Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
dopal.tube - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: dopal.tube (/showthread.php?tid=3287)

Strony: 1 2 3


RE: dopal.tube - kot_kreskowy - 27.01.2024

Jest trwała i prosta w obsłudze.
Jak każda sztywna... Podobno kultowa


RE: dopal.tube - Bam - 28.01.2024

wejdz sobie w sobote w nocy na live na tiktokU zobaczysz ile ludzi tam jest wycpanych czasami to mamy takie jaja jak z tych ludzi


RE: dopal.tube - Yalasek - 28.01.2024

10 lajków i pokaże wam coś 10 dognijcie


RE: dopal.tube - horsii - 28.01.2024

Macie wiecej niż 18 lat i używacie tiktoka? Jestem pod wrazeniem. To gowno gorsze niż trucizna, robiące ludziom jajecznice z mózgu i skutkuje tym, że następne pokolenie młodziezy będzie tak otępiałe, że nawet sobie jeszcze nie zdajemy sprawy i nie potrafimy tego dobrze wyobrazić. Jak na moje nikt nie powinien sie dotykac ten aplikacji, ani młodziez i dzieci, bo zostawi to spore ubytki w mózgu, ani dorośli, bo powinni mieć coś lepszego do roboty niz oglądanie krótkich filmików robiacych dziury w mózgu nagranych przez 70iq gobliny w tademie z płatnymi propagandystami.


A co do samej koncepcji dopal tube - fajny pomysł, ale podobnie jak z pomysłm na aplikacje mobilną do przeglądania forum - to nie wypali, bo nikt nie bedzie z tego korzystać. Za hosting trzeba płacić, komus trzeba też zapłacic żeby takie coś postawił, za darmo to się samo nie zrobi.

Moja propozycja jest taka - jeśli chcecie wrzucać fajne filmy o tematyce dopalaczowej i okołodopalaczowej to wrzucajcie je na konto Mega i linkujcie te pliki w jakimś dedykowanym wątku - na Mega sie wszystko bardzo bardzo szybko wrzuca i tak samo szybko pobiera, download nie powinien byc problemem. Albo wrzucajcie na konta na stronach specjalnie do filmików, typu bitchute/rumble.


RE: dopal.tube - Lifeisbrutal - 28.01.2024

Yalasek Hahhaha masz jednego plusa pokazuj już coś xD dzień mnie nie było a tutaj takie rzeczy się dzieją. XD


RE: dopal.tube - kodow - 28.01.2024

Mogę postawić taki serwis, w barterze za towar xDD ale hosting już w waszym zakresie Big Grin


RE: dopal.tube - Elvis Kreśle - 28.01.2024

Horsii tu nie chodzi o jakąś apke jak tt przykładowo bardziej widziałbym to jako kolejny dział jak każdy na głównej z tym że możliwość uploadu i odtwarzania bezpośrednio na forum plus jak ktoś by dawał linka to nie tylko yt by odtwarzał ale z każdej platformy czy strony z uploadem. Jedynie taki widoczek jak ma np yt że oglądasz jedno ale z boku czy na dole masz listę innych filmów czy proponowane, lajki, komentarze, taki Netflix dla ćpaków Podobno kultowa  a meta dane video też chyba da radę usunąć przed wrzutka wiec wrzucając nawet przepis na sprowadzenie czegoś do wolnej zasady byłbyś bezpieczny Podobno kultowa  <3


RE: dopal.tube - horsii - 28.01.2024

Elvis Kreśle  Czytaj proszę ze zrozumieniem. Kto powiedzial ze to ma być apka? Ja nie, ty też nie. Ja powiedziałem że to jest taki sam "dobry" pomysł, jak aplikacja, ktory kiedyś tutaj padł. Oba rozpierdalają się o to, że nie ma sensu tego robić, bo nie bedzie z tego nikt korzystał. 

To co opisales dalej wymaga tego żeby oplacić dodatkowe miejsce na serwerze do hostowania tego i kogoś kto to napisze. I koniec końców będą to pieniadze zmarnowane, z powodu podanego powyzej.

Jeśli bardzo chcesz takie cos, to zaplać za to - bo ja jestem pewien ze z administracji nikt nie wyloży pieniedzy na funkcje z której będa korzystac dwie osoby. Rozmarzyłeś się. Natomiast za darmo można ogarnąć utworzenie jakiegoś poddziału w ktorymś z dzialow i wstawiania tam embedów z bitchute/rumble tudzież linków do mega, tak jak pisalem.


RE: dopal.tube - Elvis Kreśle - 28.01.2024

Sorki Podobno kultowa niewyspany jestem. Ale dlaczego wykupywać miejsce na serwerze? Nie istnieje coś na wzór imbb imożna by tak  wrzucać video jak fotki w postach?


RE: dopal.tube - kot_kreskowy - 28.01.2024

Tiksrok to zło.
Należy osrać to.

Tak samo shorts na yt.
To samo gówno