Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
STERYDY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: STERYDY (/showthread.php?tid=328)

Strony: 1 2 3 4


RE: STERYDY - Beeniepatu - 02.11.2022

Jeden i drugi ma swoje racje, ale zaden nie wspomnial, ze kluczem do oceny efektywnosci organizmu, zarowno bez jak i stosujac suplementacje uzupelniajaca, jest cykliczne badanie, a nie subiektywna ocena. 
dimiliki niestety pare mitow podales za pewnik, bo 'slyszales od chlopakow co walcza'

mati54 Ty jak chcesz pouczac, to nie wytykaj komus wiedzy z podstawowki, tylko pochwal sie tym co wiesz i staraj sie dzielic wiedza, by Ci co sa w bledzie, mieli szanse z niego wyjsc.


RE: STERYDY - dimiliki - 02.11.2022

Beeniepatu przecież ja pisze co chwile o tych badaniach krwi (w sumie raz napisałem Big Grin ) a co dyskusji na temat dawek to akurat bardzo dobrze że z nimi podniosłem ten dialog bo nie wiedział bym co jest grane i myślałem że tylko na mnie takie znikome dawkowani przynosi rezultaty a jednak okazało się że nie jestem sam i wszyscy którzy uprawiają sport wytrzymałościowy jeśli biorą to biorą dużo mniejsze dawki niż kulturyści a następnie sam zmniejszyłem tą dawkę i dopiero odniosłem zamierzony cel więc to pewnik jak dla mnie skoro sam to czuję a badania krwi robię sobie regularnie chyba nie doczytałeś


RE: STERYDY - Beeniepatu - 02.11.2022

Najpewniej nie doczytalem co do badan. Byc moze nie wybrzmiewa to tak glosno jak subiektywna ocena samopoczucia i wynikow. Te oceny niestety, czy to przy cpaniu, suplementacji czy zdrowym prowadzeniu sie, musza byc regularnie konfrontowane z wynikami badan. Bo czesto subiektywizm bywa malo obiektywny


RE: STERYDY - mati54 - 02.11.2022

(02.11.2022, 11:58)dimiliki napisał(a): [Obrazek: IMG-20221102-115346-1.jpg]

mati54  Po pierwsze to ja na razie nic nie sprzedaje jak będę chciał sprzedawać to zrobię stronę i wyśle ją do forum 
Po drugie czy ja komukolwiek dawki które biorę ? opisuje tylko swoje doświadczenia 
Po trzecie skoro dawka na mnie działa i cel mam osiągnięty poparty badaniami to czego ty chcesz to że w necie pisze że okres rozpadu jest krótszy to mnie huj obchodzi interesuje mnie tylko jak to działa na mnie
Po czwarte nie uważam że podając komuś mniejszą dawkę niż statystycznie jest zalecana zrobię mu krzywdę 
Po piąte gdybym chciał zarobić to oczywiście pisał bym że trzeba walić sterydy litrami (nie lubię ludzi którzy przeinaczają prawdę i szukają aferek )
poszukaj sobie innego tematu a nie zawracaj mi głowy 
Nie opisuje nikomu diety ani nie ustawiam cyklów bo znam lepszych od siebie ale z tego co czytam twoje wpisy to wychodzi na to że Ty jesteś najmądrzejszy i największy a pewnie walisz placebo i masz 4 telewizory pod pachą wnioskuje z tego co opisujesz o zaniżonych dawkach labów masz fantastycznych dostawców ) Big Grin pewnie patrzysz tylko gdzie jest taniej i na fajne opakowania i hologramy Podobno kultowa 
Jeśli chcesz wiedzieć to w temacie sterydów mam taką wiedzę że spokojnie mógłbym założyć swojego laba co nie oznacza że w przyszłości tego nie zrobię Pozdrawiam i kończę ten temat bo dla mnie to jest dziecinne że musze odpisywać na takie wyssane z palca bzdury

Chlopie napisales pare postow wyzej zeby pisali do cb na pv o "dostepnosc" jak inaczej nazwiesz to ze chcesz zwyczajnie zarobic ? W poprzednim poscie napisales ze "puchniesz" jakbys mial ciut wiecej oleju w glowie to bys wiedzial cos na temat retencji i skad sie ona bierze w twoim przypadku osoby ktora ma testosteron nizej niz osoba naturalna patrzac ze bijesz 0.5 ml co 10 dni xDDD to puchniesz od syfiastego zarcia

