Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - sniff - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: MDMA - sniff (/showthread.php?tid=3192)

Strony: 1 2 3


MDMA - sniff - jaquci21 - 08.01.2024

Witam, jestem tu nowy, ale przejdźmy do rzeczy. Wciąganie MDMA zwykle kończy się brakiem efektów (mowa tu o MDMA w krysztale)więc raz mając MDMA zastanawiała mnie rzecz czy trójka przez swoje preżarcie przez nią śluzówki może spowodować wchłanianie się MDMA sniffem, i okazało się że choć nie wierzyłem że to może być skuteczne ale chuj, jebłem 100 MDMA i 150 trójki sniffem i pierwsze zaskoczenie, wchodzi taki Nieogar, taka euforią ze japierdole, takiego stanu nie da się osiągnąć po zwykłej pixie naprawdę polecam spróbować metody. Co sądzicie na ten temat? Ktoś próbował?


RE: MDMA - sniff - kot_kreskowy - 08.01.2024

Cześć.
Nie chcę tu teraz walnąć jakiejś gafy, ale z tego co piszesz, wydaje mi się, że 3cmc(bo rozumiem że piszesz o cmc. Nie o 3mmc, tak?) podbiło działanie mdma.
3cmc działa o wiele szybciej i być może przygotowało receptory dla mdma.
Ja tak to widzę, piszę własnymi słowami bo jestem debilem i nie znam fachowej nomenklatury, także proszę o zrozumienie  Podobno kultowa


Ale przede wszystkim trzeba tu coś wyjaśnić.
To nie jest tak, że mdma przyjęte sniffem nie działa. Zadziała, ale w jakim stopniu to jest trochę loteria bo wprawdzie większość tematu wciagniemy, to jednak część spłynie do żołądka, a następnie do jelit gdzie ma szansę rozkwitu, że tak to nazwę 😉
Na pewno ma też znaczenie jakiej jakosci było 3cmc oraz przede wszystkim stan neuroprzekaźników/receptorów.

Osobiście mdma w krysztale brałem tylko raz w życiu i pierwsze testy to był właśnie sniff +bomba. Zmiotło mnie wtedy.

Wydaję mi się też, że w ankiecie brakuje opcji 
"Tak, było średnio"


RE: MDMA - sniff - Martin - 08.01.2024

Nie próbowałem jeszcze mdma snifem ale nie jestem wielkim fanem tej substancji więc moje drogi żadko przecinały się z tą substancją. Kiedyś może spróbuję z czystej ciekawości.


RE: MDMA - sniff - dzwudziesty - 08.01.2024

Walenie snifem mdma kompletnie się mija z celem. Zapycha strasznie nos i dużo slabiej klepie. Działa dużo krócej i mniej intensywniej ale co fakt to fakt pierwsza rajka powoduje fajny mindfuck.


RE: MDMA - sniff - Mfexor - 08.01.2024

Raz na nieświadomce zajebałem i zbytnio nic nie odczułem


RE: MDMA - sniff - hidden - 08.01.2024

dzwudziesty dobrze gada, walenie emki do nosa to troche marnowanie tematu, caly potencjal serotoninowy uwalnia sie dopiero przy aplikacji oral
zreszta nie bez powodu robia z tego cukierki i sa bardziej porzadane od krysztalu, przynajmniej u mnie na rejonach.


RE: MDMA - sniff - Biały Miś - 08.01.2024

Marnowanie potencjału tej jakże pięknej substancji. Stworzona do orala 😎
Dużo razy waliłem mk'e sniffem ale to 80% gorsze odczucia od pierwotnej drogi podania.


RE: MDMA - sniff - Mati7 - 08.01.2024

Raz kiedyś pokruszylem tablete i wciągałem nosem nie wiem czemu ale bardziej wystrzeliło pod speed i chuj wie czy ta pixa na mdma była


RE: MDMA - sniff - jaquci21 - 08.01.2024

(08.01.2024, 00:40)jaquci21 napisał(a): Witam, jestem tu nowy, ale przejdźmy do rzeczy. Wciąganie MDMA zwykle kończy się brakiem efektów (mowa tu o MDMA w krysztale)więc raz mając MDMA zastanawiała mnie rzecz czy trójka  przez swoje preżarcie przez nią śluzówki może spowodować wchłanianie się MDMA sniffem, i okazało się że choć nie wierzyłem że to może być skuteczne ale chuj, jebłem 100 MDMA i 150 trójki sniffem i pierwsze zaskoczenie, wchodzi taki Nieogar, taka euforią ze japierdole, takiego stanu nie da się osiągnąć po zwykłej pixie naprawdę polecam spróbować metody. Co sądzicie na ten temat? Ktoś próbował?
Mówiąc trójka miałem ma myśli 3-cmc, przepraszam za niedokładny opis, i według mnie MDMA oral nie wchodzi tak jak wziąć 3-cmc sniffem z MDMA sniff, działa też po kilku line'ach i przewyższa ta metoda efekty niż gdyby wziąć oral


RE: MDMA - sniff - ZmiataZplanszy - 08.01.2024

Niby działa ale słabo , później zapierdala się tak gardło po tych snifach że jak szluga palisz to bełt od razu leci xd przynajmniej na tak miałem i ziomek po waleniu połowę dnia emy nosem