Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3196)

Strony: 1 2 3 4


PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - duch - 08.01.2024

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 
Palonko AMNEZIA Smile 

[Obrazek: session-attachment-2024-01-05-114353.jpg]




RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - cherrykokolino - 12.01.2024

Ktoś już testował? Ma ktoś fotę??


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - Ksawery5000 - 19.01.2024

Duchu , poproszę o twoja ocenę w porównaniu do poprzednich zielonych produktów


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 19.01.2024

Dzisiaj przyleci owieczka z amnezja, porównam od razu z apaleniem indoor


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - duch - 19.01.2024

siema, jak wiecie sam pale , i jak dla mnie kozak w huj 
z resztą mam paru klientów co biorą grubo, i oczywiscie na pierwszy szczał wzieli po 100g
ale potem odrazu zamówienia po 1 i 3 kg
polecam , 
jak nie bedzie pasowało - oddam siano Smile 

powered by DUCH


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - cherrykokolino - 19.01.2024

Ja zamówiłem 50 amnezji I 50 lemona,  dokładnie mojemu kumplowi , ziomek jara od 12 lat dzien w dzien i mówił że dawno tak dobrego skuna nie smażył,  ja sobie pale od czasu do czasu to 2 buchy i ko haha Naprawdę polecam tego vendora bo wszytsko póki co próbowałem to najwyzszka półka lemon amnezja pvp i nep top top top


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 20.01.2024

Ładne zbite ciemnozielone topy z widocznymi pomarańczowymi włoskami, zapach taki jakby pieprzno-cytrynowy, gdy jest mniejsza ilość stuffu to raczej słabo wyczuwalny. Działanie jak najbardziej w porządku, czuć mocne upierdolenie , dosyć mocno siada na oczy, już po jednej lufie czuć to co trzeba Smile Mi ta amnezja pasuje, ponieważ lubię stuffy, które dają mocny high. Lemon w moim odczuciu dawał bardziej energetyczny, lżejszy high, nie siadał tak bardzo na oczy, natomiast tutaj jest mocniej i to właśnie lubię. Każdy ma inne preferencje i znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ja od siebie mogę z czystym sumieniem polecić ten weed, tym bardziej za tą cenę się bardzo opłaca. Dla mnie nr.1 wśròd stuffòw dostępnych u ducha, a próbowałem wszystkich oprócz haszu.


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 20.01.2024

Porównując do indoor działa inaczej, ładnie kopie, ciut lepiej niż indoor, gastro jest, smiechawa i rozkminy są. Polecam


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 20.01.2024

(20.01.2024, 20:29)kiertnik82 napisał(a): Ładne zbite ciemnozielone topy z widocznymi pomarańczowymi włoskami, zapach taki jakby pieprzno-cytrynowy, gdy jest mniejsza ilość stuffu to raczej słabo wyczuwalny. Działanie jak najbardziej w porządku, czuć mocne upierdolenie , dosyć mocno siada na oczy, już po jednej lufie czuć to co trzeba Smile Mi ta amnezja pasuje, ponieważ lubię stuffy, które dają mocny high. Lemon w moim odczuciu dawał bardziej energetyczny, lżejszy high, nie siadał tak bardzo na oczy, natomiast tutaj jest mocniej i to właśnie lubię. Każdy ma inne preferencje i znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ja od siebie mogę z czystym sumieniem polecić ten weed, tym bardziej za tą cenę się bardzo opłaca. Dla mnie nr.1 wśròd stuffòw dostępnych u ducha, a próbowałem wszystkich oprócz haszu.

Nazwa nie bierze sie znikad. Tak dziala prawilna amnezja. Tak jak opisany przez Ciebie lemon - konstruktywnie na maksa dzialajacy temat. Oba sorty od duch to sa klasyczne, metkowane tematy. Kazdego mialem juz 50g+ . Jak ktos naprawde sie zna na ziole, to nie bedzie zawiedziony. Choc osobiscie uwazam, ze lemon to nie jest haze tylko kush.


RE: PALENIE AMNEZIA - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 21.01.2024

Beeniepatu Zgadzam się, też uważam, że ten lemon to kush a nie haze, zresztą jak sobie kiedyś zapisałem foto ze strony to było podpisane kush, więc możliwe że to nie przypadek. Wszystkie stuffy od duch są naprawdę spoko, zewnętrzne (którego i tak obecnie nie ma) było dosyć słabe, lecz jeśli wziąć pod uwagę cena/jakość to i tak wypadało dobrze.