(02.11.2022, 12:29)beeniepatu napisał(a): Jeden i drugi ma swoje racje, ale zaden nie wspomnial, ze kluczem do oceny efektywnosci organizmu, zarowno bez jak i stosujac suplementacje uzupelniajaca, jest cykliczne badanie, a nie subiektywna ocena. 
dimiliki niestety pare mitow podales za pewnik, bo 'slyszales od chlopakow co walcza'

mati54 Ty jak chcesz pouczac, to nie wytykaj komus wiedzy z podstawowki, tylko pochwal sie tym co wiesz i staraj sie dzielic wiedza, by Ci co sa w bledzie, mieli szanse z niego wyjsc.

Jezeli pojawi sie w tym dziale konkretne pytanie na jakie beda znal odp to bardzo chetnie, poki co zobaczylem tylko dilera chwalacego sie swoja glupota


RE: STERYDY - dimiliki - 02.11.2022

mati54 
Dostępność z definicji to słowo znaczy o łatwym dostępie do czegoś cos co możesz w łatwy sposób nabyć ! Naucz się polskiego najpierw zanim zaczniesz wymyślać jakieś głupoty nauka nie boli . WGL to co Ci dupę ściska że napisałem taki tekst masz jakiś problem z tym ? nie wystawiłem linka tylko napisałem że jak ktoś chce wiedzieć coś o dostępności mogę pomóc  PW .Przywołaj mi tekst w którym pisałem że puchnę bo nie mogę czegoś takiego znaleźć ... Chyba  że masz na myśli to że mnie spina bo o tym pisałem o napięciu mięśniowym!!! a o tym że puchnę to już sobie sam jakoś dorobiłeś uroiłeś czy coś w ten deseń ... Po to robie badania krwi żeby sprawdzić poziom testosteronu estradiolu  bo estrogen to masz u kobiet CHŁOPIE ! chyba  że jesteś kobietą 
tak napisałeś kilka postów wcześniej , i nie tylko bo jeszcze badam progesteron cukier i ogólną morfologie i nie lubię przekleństw ale DO KURWY NĘDZY PO TO BIORE ARMIDEX ŻEBY TRZYMAĆ ESTRADIOL POD KONTROLĄ ! 

I nie wymyślaj głupot że puchnę od jakiegoś hujowego jedzenia bo to bzdury wyssane z brudnego palca  diety się trzymam bardzo czasami cos podjem bo lubię ! i huj Ci do tego ! . Co Ty możesz na mój temat wiedzieć , a w szczególnie o tym jaki mam poziom testosteronu robisz mi badania czy jak ? czy sobie kalkulator odpaliłeś ?! 

Naucz się najpierw czytać i normalnie rozmawiać z ludźmi dopiero pisz i wkurwiaj innych swoimi dyrdymałami


RE: STERYDY - mati54 - 02.11.2022

(02.11.2022, 18:02)dimiliki napisał(a): mati54 
Dostępność z definicji to słowo znaczy o łatwym dostępie do czegoś cos co możesz w łatwy sposób nabyć ! Naucz się polskiego najpierw zanim zaczniesz wymyślać jakieś głupoty nauka nie boli . WGL to co Ci dupę ściska że napisałem taki tekst masz jakiś problem z tym ? nie wystawiłem linka tylko napisałem że jak ktoś chce wiedzieć coś o dostępności mogę pomóc  PW .Przywołaj mi tekst w którym pisałem że puchnę bo nie mogę czegoś takiego znaleźć ... Chyba  że masz na myśli to że mnie spina bo o tym pisałem o napięciu mięśniowym!!! a o tym że puchnę to już sobie sam jakoś dorobiłeś uroiłeś czy coś w ten deseń ... Po to robie badania krwi żeby sprawdzić poziom testosteronu estradiolu  bo estrogen to masz u kobiet CHŁOPIE ! chyba  że jesteś kobietą 
tak napisałeś kilka postów wcześniej , i nie tylko bo jeszcze badam progesteron cukier i ogólną morfologie i nie lubię przekleństw ale DO KURWY NĘDZY PO TO BIORE ARMIDEX ŻEBY TRZYMAĆ ESTRADIOL POD KONTROLĄ ! 

