Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfo-szlugi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Alfo-szlugi (/showthread.php?tid=3199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Alfo-szlugi - Bam - 27.01.2024

Stary ja takie robię już od kilku lat zawsze jak zamawiam alfę to czasami jak mam baletki to najlepiej wychodzą blanty bo bletka się tak szybko nie wypala co bibułka papierosowa Smile)


RE: Alfo-szlugi - Elvis Kreśle - 27.01.2024

Ejejej ostatnio myslalem jakby alfę (a może mdphp?) rozpuścić w wodzie w minimalnej ilości i skroplic odpowiednią ilością normalnego fajka, poczekać do wyschnięcia i palić bez przypału na mieście Podobno kultowa DissoEnjoyer jaki sens rozpuszczalnika jak woda rozpuści chyba większość rc


RE: Alfo-szlugi - Twilight Sparkle - 27.01.2024

I taki dym nie będzie kurwił chemicznym odpadem? Nie znam się, nie palę. Tak z ciekawości pytam. Bo nawet jak taki fajek wygląda normalnie to nie wiem jak wygląda sprawa palenia takich wynalazków "bez przypału".


RE: Alfo-szlugi - Elvis Kreśle - 29.01.2024

Twillee bardziej miałem na myśli gdzieś na uboczu odpalić takiego fajka i spalić, aniżeli wyciągnąć methpipe na mieście i smażyć buchy xD Plus to, że trzymając w paczce fajek nie wzbudzi podejrzeń u pana ponic-janta jak miałoby to miejsce w przypadku szkła i prochu 😃


RE: Alfo-szlugi - horsii - 29.01.2024

Woda nie rozpusci wiekszosci rc.


Jak chcesz fajki moczyć w pirolidynoketonach to rozpuść je w alkoholu izopropylowym albo acetonie. Weź sobie taką jedną-dwie dawki jakimi nabijasz żarówke i rozpusc w kilku ml ktoregos z wyzej wspomnianych nośników, ilość dostosuj sobie metoda prób i bledow, zaczynaj od niskiej typu kilka ml. Dawka jedna-dwie zakladajac od tego czy chcesz takiego fajka na raz spalac czy jak


RE: Alfo-szlugi - WOLF GANG - 30.01.2024

Wolę naturalne sposoby podawania substancji. Tak jak ktoś napisał. Też uważam że to marnowanie towaru. Ale patent dobry. Nie wpadł bym na to.
Jeżeli Ci takie coś się sprawdza to tak rób 👍


RE: Alfo-szlugi - Twilight Sparkle - 30.01.2024

(29.01.2024, 17:13)Elvis Kreśle napisał(a): Twillee bardziej miałem na myśli gdzieś na uboczu odpalić takiego fajka i spalić, aniżeli wyciągnąć methpipe na mieście i smażyć buchy xD Plus to, że trzymając w paczce fajek nie wzbudzi podejrzeń u pana ponic-janta jak miałoby to miejsce w przypadku szkła i prochu 😃

Beka jak zapomnisz który to xDDD


RE: Alfo-szlugi - Bam - 30.01.2024

Rozcierasz alfę z tytoniem na drobny miał wtedy tytoń ma kolor szarawy i jarasz Smile smakuje zajebiacie

Jak będzie towar to zrobię foty i wam wrzuce jak się robi turbo szlugi


RE: Alfo-szlugi - horsii - 31.01.2024

Bam i z czego taki proszek jarasz? Przecież z bibułki do fajki to zaraz sie wysypie - dlatego się nasącza.


RE: Alfo-szlugi - Bam - 31.01.2024

Wsypujes tak żeby się nie wysypał i zakrecasz na końcu tak jak blant ... Potrzasasz żeby ubic