Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duchowość a Dragi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Duchowość a Dragi (/showthread.php?tid=3182)

Strony: 1 2 3


Duchowość a Dragi - Mati7 - 05.01.2024

Siema mam pomysł na dyskuje uważacie ze narkotyki mogą popchnąć nas w kierunku rozwoju duchowego pytam bo ja dzięki dragą uwierzyłem w Boga np Dmt to molekula duszy
Może zauważyliście oprócz negatywów pozytywy z brania tematu ?


RE: Duchowość a Dragi - Yalasek - 05.01.2024

Medytuje i biorę od lat jestem coraz szczęśliwszym człowiekiem i coraz bardziej rozwiniętym duchowo ziemianinem mam też coś przy sobie co mi pomaga osiągnąłem to dzięki wejściu w głębokie stany narkotyczne bez snu pozdrawiam


RE: Duchowość a Dragi - Mati7 - 05.01.2024

Mi medytacja pomogła gdy miałem głupie mysli po temacie uświadomiłem se ze musze zwolnić myślenie i usunąć negatywne mysli bez towaru bym sie tego nie dowiedział


RE: Duchowość a Dragi - kot_kreskowy - 05.01.2024

Narkotyki to jedna wielka ułuda i mistyfikacja naszych prawdziwych uczuć.
Zarówno tych duchowych jak i fizycznych.
To maska, którą zakładamy by choć na chwilę odciąć się od rzeczywistości.
Czy mają coś wspólnego z duchowością?
Na pewno nie.
Powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie.


RE: Duchowość a Dragi - Biały Miś - 05.01.2024

Ludzki mózg jest niesamowity... Pisałem to wiele razy, że mi ketamina otwiera nieznane drogi. K-hole tworzy taki często obraz, że wszystko co nas otacza, gdzie żyjemy to jedna wielka fikcja.

Wiele razy rozmawiałem z Bogiem na trupach i to jest niesamowite, że nie wiemy o czymś w typ w tripie Ci opowiada a ty później googlujesz i zgadza się co do joty.

A Boga trzymam w sercu, ale swojego, nie tego kreowanego tyle lat przez zawistny świński kościół.


RE: Duchowość a Dragi - kot_kreskowy - 06.01.2024

(05.01.2024, 23:46)Biały Miś napisał(a): Wiele razy rozmawiałem z Bogiem na trupach i to jest niesamowite, że nie wiemy o czymś w typ w tripie Ci opowiada a ty później googlujesz i zgadza się co do joty.


Podczas tripa miałeś włączony tv albo radio, podświadomie mózg zapamiętał i dlatego wszystko się zgadza 😉

Ketamina daje przeokrutne oev-y/cev-y, dodaj do tego włączone źródło informacji i rozmowa z Bogiem jak talala.


Ps. Ostatnie moje oevy byly tak kurwa realne, że ja do dziś myślę że z moim szefem rozmawiałem który stał w oknie na drabinie by podglądać co robię 🤣
Albo ze rozmawiałem z nim przez drzwi XD
Dialog do dziś pamiętam, a on mówi że jestem jebnięty jak mu o tym opowiadam  Podobno kultowa


RE: Duchowość a Dragi - Biały Miś - 06.01.2024

Ja to wszystko wiem 😎
Co nie zmienia faktu, że uwielbiam takie jazdy  Podobno kultowa


RE: Duchowość a Dragi - Myga - 06.01.2024

Medytacja to klucz do sukcesu


RE: Duchowość a Dragi - Mati7 - 06.01.2024

Ja tam lubię changi se zajebac o 20 minut kosmos doświadczenia wielkiej miłości i rozpierdol najlepszy psycho drag


RE: Duchowość a Dragi - Martin - 07.01.2024

Jak dla mnie bóg to taka sztucznie wykreowana gdzieś w mózgu postać, odzwierciedlająca słabość ludzkiej psychiki. Doświadczenia z dragami są więc bardzo bliskie tym religijnym gdyż mechanizm działania jest ten sam z tą różnicą ,że świadomie wpływamy na swoją percepcje by zobaczyć czy doświadczyć takich syntetycznych wytworów naszej świadomości.