I nie wymyślaj głupot że puchnę od jakiegoś hujowego jedzenia bo to bzdury wyssane z brudnego palca  diety się trzymam bardzo czasami cos podjem bo lubię ! i huj Ci do tego ! . Co Ty możesz na mój temat wiedzieć , a w szczególnie o tym jaki mam poziom testosteronu robisz mi badania czy jak ? czy sobie kalkulator odpaliłeś ?! 

Naucz się najpierw czytać i normalnie rozmawiać z ludźmi dopiero pisz i wkurwiaj innych swoimi dyrdymałami

Odpisuje ci ostatni raz, zostawie dla innych poziom tej zenady jaka reprezentujesz.
Chlopie po co dalej idziesz w zaparte i sugerujesz ze nie chciales nikomu nic sprzedac a jedynie napisac co jest latwo dostepne xDDDD wiekszej glupoty w zyciu nie slyszalem ale tonacy brzytwy sie chwyta, szczegolnie ze napisales to pod postem kogos kto szukal gdzie mozna kupic Smile co za przypadek. Bierzesz dawke testa, ktora na badaniach da ci poziom w normie i od tego masz wyjebane estro ? Przez co bierzesz srodek ktorego nawet nazwy nie znasz jak i nazwy orali ktore wymieniles wczesniej Smile Niech chociaz to da do myslenia z jakim sortem "sportowca" mamy do czynienia. Jedyne o co cie prosze to nie rob krzywdy innym, zabawa hormonami moze byc tragiczna w skutkach. 
Nie odpisuj na to bo ja juz i tak nie biore udzialu w dyskusji z toba, milego wieczoru.

Każdy środek ma swój okres półtrwania jak i każdy lek, stad od dekad przyjęto pewne dawkowanie i częstotliwość przyjęcia substancji. 
Dla przykładu cypio/enan nie powinno sie brać rzadziej niż co 3 dni wynika to głownie z momentu kiedy substancja osiąga swój szczyt, kolega biorąc co 10 dni dawkę jak dla dziecka jedyne co robi to psuje sobie organizm bo dostarczając z zewnątrz organizm przestaje produkować testosteron, tak rzadkie iniekcje powodują ogromne wahania hormonów co przekłada się na same skutki uboczne.
Podobnie dawkowanie, nie ma żadnego sensu bawić sie w jakiś micro dosing bo nic na nim nie zbudujemy a jedynie sobie zaskoczymy, nie mowie tutaj zeby brac gram towaru tygodniowo bedac amatorem, ale nawet dla osoby, która dopiero zaczyna zabawę to biorąc pod uwagę wagę estra i zanizone stezenie, branie ponizej 500 mg tygodniowo mija sie kompletnie z celem, kolega nie bierze tyle nawet miesiecznie a i tak ma problemy z estro ? Sterydy nie sa dla idiotow pamietajcie.


RE: STERYDY - dimiliki - 02.11.2022

mati54  głupoty piszesz i tyle enat ma dłuższy okres półtrwania i zaleca się go brać co 5 dni a nie co 3 jak w przypadku cypio  to po pierwsze i tak wgl to mijasz się z prawdą bo takich dawkach nie trzeba się odblokowywać wale teścia prawie 2 rok cały czas bez żadnych przerw i wszystko jest git po drugie to ty zaczynasz jakieś z dupy aferki a nie wiesz o czym piszesz sam walisz jakieś placebo z huj wie jakich źródeł  pisałeś o jakiś zaniżonych dawkach ale tak jest jak się bierze lipny towar ... Estro mam nie tylko z powodu teścia wyjebane ale to już inna historia nie będę Ci tego tłumaczył bo nie pojmiesz  tego . Szukasz sobie aferek żeby mieć co pisać i taka jest prawda a jedyną osobą która utonęła w tym temacie to jesteś ty bo nie masz żadnych dowodów do poparcia tezy że ty masz rację napisałeś z wcześniej głupoty wyssane z palca i nie masz nawet na nie argumentów co chwilę się czepiasz czegoś innego idź robić syf gdzie indziej bo ewidentnie ze sportem to ty masz mało wspólnego piszesz wyczytanych w necie informacjach i powielaniu bzdur a sam teraz nawijasz o jakiś przyjętych od dekad dawkach . Morał z tego taki coś Ci ktoś powiedział gdzieś coś poczytałes a sam tak do końca nie wiesz i jeszcze chcesz mi wmówić że masz rację w aferze którą sam wymyśliłeś I jeszcze jedno będę chciał to będę polecał kogo mi się podoba i huj Ci do tego !I mam to w dupie że napisałeś żebym nie odpisywał jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj i tyle


