Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfo-szlugi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Alfo-szlugi (/showthread.php?tid=3199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Alfo-szlugi - kodow - 23.01.2024

Twilight Sparkle nie żeby coś, ale to już któryś twój post widze jak zachwalasz sypanie sobie sobie prochów w dupe xDD tak aż tak dobrze wchodzi? Big Grin


RE: Alfo-szlugi - Twilight Sparkle - 23.01.2024

Ale ja absolutnie niczego nie polecam. A zażywanie proszków nie do spożycia to wręcz kategorycznie odradzam jako szkodliwe dla zdrowia i psychiki. Po prostu aplikacja PR w przypadku wielu substancji czy to leczniczych czy rozrywkowych zapewnia dużo lepszą biodostępność niż inne sposoby. Taka naukowa ciekawostka xD


RE: Alfo-szlugi - kot_kreskowy - 23.01.2024

(23.01.2024, 17:01)kodow napisał(a): Twilight Sparkle nie żeby coś, ale to już któryś twój post widze jak zachwalasz sypanie sobie sobie prochów w dupe xDD tak aż tak dobrze wchodzi? Big Grin


A Ty co? Zazdrosny? 

Też byś pewnie chciał👏


RE: Alfo-szlugi - kodow - 24.01.2024

kot_kreskowy wszystko jest dla ludzi Big Grin już spotkałem się że chłop lsd po powiekę ładował, a inny amfe kablem.
Tak z ciekawości pytam, czy to serio tyle mocnej działa, i czy Twilight Sparkle serio prochy głównie PR bierze xD


RE: Alfo-szlugi - SztywnyMisza - 24.01.2024

(24.01.2024, 12:06)kodow napisał(a): kot_kreskowy wszystko jest dla ludzi Big Grin już spotkałem się że chłop lsd po powiekę ładował, a inny amfe kablem.
Tak z ciekawości pytam, czy to serio tyle mocnej działa, i czy Twilight Sparkle serio prochy głównie PR bierze xD
Też waliłem amfe kablem i co? XD mam znajomego co kwasa pod napleta brał Podobno kultowa


RE: Alfo-szlugi - kodow - 24.01.2024

SztywnyMisza  No nic, poprostu nie codzienne i tyle, chociaż moim zdaniem alfo-szlugi/vapy są mniej hardkorowym i pojebanym sposobem ćpania niż fuga kablem, lsd okiem, lub napletkiem lub prochy w dupsku xD


RE: Alfo-szlugi - SztywnyMisza - 24.01.2024

kodow w sumie racja tylko niech on zrobi ta maczanke bo takim sposobem to nie są alfo szlugi tylko marnacja towaru bo większość się tak naprawdę spali xD


RE: Alfo-szlugi - hidden - 24.01.2024

a co jesli zrobic maczanke na tytoniu i potem skrecac go w papierosy? Podobno kultowa


RE: Alfo-szlugi - SztywnyMisza - 24.01.2024

hidden wtedy te alfo-szlugi by miały sens


RE: Alfo-szlugi - Twilight Sparkle - 24.01.2024

(24.01.2024, 12:06)kodow napisał(a): kot_kreskowy wszystko jest dla ludzi Big Grin już spotkałem się że chłop lsd po powiekę ładował, a inny amfe kablem.
Tak z ciekawości pytam, czy to serio tyle mocnej działa, i czy Twilight Sparkle serio prochy głównie PR bierze xD

Dużo rzeczy mocniej działa w ten sposób. Nie wszystkie substancje się do tego nadają i nie wszystkie jest sens w ten sposób przyjmować. Zawsze trzeba sprawdzić biodostępność dla poszczególnych dróg podania. W przypadku leków takie tabele są w farmakopei. Głównym czynnikiem który sprawia że substancje działają mocniej od dupy strony jest to że podane w ten sposób omijają pierwsze przejście przez wątrobę. A wątroba jak wiadomo rozkłada różne substancje. Omijając przejście przez wątrobę więcej substancji trafia do mózgu. Potraktujcie to jako ciekawostkę. Dzieci nie róbcie tego w domu. Eksperymenty z nieprzebranymi środkami nie do spożycia dla ludzi mogą się skończyć źle szczególnie jak środek jest kurwa żrący czy coś.