Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 (/showthread.php?tid=3266)

Strony: 1 2


Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Twilight Sparkle - 24.01.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - kot_kreskowy - 24.01.2024

Nigdy.
Moze dlatego, że preferuję bycie trzeźwym w pracy?
No nie wiem Podobno kultowa


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Biały Miś - 24.01.2024

Mimo wszystko w robocie zero alko. 
Szanujmy się , pytanie czy ty jako właścicielka firmy chciałabyś oglądać swoich pracowników jak po melanżu na plaży? Druga sprawa BHP.... Ujebało Ci rękę bo byłeś pijany i nieszczęśliwie, całkiem przypadkiem na Twojej drodze pojawiła się skórka od banana a rękę jako że stoi po prawicy i lewicy musi chronić pana, położona na prasie urządzenia "turbo januszex 24/7" została delikatnie mówiąc... Rozjebana jak kurwol po strzale, co ja tam mówię, rozjebana w pył jak te świeczki na tej chujuce, szczęść Boże 😎
Nie dość że prace wstrzymane, chłopa nima, kurwy bhp'owskie jadą i się do wszystkiego zaczną dopierdalać jak to bywa na zakładach. Później taka osoba ma w chuj problemów i załatwiania a taki kutas tylko jednej ręki brak, ani mi takich nie żal... Przecież ma drugą  Podobno kultowa

Jebać tych co chleją w robocie, dyspense ma tylko grupa zawodowa budowlańców ode mnie bo wiadomo jak jest na budowie 😎

A pytanie, czy jak przedszkolanka walnie z 2 whisky z lodem przed pracą żeby mniej ją bombelki wkurwiały to musimy się wykazać tolerancją i zrozumieniem czy ją pojebało do reszty?


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Mati7 - 24.01.2024

Kurwa ile razy raz dostalem 2 koła mandatu na budowie bo miałem 1,5 promila na kacu xD a drugi raz 500zl też za alko dlatego wolę fety przyjebać bo BHP nie sprawdzą pod względem Narkotyków ale z Alkoholem przejebane i kurwa to jest chore ze sety z rana nie przypierdolić w taką pogodę


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - SztywnyMisza - 24.01.2024

Raz mnie wyjebali jak magic tree jaralem i leżałem na schodach powyginany XDD


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Szaryno123 - 24.01.2024

Zdarza się że było widać jak jestem naćpany xD


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - Lifeisbrutal - 24.01.2024

Tak sobie myślę i nigdy się nie zdarzyło. Raz miałem jechać do pracy po hexie tzn analogu ,ale za bardzo mnie poschizował.


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - kot_kreskowy - 24.01.2024

Biały Miś 
Na budowach też już powoli sie to zmienia.
Wielu już nie pije z tego co widzę.
Natomiast idzie to w inną stronę, w naszą  Podobno kultowa

A panią od bombelka to jebnąć w ten pusty łeb xd


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - ładneoczka - 24.01.2024

Nigdy


RE: Czy zostałeś kiedyś przyłapany w pracy na byciu nietrzeźwym? -01/24 - DissoEnjoyer - 24.01.2024

notorycznie, wręcz cały czas mnie na tym można złapać. Po jakimś czasie człowiek ma serdecznie wyjebane co ludzie o nim sądzą XD