RE: STERYDY - mati54 - 03.11.2022

(02.11.2022, 20:40)dimiliki napisał(a): mati54  głupoty piszesz i tyle enat ma dłuższy okres półtrwania i zaleca się go brać co 5 dni a nie co 3 jak w przypadku cypio  to po pierwsze i tak wgl to mijasz się z prawdą bo takich dawkach nie trzeba się odblokowywać wale teścia prawie 2 rok cały czas bez żadnych przerw i wszystko jest git po drugie to ty zaczynasz jakieś z dupy aferki a nie wiesz o czym piszesz sam walisz jakieś placebo z huj wie jakich źródeł  pisałeś o jakiś zaniżonych dawkach ale tak jest jak się bierze lipny towar ... Estro mam nie tylko z powodu teścia wyjebane ale to już inna historia nie będę Ci tego tłumaczył bo nie pojmiesz  tego . Szukasz sobie aferek żeby mieć co pisać i taka jest prawda a jedyną osobą która utonęła w tym temacie to jesteś ty bo nie masz żadnych dowodów do poparcia tezy że ty masz rację napisałeś z wcześniej głupoty wyssane z palca i nie masz nawet na nie argumentów co chwilę się czepiasz czegoś innego idź robić syf gdzie indziej bo ewidentnie ze sportem to ty masz mało wspólnego piszesz wyczytanych w necie informacjach i powielaniu bzdur a sam teraz nawijasz o jakiś przyjętych od dekad dawkach . Morał z tego taki coś Ci ktoś powiedział gdzieś coś poczytałes a sam tak do końca nie wiesz i jeszcze chcesz mi wmówić że masz rację w aferze którą sam wymyśliłeś I jeszcze jedno będę chciał to będę polecał kogo mi się podoba i huj Ci do tego !I mam to w dupie że napisałeś żebym nie odpisywał jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj i tyle

Proponuje każdemu sprawdzić co ten rak napisał w pierwszym zdaniu. To jakieś 10 sekund w wyszukiwarce a raz na zawsze skończy dyskusje.  Miałem już nie odpowiadać ale poziom kłamstw jakie ten osobnik głosi jest przykra. Milej nocy życzę każdemu byle omijać tego szamana i jego wypociny z daleka.


RE: STERYDY - dimiliki - 03.11.2022

mati54  Jak dlugo stosowac Cypionat?



Co ile dni brać Testosteron Cypionate? Ze względu na okres półtrwania wynoszący maksymalnie 5,5-6 dni, testosteron cypionat należy brać co 3-5 dni.


Dawkowanie Testosterone Enanthate w postaci iniekcji wykonuje się co 5-7 dni. Z reguły od 200 mg, nawet do 1000 mg w niektórych przypadkach. Zależne jest to przede wszystkim od zaawansowania osoby stosującej środek. Okres stosowania to najczęściej 8-16 tygodni.
 i CO? TO NAPISAŁO GOOGLE WIĘC SAM SOBIE STRZELIŁEŚ W KOLANO A TAK WGL TO WSZYSCY GDZIE NIE WEJDE NA NETA PISZĄ COŚ INNEGO  DOBRZE ŻE NIE WIDZĘ TYCH OSÓB NA ŻYWO BO BYM SIĘ SMIAŁ ŻE TAKIE CIOTY PISZĄ TAKIE GŁUPOTY I KAŻDY TO POWTARZA JAK GĘSI PRZED CHWILĄ CZYTAŁEM PORADY CHŁOPÓW ŻE PO 100MG TESCIA ENE MUSI SIĘ KONIECZNIE ODBLOKOWAĆ A NIKT MU NIE ZAPODAŁ NAWET POMYSŁU ŻEBY SIĘ PRZEBADAŁ TO BĘDZIE MIAŁ JASNE  !  Dodaje Cię do ignorowanych ŻEGNAM !!!


RE: STERYDY - Czort - 26.11.2023

Witam, zamawiał ktoś trt u ducha i mógłby się wypowiedzieć ?