Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt (/showthread.php?tid=324)

Strony: 1 2


Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Pazyfea - 25.04.2022

Według mnie lepiej by było albo skrócić do końca miesiąca czas trwania albo dać max liczbę np 3-6 prac na użytkownika (jak ktoś np doda więcej to wtedy randomowo weźmie udział wylosowana 5 przez moda np wiec lepiej będzie dbać o ilość i na bieżąco nadpisywać pracę ktora najmniej sie nam podoba) 

Uzasadnienie
O dziwo nie chodzi mi by szybciej użytkownicy nagrody dostali bo penwie większość tak pomyśli, lecz o to ze po tak długim okresie bedzie np. 100 projektów przy czym użytkowników na forum jest tez cos koło tego takixh aktywnych.
Wiec taka ankieta będzie miala bardzo malo ocen powiedzmy po 4-5 głosów max 8 ta co wygra.

Piszcie co wy o tym myślicie i czy jescie za np 7dniami lub max liczba projektów per użytkownik Podobno kultowa


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - PUDZILLA - 25.04.2022

jeden projekt na usera byloby uczciwym rozwiazaniem


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Agata22 - 25.04.2022

tez wydaje mi się dobrą opcją jedna osoba jeden projekt


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Alkopoligamia - 25.04.2022

Jedna osoba jeden projekt!


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Szyderca - 25.04.2022

Liczba projektów 1 to jest moim zdaniem logiczne.. skoro ma być projekt to jeden a nie 100.. czyli jest nas 100 i 100 projektów i 5% dostanie nagrodę czy nie wiem jak bedzie to oceniane .


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Maniek - 25.04.2022

Moim zdaniem skrócenie terminu do kiedy macie wrzucać projekty jest bez sensu. Przecież nie każdy jeszcze widział info o konkursie to raz, a dwa, że dłuższy termin = więcej czasu na wykonanie projektu, bo nie każdy ma tyle czasu wolnego, żeby się w to bawić w dni powszednie (niektórzy pracują, są zmęczeni po pracy itd.) i więcej projektów do oceny .


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - kot_kreskowy - 25.04.2022

Maniek ma rację.
Dlaczego niby skracać czas?
Nie zmienia się zasad podczas gry.
Druga sprawa, aby było uczciwie, każdy użytkownik niech zgłasza jeden projekt,co powinno być również uwzględnione w poście ogłaszającym konkurs.


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Maniek - 25.04.2022

Można zrobić też w taki sposób, że wrzucacie tyle projektów ile chcecie, a gdy zakończy się termin nadsyłania prac, wtedy każda osoba która je tutaj wrzuciła będzie wybierać ten jeden, który oficjalnie zgłasza do oceny. W ten sposób może trafimy na jakiś fajny projekt, którego ktoś mógłby nie wrzucić, bo ograniczenie do jednej pracy zmusiło tą osobę do takiej decyzji.


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - dimiliki - 25.04.2022

Ja bym chciał żeby okres nawet jescze wydłużyć jak bedzie więcej projektów jeden projekt ale zostaje możliwość jego edycji tak by było spoko


RE: Sugestia co do trwajacego konkursu t-shirt - Pazyfea - 26.04.2022

(25.04.2022, 22:26)Maniek napisał(a): Można zrobić też w taki sposób, że wrzucacie tyle projektów ile chcecie, a gdy zakończy się termin nadsyłania prac, wtedy każda osoba która je tutaj wrzuciła będzie wybierać ten jeden, który oficjalnie zgłasza do oceny. W ten sposób może trafimy na jakiś fajny projekt, którego ktoś mógłby nie wrzucić, bo ograniczenie do jednej pracy zmusiło tą osobę do takiej decyzji.

O to rozwiązanie jest idealne