Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
STERYDY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: STERYDY (/showthread.php?tid=328)

Strony: 1 2 3 4


RE: STERYDY - inspiron - 29.04.2022

(28.04.2022, 15:47)dimiliki napisał(a): sterdydy to też dopał Podobno kultowa

dlatego nie biore ani dopału ani sterydow Podobno kultowa


RE: STERYDY - dimiliki - 29.04.2022

brawo


RE: STERYDY - Pazyfea - 29.04.2022

(28.04.2022, 07:45)abdul napisał(a): sterydy a na co to komu ?

Na to by pracować jako striptizer w klubach haha


RE: STERYDY - inspiron - 29.04.2022

(29.04.2022, 17:57)Pazyfea napisał(a): Na to by pracować jako striptizer w klubach haha

aha ja to sie jednak nie znam Podobno kultowa


RE: STERYDY - Szyderca - 29.04.2022

Jak mialem 18 lat jebłem 15 szczałów Omadrenu to powiem że ładnie poszedłem na tym z 37 do 42cm na ręku i walilem 115kg na klate. 350kg na nogi. Mówią ze wodą sie zalewasz chuja prawda nawet sześciopak miałem,  ale co trening walilem chociaż 100 brzuszków. Ps. Ważyłem 96kg wzrost 180. Wsumie waga została wzrost to samo heh. Z reki lekko spadło bo jest 39 ale 13 lat już bez siłowni


RE: STERYDY - inspiron - 30.04.2022

(29.04.2022, 18:35)Szyderca napisał(a): Jak mialem 18 lat jebłem 15 szczałów Omadrenu to powiem że ładnie poszedłem na tym z 37 do 42cm na ręku i walilem 115kg na klate. 350kg na nogi. Mówią ze wodą sie zalewasz chuja prawda nawet sześciopak miałem,  ale co trening walilem chociaż 100 brzuszków. Ps. Ważyłem 96kg wzrost 180. Wsumie waga została wzrost to samo heh. Z reki lekko spadło bo jest 39 ale 13 lat już bez siłowni

no to ładnie Podobno kultowa


RE: STERYDY - Kaczor - 03.05.2022

A jakie polecacie


RE: STERYDY - dimiliki - 03.05.2022

Omnadren mieszanina kilku testosteronów propionian 30 mg, testosteronu fenylopropionian 60 mg, testosteronu izokapronian 60 mg, testosteronu dekanonian 100 mg bo zapewne taki brałeś , wypierda... estradiol chyba najbardziej ze wszystkich sterydów jakie znam i później prolaktyne dlatego wszystkim po tym wychodziły syfy ... barany nawet nie wiedziały że się robi badania krwi przy cyklach o braniu tabletek na wyrównanie poziomu estradiolu też. To czy będziesz miał sześciopak na brzuchu nie zależy od tego czy robisz brzuszki tylko od tego czy dbasz o diete i jaki masz orcent tłuszczu jaki poziom nasycenia wodą ... na omie bez armidexu i innych tabletek przy 100 brzuszkach dziennie dobre Smile ome się brało na mase Podobno kultowa obecnie to nawet nie wiem gdzie omke kupić bo to takie gówno było nikt tego już nie chce są lepsze środki

Ja biore od lutego zeszłego roku testosteron

-zaczołem od enata 300 mg co 5 dni

po 12 miesiącach przeszedłem na cypio

250 mg co 7 dni

od miesiąca panad biore 125 mg co 10 dni bo jestem tak spięty że nie moge luźno ciosów uderzać a zalerzy mi na szybkości i zwinności cały czas biore armidex do każdego zastrzyku pół tabletki wcześniej brałem całą za niedługo wrzucam oxandrolon i vinstrol ale w minimalnych dawkach tylko po to żeby zagęścić mięśnie trochę choć i tak zastanawiam się czy to brać bo mi się jakość mięśnia po tym nie podoba jestem bardziej narażony na kontuzje nie ma mowy u nie o żadnych przerwach owszem zdarzały się u mnie epizody że przestawałem ćwiczyć na jakiś czas ale i tak cały czas do tego wracam od 13 roku życia jak pierwszy raz poszedłem na kb i biegałem po lesie tylko po to żeby fantastycznie komuś rozje... ryja raz prawie zabiłem kolege od tamtej pory się powstrzymuje i jak chce komuś rozjebać ryj to robię to w cywilizowany sposób


RE: STERYDY - dimiliki - 03.05.2022

(03.05.2022, 00:11)Kaczor napisał(a): A jakie polecacie

Kaczor to zależy co chcesz osiągnąć jaka dyscyplina lub co byś chciał podkręcić czy chcesz się kłuć czy nie


RE: STERYDY - Szyderca - 03.05.2022

Nie zgodzę się! Chuja tam dietę mialem mordo jak ja miałem 18 lat to bieda była,  na siłkę szedłem to jadłem 2x zupkę chińska z 2 parówkami i kanapkami to była moja dieta Smile ryz z serkiem homogenizowanym hehe , nie było stać mnie wtedy by robić dobie diety ledwo kupiłem 20 strzałów omki i z tego 5 odprzedałem bo na zioło brakło hahah. Poprostu organizm musi jeść i ćwiczyć by coś z tego było. Wiadomo jak masz dietę wiecej przydatnych składników to wiadomo że ciało też lepiej będzie się rozwijac i rosnąć. Takie jest moje zdanie z mojego doświadczenia. Pozdrawiam. Ps. Oczywiście czas na regeneracje mięśni też jest bardzo potrzebny.