Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
STERYDY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: STERYDY (/showthread.php?tid=328)

Strony: 1 2 3 4


RE: STERYDY - dimiliki - 03.05.2022

w diecie nie chodzi o pieniądze bo wychodzi taniej niż Ci się wydaje tylko co jesz i kiedy jesz


RE: STERYDY - Kapitan - 20.05.2022

Jeśli ktoś ma sprawdzoną stronę która wysyła metanabol oryginał to pisać pw


RE: STERYDY - dimiliki - 22.05.2022

wszystko jest


RE: STERYDY - Kaczor - 27.05.2022

To się waszczyka no nie nie wiem nie brałem sterydów temu takie pytaniem efekty duże po zastosowaniu? Sterydy to coś Ala tostesteron


RE: STERYDY - Mocno Kryształowy - 27.05.2022

Jeśli ktoś jest zainteresowany sterydami polecam tą stronę:

https://www.hermespharma.pl/

Osobiście nie zamawiałem bo się nie bawię w takie rzeczy, ale wszyscy zadowoleni


RE: STERYDY - dimiliki - 03.06.2022

jak ktoś chce coś więcej info na temat dostępnośći sterydów prosze pisać pw


RE: STERYDY - mati54 - 02.11.2022

(27.05.2022, 19:18)Mocno Kryształowy napisał(a): Jeśli ktoś jest zainteresowany sterydami polecam tą stronę:

https://www.hermespharma.pl/

Osobiście nie zamawiałem bo się nie bawię w takie rzeczy, ale wszyscy zadowoleni

Skoro nie zamawiałeś to jak możesz polecić ? Polecic moze ktos kto raz ze zamowil dwa ze stosuje. Sam sklep nie wyglada zbyt legitnie plus sidzac w branzy pare lat nigdy o tym labie nie slyszalem, na zadnym forum dodam.

(03.05.2022, 02:23)dimiliki napisał(a): Omnadren mieszanina kilku testosteronów propionian 30 mg, testosteronu fenylopropionian 60 mg, testosteronu izokapronian 60 mg, testosteronu dekanonian 100 mg bo zapewne taki brałeś , wypierda... estradiol chyba najbardziej ze wszystkich sterydów jakie znam i później prolaktyne dlatego wszystkim po tym wychodziły syfy ... barany nawet nie wiedziały że się robi badania krwi przy cyklach o braniu tabletek na wyrównanie poziomu estradiolu też. To czy będziesz miał sześciopak na brzuchu nie zależy od tego czy robisz brzuszki tylko od tego czy dbasz o diete  i jaki masz orcent tłuszczu jaki poziom nasycenia wodą ... na omie bez armidexu i innych tabletek przy 100 brzuszkach dziennie dobre Smile ome się brało na mase Podobno kultowa obecnie to nawet nie wiem gdzie omke kupić bo to takie gówno było nikt tego już nie chce są lepsze środki

Ja biore od lutego zeszłego roku testosteron

-zaczołem od enata 300 mg co 5 dni

po 12 miesiącach przeszedłem na cypio

250 mg co 7 dni

od miesiąca panad biore 125 mg co 10 dni bo jestem tak spięty że nie moge luźno ciosów uderzać a zalerzy mi na szybkości i zwinności cały czas biore armidex do każdego zastrzyku pół tabletki wcześniej brałem całą za niedługo wrzucam oxandrolon i vinstrol ale w minimalnych dawkach tylko po to żeby zagęścić mięśnie trochę choć i tak zastanawiam się czy to brać bo mi się jakość mięśnia po tym nie podoba jestem bardziej narażony na kontuzje nie ma mowy u nie o żadnych przerwach owszem zdarzały się u mnie epizody że przestawałem ćwiczyć na jakiś czas ale i tak cały czas do tego wracam od 13 roku życia jak pierwszy raz poszedłem na kb i biegałem po lesie tylko po to żeby fantastycznie komuś rozje... ryja raz prawie zabiłem kolege od tamtej pory się powstrzymuje i jak chce komuś rozjebać ryj to robię to w cywilizowany sposób

Bez urazy chłopie ale co ci daje 250 co 7 dni xDD badz 125 co 10 ???? odejmując zaniżone stężenie i wagę estra to dawka zbliżona do naturalnej i nie szukaj teraz artykułów bo na każdym forum związanym z tym sportem by cię dawno zsanowali za głupotę. Nie masz pojęcia o czasie półtrwania substancji i generalnie po tym w jaki sposób piszesz i jakie orale chcesz brać odpuść sterydy zacznij od diety.

(03.05.2022, 12:01)dimiliki napisał(a): w diecie nie chodzi o pieniądze bo wychodzi taniej niż Ci się wydaje tylko co jesz i kiedy jesz

Oczywiscie ze chodzi o pieniadze bo produkty wyższej jakości sa drogie. Co jesz jak najbardziej ale kiedy XDDDDD szkoda ze nie napisales ze po 18 juz nie wolno bo tluczy xDD

(03.06.2022, 16:37)dimiliki napisał(a): jak ktoś chce coś więcej info na temat dostępnośći sterydów prosze pisać pw

Nie masz żadnej wiedzy na tematy o których mówisz, powielasz mity i kompletne bzdury i na końcu chcesz jeszcze opierdolic towar, ban to malo dla takich "osób".


