


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Biały Miś - 16.12.2023

Dopochwowo już któraś próbowała? 🤣🤣


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Lukas1985 - 16.12.2023

(16.12.2023, 00:53)Twilight Sparkle napisał(a): Czy ktoś poza kot_kreskowy ma w tym jakieś doświadczenie?

Ja rozumiem, że część tych tematów jest bekowa ale to już lekka przesada. To forum od kilku innych różni się tym, że.jsdt tu trochę konkretnego i fajnego kontentu a takimi tematami osmieszasz forumowiczów.


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - horsii - 16.12.2023

Lukas1985 dokładnie, ja rozumiem jajca jajcami. Czasami trzeba pośmiać się z czegoś, a niektóre inside-joke'y w tej społecznosci mają naprawde potencjał do rozpierdalania galaktyk. Ale my od tamtych "forów" (ja na to mówie interaktywne banery reklamowe) typu sergio-forumo.it albo green-dopalamy.gov się różnimy tym że zamieszczamy duzo naszych wlasnych tresci, nie kopiowanych z neta, tylko też masa fajnych artykułów, poradników, opracowań, pisane przez userów. Ponadto jest tu troche osób o dość sporym pojęciu o chemii generalnie jeśli chodzi o używki, nieporównywalnie większym niż eksperci stąd czy stamtąd, których najprecyzjniejsza ekspertyza to proporcje w jakich mozna połączyć 3cmc i 4cmc.

Jak na razie, to te dzieciaczkki z podróbki dopalamy kradną nasz oryginalny kontent (ugh, nienawidzę tego słowa) - Lukas1985  Twilight Sparkle , mój i jeszcze paru innych osób - a nie my od nich. Ja bym od nich nie ukradł niczego, bo tam nie ma nic do ukradnięcia.  Mam ukraść tekst który ukradli ode mnie? xD Tamt ich "forum" to sklejka postów od nas i z hajpa. Po prostu sobie podpierdalają jak leci aby sie zgadzały staty w tabelce "ilosć wszyskich postów/tematów na forum" - o czymś to świadczy chyba, że od nas kopiują najlepsze rzeczy? O tym że w tych "wojenkach forumoych" jesteśmy o wiele lepszym źródłem.

A już w ogóle wisienką na torcie jest to jak kopiują jakis artykul/opis substancji/tripa, ktoś OPa pyta o coś a on nie odpisuje bo nie wie jak to go klepało bo tekst zajebał z neta. Goście nie rozumieja co wklejaja a potem jak ktoś ich pyta z "ich pracy" to wielkie oczy xD
 


...a co do pytania, pod napletek? Zbyt ekstrawaganckie dla mnie xD