Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pagoclone - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Pagoclone (/showthread.php?tid=3260)

Strony: 1 2


Pagoclone - minimum - 22.01.2024

Witam. Przejrzałem oferty sklepów partnerskich i trafiłem w jednym z nich pagoclone.

Substancja wydaje się ciekawa. Według opinii w sieci ma działanie przeciwlękowe, może zbić speeda, złagodzić zjazd itd i co najważniejsze nie uzależnia fizyczne co szczególnie zwróciło moją uwagę. Kto zna wątpliwą przyjemność skrętów po benzo może się zainteresuje bardziej.

W działaniu ma przypominać bardziej niż benzodiazepiny baklofen który ma ponoć spore działanie rekreacyjne.
[Obrazek: Pagokclone.png]


RE: Pagoclone - Twilight Sparkle - 22.01.2024

A to nie robi przypadkiem dziur w pamięci?


RE: Pagoclone - minimum - 22.01.2024

Nie wiem. Nie doczytałem tego, ale po zagłębieniu się w temat stwierdzam, że to może być dobre, ale na odstawienie benzo. Niweluje napięcie mięśniowe czy też szkieletowe, a na skręcie po benzo nie mogłem nigdy zasnąć, każda pozycja leżenia była niewygodna, niby się skupiałem, żeby być wyluzowanym, ale nagle się orientowałem, że dalej napinam całe ciało.
PS. A co do dziur w pamięci co to zmienia? Wszyscy chyba jesteśmy świadomi, że to co zamawiamy i jemy w jakimś stopniu szkodzi 🙂


RE: Pagoclone - Lifeisbrutal - 22.01.2024

Szczerze już wolałbym się męczyć z zaśnięciem niż mieć dziury w pamięci większe niż po kosmicznej dawce benzo.


RE: Pagoclone - LOBO - 22.01.2024

(22.01.2024, 17:30)minimum napisał(a): Nie wiem. Nie doczytałem tego, ale po zagłębieniu się w temat stwierdzam, że to może być dobre, ale na odstawienie benzo. Niweluje napięcie mięśniowe czy też szkieletowe, a na skręcie po benzo nie mogłem nigdy zasnąć, każda pozycja leżenia była niewygodna, niby się skupiałem, żeby być wyluzowanym, ale nagle się orientowałem, że dalej napinam całe ciało.
PS. A co do dziur w pamięci co to zmienia? Wszyscy chyba jesteśmy świadomi, że to co zamawiamy i jemy w jakimś stopniu szkodzi 🙂

To nie doczytales, czy zaglebiles sie w temat?. Moze tylko zanurzyles nogi ;-)...
Jesli to działa jak baclofen, to rowniez, niweluje symptomy odstawienie GBL/GHB. No ale ciekawa ssubstancja, musze zagkebic sie w temat...;-)


RE: Pagoclone - Lifeisbrutal - 22.01.2024

LOBO Hahhaha dobre nic dodać nic ująć 😂


RE: Pagoclone - Szaryno123 - 22.01.2024

Lifeisbrutal  Święta racja

Lepiej przespać a nie jeść benzo do upadłego żeby "lepiej" zasnąć. 

Benzosy tylko jak już jest masakrycznie złe samopoczucie


RE: Pagoclone - kot_kreskowy - 22.01.2024

Benzotrupy...
A idi na chuj z tym benzo.


RE: Pagoclone - horsii - 22.01.2024

Pagoklon działa na dokładnie te same ośrodki co benzodiazepiny (gaba a), a sama substancja jest zbudowana na bazie szerzej już znanego zopiklonu.

Działa krótko, jakeś 2-3h, ciężej sie tym zćpać jak benzosami, takie "mniej narkotyczne". Robi dziury w pamięci, ale nie w jakimś mniejszym stopniu robią to podobne z-drugsy czy słabsze benzodiazepiny. Efekt jest głównie anksjolityczny, nie ma tutaj jakiejs miorelaksacji, senności czy coś dlatego z kolega wyzej się nie zgodzę, na odstawienie to jest bardzo słaba opcja. Co to za tapering jak trzeba dorzucać do pieca co 3 godziny? Ta substancja to bardziej ciekawostka, taka o, nowinka, jak coś faktyczne do przyjebania.


RE: Pagoclone - LOBO - 23.01.2024

Czyli odwrotnie jak napisal kolega... Nie  jak baclofen, to rozumiem ze zaglebiajac sie w temat, zanurzone zostaly tylko palce u stop;-)... 
Lifeisbrutal Dzieki, dzieki...Nie warto, tracic kontaktu z wlasna tozsamoscia...bo wyjdzie z tego tania imitacja... ;-)