Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
or***ech**s.*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: or***ech**s.*** (/showthread.php?tid=312)

Strony: 1 2 3 4


or***ech**s.*** - horsii - 22.04.2022

Nie polecam kanna 6addb oraz jwh-210 - to nieaktywny śmietnik. ¯\_ (ツ)_/¯


RE: or***ech**s.*** - Maniek - 22.04.2022

Czyli to nie jest JWH-210 tylko coś, co się tak po prostu nazywa, bo te kanna było aktywne ogólnie z tego co zapamiętałem.


RE: or***ech**s.*** - PUDZILLA - 22.04.2022

jebac sklepy, ktore nie testuja przed zakupem


RE: or***ech**s.*** - Maniek - 22.04.2022

Święte słowa...


RE: or***ech**s.*** - Szyderca - 23.04.2022

(22.04.2022, 18:12)horsii napisał(a): Nie polecam kanna 6addb oraz jwh-210 - to nieaktywny śmietnik. ¯\_ (ツ)_/¯

Jest temat o jwh 210 i 6addb  ze nie aktywne juz pisałemSmile zresztą teraz z kanna maja tylko 5br i to jeszcze ledwo coś kopie w promocji 1:10 niedługo maja mieć coś nowego.

(22.04.2022, 18:16)PUDZILLA napisał(a): jebac sklepy, ktore nie testuja przed zakupem

A co wtedy gdy ich szczura kopie ich temat a ludzi nie będzie kopać? Bo jeden pan mowi ze go ich maczanki robią ostro a , mnie co nie pale chuja tam koplo... i szczury to samo mówiły,  wiec różnie może być może testują,  na takich panach jak ten co go maczanki robią ostro Smile pozdrawiam.

.Ps a ze my wyjadacze to nas nie kopia haha ;E


RE: or***ech**s.*** - dimiliki - 23.04.2022

właśnie o nie aktywnych kanach powinno się podawać sklep moim zdaniem nie wszędzie jest jeden i ten sam temat


RE: or***ech**s.*** - Szyderca - 23.04.2022

(23.04.2022, 15:53)dimiliki napisał(a): właśnie o nie aktywnych kanach powinno się podawać sklep moim zdaniem nie wszędzie jest jeden i ten sam temat

Nie wiem jak ty ale od bana zamówiłem xxxx paczek z kanna z różnych stron te sam nawet niektóre bo myślałem jak ty i wiesz co jak bym dalej taka nadzieje miał to bym został bez pieniędzy.... jak by w tych czasach byl kanna dany aktywny każdy z v by starał się go nabyć. Wiex jak 2 czy 3 v ma te same kanna nie aktywne nie ma co się łudzić że inne bedzie inaczej Wink pozdrawiam . Ps mam nadzieje ze mnie rozumiesz co pisze.


RE: or***ech**s.*** - dimiliki - 24.04.2022

Szyderca ehhh co ja będę z Tobą dyskutował o biznesie wiesz lepiej


RE: or***ech**s.*** - Mariusz Sanitariusz - 24.04.2022

Nie słuchajcie tego pierdolonego debila Szyderca jak go nie wyzywam to niech z tematu blue i orange wypierdala bo mąci w głowie śmiec j****.
To nie sklep dla takich półmózgow jak ten prr******** c****

Ja z nimi moze i mialem duzo stressu ale kazda paczka doleciała, maczanki są 11/10 Smile Wplacalem im kwoty ponad 500stow inigdy zadnej lipy, na dniach mam zamowic to zdam jakas recenzje.
Pozdro


RE: or***ech**s.*** - Szyderca - 24.04.2022

(24.04.2022, 01:09)dimiliki napisał(a): Szyderca  ehhh co ja będę z Tobą dyskutował o biznesie wiesz lepiej

Źle cię mordo zrozumiałem,  racja trzeba pisać jak nie działa produkt w danym sklepie. Mi chodziło też  o to że jak np zamówiłem ad-18 od trzech V bo myślałem że może któryś z nich będzie mieć aktywne no niestety kazdy okqzal sie taki sam czyli nie aktywny , więc jak testowałeś np adb butinaca i by się okazało że nie działa to pewnie wszędzie by nie działała. A ze adb butinaca była aktywna dlatego w każdym sklepie co była adb butinaca była aktywna. Pozdrawiam.