RE: STERYDY - dimiliki - 02.11.2022

mati54 doping nie tylko stary jest stosowany w kulturystyce 
Ja walczę napierdalam się i gdybym brał teścia w dawkach jakie rzekomo są minimalne to ledwo co się ruszam bo jestem taki napompowany i spięty czytaj tekst zanim kogoś obsmarujesz  !
Oczywiście że przy kulturystyce dawki są większe mi zależy tylko na lepszej regeneracji i wysypianiu się a nie na pompie spiętym całym ciele bo z bicepsa nikomu nie zajebe 
Przy każdym sporcie wymygania są inne i dawki też są inne o jakich zaniżonych dawkach mówisz ? Mi nikt okrojonych sterydów nie sprzedaje bo zwyczajnie dostał by wpierdol ! Wiedzę podstawową odnośnie składu i potencjału owszem biorę z internetu ale już zastosowanie konsultacje robie z zawodnikami jeśli chodzi o mnie robie to z chłopakami co walczą i wszyscy mówią od kopa że w przypadku sportów walki dawki są połowę mniejsze 
Nie muszę szukać żadnych artykułów wiem to na własnym przykładzie i koledzy po fachu też tak robią  ...
Co jesz i kiedy to jest podstawa czy ty słyszałeś kiedyś o czymś takim jak katabolizm ? że musisz mieć odpowiednie przerwy mędzy posiłkami ?
na śniadanie przecież wołowiny nie będziesz jadł ?! Co przed treningiem co po treningu ? 
Co do jedzenia po 18 to nie skomentuję tego bo przedszkole Podobno kultowa 
Jeśli chodzi o estradiol to trzymam go pod kontrolą biorąc armidex jeszcze raz Ci przypominam czytaj ze zrozumieniem i przedewszystkim czytaj bo wychodzi na to że naskoczyłeś na mnie a sam powielasz mity 

A i najważniejsza kwestia to że na ciebie nie działają jakieś dawki to nie znaczy że na innych nie działają bo każdy jest innych jest tak w przypadku wszystkich chemicznych i naturalnych substancji jeśli myślisz że jest inaczeaj to powielasz bzdury które sam wyczytałeś w necie Maniek czy mam racje ?
Ja buduję silne szybko kurczliwe i twarde ścięgna a nie napompowane wodą wielkie bicepsy bo zwyczajnie nie wale konia do lustra i nie napinam się jak indyk tylko wale prosto w ryj jak mnie ktoś wkurwi tak szybko że byś nie uwierzył to wymaga długich i ciężkich treningów - dynamicznych ,sprawnościowych i wytrzymałościowych nie wspominając o szybkościowych teścia biorę tylko po to aby muc więcej szybciej i w krótszym czasie 
I na koniec Ci powiem tyle nie przegadasz mi bo po pierwsze ćwiczę i interesuje się sportem od 22 lat znam w huj sportowców zawodników którzy odnoszą sukcesy w swych dziedzinach sam walczę i też mam jakieś osiągnięcia robię kursy trenuje wiem co pisze
dopóki sam nie poznasz swojego organizmu to możesz się sugerować dawkami wyssanymi z palca powodzenia Ci życzę ! najlepiej wbić w siebie litr tygodniowo teścia wtedy efekt na pewno będzie napompowanego bicepsa Smile BRAVO


RE: STERYDY - mati54 - 02.11.2022

Ciężko prowadzić dyskusyjne z kimś x wiedza mniejsza niż dziecko z podstawówki przy tym chcącym sprzedawać towar, napisałeś piękny referat i tego się trzymaj ale podawanie substancji co 10 dni słownie dziesięć, mówienie o środkach których nazwy nie znasz, nie dość ze szkodzisz sobie to i innym ale diler chce tylko zarobić szkoda ze do tego się nie odniosłeś ale jak można się odnieść do faktów 😉, miłego dnia mam nadzieje ze nie zrobisz krzywdy nikomu poza sobą


RE: STERYDY - dimiliki - 02.11.2022

[Obrazek: IMG-20221102-115346-1.jpg]

mati54  Po pierwsze to ja na razie nic nie sprzedaje jak będę chciał sprzedawać to zrobię stronę i wyśle ją do forum 
Po drugie czy ja komukolwiek dawki które biorę ? opisuje tylko swoje doświadczenia 
Po trzecie skoro dawka na mnie działa i cel mam osiągnięty poparty badaniami to czego ty chcesz to że w necie pisze że okres rozpadu jest krótszy to mnie huj obchodzi interesuje mnie tylko jak to działa na mnie
Po czwarte nie uważam że podając komuś mniejszą dawkę niż statystycznie jest zalecana zrobię mu krzywdę 
Po piąte gdybym chciał zarobić to oczywiście pisał bym że trzeba walić sterydy litrami (nie lubię ludzi którzy przeinaczają prawdę i szukają aferek )
poszukaj sobie innego tematu a nie zawracaj mi głowy 
Nie opisuje nikomu diety ani nie ustawiam cyklów bo znam lepszych od siebie ale z tego co czytam twoje wpisy to wychodzi na to że Ty jesteś najmądrzejszy i największy a pewnie walisz placebo i masz 4 telewizory pod pachą wnioskuje z tego co opisujesz o zaniżonych dawkach labów masz fantastycznych dostawców ) Big Grin pewnie patrzysz tylko gdzie jest taniej i na fajne opakowania i hologramy Podobno kultowa 
Jeśli chcesz wiedzieć to w temacie sterydów mam taką wiedzę że spokojnie mógłbym założyć swojego laba co nie oznacza że w przyszłości tego nie zrobię Pozdrawiam i kończę ten temat bo dla mnie to jest dziecinne że musze odpisywać na takie wyssane z palca bzdury